Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
13

Agnieszka Kwiatkowska, Ptaszki na patyku

add Twoja notatka 
Opis pozycji
30x30
olej na płótnie
sygn.p.d.róg: A.Kwiatkowska i opisany na odwrociu: AGNIESZKA KWIATKOWSKA| KONIEC LATA-PTASZKI NA PATYKU
KWIATKOWSKA Agnieszka - Urodziła się w Limanowej, liceum plastyczne kończyła w Nowym Wiśniczu, a Instytut Sztuk Pięknych - na Uniwersytecie Śląskim, gdzie w 1995 roku uzyskała dyplom w pracowni rzeźby prof Jerzego Fobera. Mimo to zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym na płótnie. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych m. in. w galeriach w Niemczech, Rosji, Słowacji, i w Polsce oraz kilkadziesiąt zbiorowych w wielu miejscach Europy. Jest też choreografem i instruktorem tańca współczesnego. Współpracuje z Teatrem Prób w Krakowie. Tworzy spektakle taneczne z udziałem dzieci i młodzieży. Dlatego od wielu lat, z równie wielką pasją zajmuje się edukację młodzieży i dzieci, nie tylko poprzez plastykę, ale i taniec oraz film (impresje oraz animację poklatkową).Jej dokonania w obszarze animacji kulturalnej dzieci i młodzieży, zostały dwukrotnie wyróżnione stypendium MEN. Obecnie mieszka w Wieliczce, pracuje w Krakowie. KWIATKOWSKA Agnieszka - Urodziła się w Limanowej, liceum plastyczne kończyła w Nowym Wiśniczu, a Instytut Sztuk Pięknych - na Uniwersytecie Śląskim, gdzie w 1995 roku uzyskała dyplom w pracowni rzeźby prof Jerzego Fobera. Mimo to zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym na płótnie. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych m. in. w galeriach w Niemczech, Rosji, Słowacji, i w Polsce oraz kilkadziesiąt zbiorowych w wielu miejscach Europy. Jest też choreografem i instruktorem tańca współczesnego. Współpracuje z Teatrem Prób w Krakowie. Tworzy spektakle taneczne z udziałem dzieci i młodzieży. Dlatego od wielu lat, z równie wielką pasją zajmuje się edukację młodzieży i dzieci, nie tylko poprzez plastykę, ale i taniec oraz film (impresje oraz animację poklatkową).Jej dokonania w obszarze animacji kulturalnej dzieci i młodzieży, zostały dwukrotnie wyróżnione stypendium MEN. Obecnie mieszka w Wieliczce, pracuje w Krakowie.
Aukcja
favorite Aukcja charytatywna
gavel
Data
27 września 2020 CEST/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
90 EUR
Cena sprzedaży
brak ofert
Pozycja nie jest już dostępna
Wyświetleń: 81 | Ulubione: 0
Aukcja

Fundacja Otwarte Drzwi

Aukcja charytatywna
Data
27 września 2020 CEST/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Oferta złożona na 5 minut przed końcem czasu wydłuży czas licytacji tej pozycji o kolejne 3 minuty

