Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, Zbigniew Czop. Między Krakowem a Japonią
Kraków 2017, Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny, wys.: 28 cm, s. 24. Oprawa miękka. Barwne ilustracje. Stan zachowania bardzo dobry.