Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
23

Natalia Pastuszenko, "Stare Miasto"

add Twoja notatka 
Opis pozycji
Estymacje: 488 - 551 EUR

70x50 cm, akryl tusz płótno 2019


Natalia Pastuszenko ukończyła wydział architektury  Ukraińskiej Akademii Sztuk Pięknych w Kijowie. Dyplom artysty-architekta w 1996 roku pod kierunkiem profesora  Igora Szpary. Zajmuje się grafiką, malarstwem,  ilustracją książkową oraz projektowaniem wnętrz.
Prowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi.
W 2007 r.  była stypendystką programu „Gaude Polonia” Ministra Kultury RP – praca nad serią ilustracji do bajek ukraińskich odbywała się przy fundacji „Pogranicze – Sztuk, Kultur, Narodów” z Sejn.
W 2010 roku  jako ilustrator współpracowała z pismem  „Zwierciadło”  (ilustracje do powieści filmowej „Utytłani miłością” Macieja Stuhra).  Obecnie jest ilustratorką ukraińskiego pisma „SZO”.
Natalia Pastuszenko jest także  autorką ilustracji do 18 książek dla dzieci.

Ponad 30 realizowanych projektów banków, telewizyjnych studiów, scenografii do spektakli, pawilonów wystawienniczych, kawiarni, prywatnych mieszkań.
Udział w licznych wystawach w Ukrainie, Polsce, Niemczech,  Włoszech, Słowacji i w Czechach.
W swoich pracach najczęściej wykorzystuje techniki mieszane: akryl, tusz, kolorowe i przezroczyste lakiery, co daje możliwości łączenia technik graficznych i malarskich.


Wymiary: 70x50
Aukcja
Internetowa aukcja promocyjna II.
gavel
Data
05 grudnia 2021 CET/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
0 EUR
Estymacje
488 - 551 EUR
Cena sprzedaży
-
Wyświetleń: 85 | Ulubione: 3
Aukcja

Galeria Ether

Internetowa aukcja promocyjna II.
Data
05 grudnia 2021 CET/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
20.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 10
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  5 000
  > 200
 
Regulamin
  1. Przedmiotem Aukcji są dzieła sztuki zgłoszone do sprzedaży przez ich właścicieli. Zgodnie z oświadczeniami powierzone obiekty stanowią ich własność, bądź też mają oni prawa do rozporządzania nimi, a ponadto nie są one objęte jakimikolwiek postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
  2. Organizatorem  Aukcji jest Galeria Ether, ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa, zwana dalej Aukcjonerem.
  3. W siedzibie galerii dostępne są do obejrzenia wszystkie przedmioty wystawione na Aukcji, tam też będą do odebrania.
  4. Aukcja jest prowadzona zgodnie z polskimi przepisami prawnymi za pośrednictwem platformy internetowej OneBid.
  5. Opisy zawarte w katalogu aukcji mogą być uzupełnione lub zmienione przez Aukcjonera lub osobę przez niego wskazaną przed rozpoczęciem licytacji. 
  6. Wszystkie obiekty na Aukcji posiadają wyznaczoną cenę wywoławczą. Jest to zarazem cena minimalna, poniżej której Aukcjoner nie może sprzedać obiektu.
  7. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 20% opłaty aukcyjnej - jest to cena końcowa wylicytowanego przedmiotu, którą należy zapłacić w ciągu 7 dni od zakończenia licytacji.
  8. W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Aukcjoner po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą.
  9. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną.
  10. Aukcjoner nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. Aukcjoner nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obiektu w czasie transportu.
O aukcji


FAQ
O sprzedawcy
Galeria Ether
Kontakt
Galeria Ether
room
ul. Kopernika 36 / 40
00-328 Warszawa
phone
+48698783738
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up