Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
256

Józef Marszan, token NFT "Ether Club #174 - The Ether's space"

add Twoja notatka 
Opis pozycji

Jeden, jedyny, niepowtarzalny token NFT autorstwa artysty Józefa Marszana, wydany przez Galerię Ether.

Jego właściciel uzyskuje prawo do zakupu wszystkich fizycznych dzieł oferowanych przez Galerię Ether z 10% rabatem!

(Zebranie 10 NFT z tej kolekcji (https://opensea.io/collection/ether-club) daje 20%, a zebranie 40 NFT daje 30% rabatu!)

Aby móc stać się jego posiadaczem należy posiadać portfel kryptowalutowy, np. MetaMask - Stworzenie go jest darmowe, intuicyjne i trwa kilka minut. Można to zrobić ze strony: https://metamask.io/download/

Posiadane tokeny NFT można prezentować w Metaversie (wirtualnym świecie) w wirtualnych galeriach, np. w takiej jak nasza: https://oncyber.io/spaces/Dpi6DKe2etWCx0QGAkIb


Józef Marszan (ur.1976 r. w Warszawie)

Studiował architekturę i urbanistykę na Politechnice Łódzkiej i Warszawskiej oraz antropologię kultury na Uniwersytecie Warszawskim. Uprawia malarstwo, rysunek, rzeźbę i fotografię. Wystawiał głównie w komercyjnych galeriach Europy Zachodniej. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Austrii, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Francji oraz Skandynawii i Polsce. 

Aukcja
Aukcja sztuki współczesnej oraz tokenów NFT
gavel
Data
25 września 2022 CEST/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
42 EUR
Cena sprzedaży
-
Wyświetleń: 4 | Ulubione: 0
Aukcja

Galeria Ether

Aukcja sztuki współczesnej oraz tokenów NFT
Data
25 września 2022 CEST/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą tylko wybrane pozycje, które zostały wcześniej zgłoszone. Aby zgłosić pozycje należy kliknąć przy wybranej pozycji na przycisk ZGŁOŚ DO LICYTACJI

Opłata aukcyjna
20.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 10
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  5 000
  > 200
 
Regulamin
  1. Przedmiotem Aukcji są dzieła sztuki zgłoszone do sprzedaży przez ich właścicieli. Zgodnie z oświadczeniami powierzone obiekty stanowią ich własność, bądź też mają oni prawa do rozporządzania nimi, a ponadto nie są one objęte jakimikolwiek postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
  2. Organizatorem  Aukcji jest Galeria Ether, ul. Kopernika 36/40, 00-328 Warszawa, zwana dalej Aukcjonerem.
  3. W siedzibie galerii dostępne są do obejrzenia wszystkie przedmioty wystawione na Aukcji, tam też będą do odebrania.
  4. Aukcja jest prowadzona zgodnie z polskimi przepisami prawnymi za pośrednictwem platformy internetowej OneBid.
  5. Opisy zawarte w katalogu aukcji mogą być uzupełnione lub zmienione przez Aukcjonera lub osobę przez niego wskazaną przed rozpoczęciem licytacji. 
  6. Wszystkie obiekty na Aukcji posiadają wyznaczoną cenę wywoławczą. Jest to zarazem cena minimalna, poniżej której Aukcjoner nie może sprzedać obiektu.
  7. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 20% opłaty aukcyjnej - jest to cena końcowa wylicytowanego przedmiotu, którą należy zapłacić w ciągu 7 dni od zakończenia licytacji.
  8. W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Aukcjoner po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą.
  9. Prawo własności do wylicytowanego obiektu i jego odbiór następuje po zapłaceniu przez nabywcę całości wylicytowanej kwoty wraz z opłatą aukcyjną.
  10. Aukcjoner nie oferuje usługi wysyłki zakupionych przedmiotów, jednak na życzenie Kupującego może wysłać je na jego koszt. Aukcjoner nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia obiektu w czasie transportu.
O aukcji


FAQ
O sprzedawcy
Galeria Ether
Kontakt
Galeria Ether
room
ul. Kopernika 36 / 40
00-328 Warszawa
phone
+48698783738
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up