543

Adolph Hess Nachf. katalog aukcyjny, Catalog Sammlung polnischer Münzen Herrn Otto von Kubicki in Warschau, Frankfurt, 30 marca 1908

bardzo dobry
Stan zachowania: bardzo dobry

92 strony, 10 tablic, oprawa półskórek, format 16x24 cm. Katalog aukcyjny zawierający bardzo dużo unikatowych monet polskich i z Polską związanych.

Aukcja 5 - 19 i 20 kwietnia 2020
19 kwietnia 2020 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
68 EUR
Stan zachowania
bardzo dobry
355 EUR
521%
Wyświetleń: 68 | Ulubione: 0

Dom Aukcyjny Numimarket.pl

19 kwietnia 2020 CEST/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

Dom Aukcyjny Numimarket.pl
Dom Aukcyjny Numimarket.pl sp. z o.o.
ul. Wierzbięcice 22
61-568 Poznań
566200004