Opłata aukcyjna
0.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
 
Regulamin
 1. Organizatorem Aukcji jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”, z siedzibą na ul. Katowickiej 9B/18, 61-131 w Poznaniu.
 2. Beneficjentem aukcji charytatywnej jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”, z siedzibą na ul. Katowickiej 9B/18, 61-131 w Poznaniu. 
 3. Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością na realizację edukacji i rehabilitacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej „Otwarte Drzwi”.
 4. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki będące własnością Organizatora, przekazane wcześniej przez ich właścicieli Organizatorowi jako darowizny. 
 5. Wszystkie wystawione do sprzedaży obiekty posiadają cenę wywoławczą podaną w katalogu aukcyjnym. 
 6. Opisy obiektów zawarte w katalogu mogą być korygowane przed przystąpieniem do licytacji.
 7. Aukcja będzie przeprowadzona wyłącznie on-line, za pośrednictwem internetowego domu aukcyjnego OneBid https://onebid.pl/pl,  w związku z czym licytujących obowiązuje jednocześnie Regulamin serwisu OneBid .
 8. Do udziału w licytacji upoważnione są wszystkie osoby zarejestrowane w serwisie OneBid: https://onebid.pl/, bez konieczności wpłacania vadium.
 9. Zakończenie licytacji na poziomie ceny wywoławczej lub powyżej tej ceny oznacza, iż umowa kupna – sprzedaży została zawarta, a nabywca jest zobowiązany do zapłaty za obiekt w ustalonym regulaminem terminie.
 10. Przy zakupie niektórych obiektów (oznaczonych *) doliczana jest opłata wynikająca z tzw. droit de suite (prawa twórcy i spadkobierców do otrzymywania wynagrodzenia z tytułu dokonanych zawodowo odsprzedaży oryginalnych egzemplarzy dzieł). Powyższa opłata wynosi maksymalnie 5% kwoty wylicytowanej. Opłata droit de suite nie może być wyższa niż równowartość 12 500 euro oraz nie jest pobierana w przypadku gdy cena sprzedaży jest niższa niż 100 euro.
 11. Organizatorzy aukcji nie ponoszą odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów, oraz zastrzegają sobie prawo do wycofania obiektu z licytacji bez podawania przyczyny.
 12. Nabywca zobowiązany jest do wykupu obiektu/obiektów w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia aukcji. W razie niewywiązania się z umowy przez kupującego Organizator może naliczyć opłatę magazynową w kwocie 100 zł netto za każdy tydzień zwłoki oraz odstąpić od umowy sprzedaży z nabywcą.
 13. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po uregulowaniu przez Nabywcę pełnej płatności za wylicytowane dzieło/a. 
 14. Z uwagi na charytatywny charakter aukcji, jedyną możliwą formą płatności jest przelew bankowy na konto beneficjenta: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi” ul. Katowicka 9B/18, 61-131 Poznań, bank Credit Agricole, nr rachunku bankowego: 44194010763138880700000000. W tytule przelewu należy podać dopisek: aukcja charytatywna, autor i tytuł lub numer licytowanego dzieła.
 15. Odbiór zakupionych obiektów jest możliwy w placówce Organizatora, pod adresem: Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Otwarte Drzwi” al. Niepodległości 36, 61-714 Poznań, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:30 lub w innych godzinach po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr tel. 789 107 434. Odbiór możliwy jest  po zaksięgowaniu na koncie Organizatora/Beneficjenta pełnej wpłaty za wylicytowane dzieło/a. Wymagane jest okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość. Zakupione obiekty mogą zostać wydane tylko Nabywcy lub osobie posiadającej pisemne jego upoważnienie.
 16. Na wyraźne życzenie Nabywcy Organizator może zlecić wysłanie obiektu pod wskazany adres profesjonalnej firmie. Koszty przesyłki, w tym ubezpieczenia, pokrywa Nabywca. Odpowiedzialność Organizatora za obiekt ustaje w momencie odbioru obiektu pod wyżej wskazanym przez Organizatora adresem lub z chwilą nadania przesyłki. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obiektu w czasie transportu.
O aukcji

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Otwarte Drzwi" jest organizacją pożytku publicznego, której podstawowym celem jest kształcenie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami. Jesteśmy organem prowadzącym dla dwóch szkół: Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego "Otwarte Drzwi", w których wykorzystywane są innowacyjne metody edukacyjne do indywidualnego kształcenia dzieci z niepełnosprawnościami, a także dzieci zdolnych oraz wybitnych. Bardzo istotnym aspektem kształcenia w naszych szkołach jest rozwój w duchu artystycznym. Stowarzyszenie jest inicjatorem i współorganizatorem wielu wydarzeń artystycznych, a najbardziej spektakularnym naszym dziełem jest mural "Mały Książę", znajdujący się przy ulicy Ogrodowej 5 w Poznaniu. Prowadzimy też cykliczne warsztaty "Twórcze działania", gdzie uczestnicy mają możliwość wyrażenia swojej artystycznej ekspresji w różnej formie. Powstałe w ten sposób dzieła przeznaczamy na aukcje sztuki, dzięki którym możemy zbierać środki na realizację określonych celów. Dochód z niniejszej aukcji zostanie w całości przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością na realizację edukacji i rehabilitacji w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Otwarte Drzwi".

FAQ
O sprzedawcy
Fundacja Otwarte Drzwi
Kontakt
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Otwarte Drzwi”
room
ul. Katowicka 9B / 18
61-131 Poznań
phone
+48 789 107 434
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up