Kraków 2019, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny; wys.: 28 cm, s. 24. Liczne, barwne ilustracje. Oprawa miękka. Stan zachowania bardzo dobry.
Wstęp autorstwa historyczki sztuki Agnieszki Mazoń.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||