Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Karol Wieczorek. Cztery nogi węża
Kraków 2016, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 48. Liczne barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.