Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
31

Beata Stankiewicz-Szczerbik, Frida

add Twoja notatka 
Opis pozycji

Beata Stankiewicz-Szczerbik, Frida
Praca szklana. 
Unikat.
Wymiary:

UWAGA: dolna część podstawy z tyłu rzeźby lekko uszkodzona!

Beata Stankiewicz-Szczerbik
 (ur. 1967), absolwentka Wydziału Szkła i Ceramiki na ASP we Wrocławiu. Specjalizuje się w wielu technikach szklarskich, które wykorzystuje do tworzenia unikatów ze szkła. 
Za jego pomocą artystka kreuje złożone autoportrety, opowiada, o poszukiwaniu tożsamości, o przemijaniu i o kobiecości, która od zawsze jest lejtmotywem jej twórczości. Swoją sztuką próbuje między innymi rozbroić fałszywy – bo wyidealizowany – obraz macierzyństwa. Jej prace są ozdobą wielu kolekcji muzealnych i prywatnych. Można je też odnaleźć w przestrzeni publicznej: witraże w kościele św. Macieja we Wrocławiu, czy przeszklenia w w strefie Executive Lounge wrocławskiego terminalu lotniczego.

Aukcja
Październikowa Aukcja Rzeźby
gavel
Data
26 października 2021 CEST/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
332 EUR
Cena sprzedaży
brak ofert
Pozycja nie jest już dostępna
Wyświetleń: 64 | Ulubione: 0
Aukcja

Coco Art

Październikowa Aukcja Rzeźby
Data
26 października 2021 CEST/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
18.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 20
  200
  > 20
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
 
Regulamin

I

 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki, powierzone przez artystów lub stanowiące własność Galerii Lampert.
 2. Obiekt wystawiony na aukcję posiada cenę wywoławczą, podaną w katalogu oraz estymację. 
 3. Do wylicytowanej ceny doliczona jest opłata organizacyjna w wysokości 18%. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej.
 4. Galeria Lampert zastrzega sobie prawo do odwołania aukcji bez podania przyczyny. 


II

 1. Osoby zainteresowane licytacją mają możliwość złożenia oferty kupna (z dowolnym limitem ceny) w dniach poprzedzających aukcję. W licytacji wezmą udział w ich imieniu pracownicy Galerii Lampert (Informacja o wysokości proponowanej najwyższej ceny jest informacją całkowicie poufną). 
 2. Istnieje możliwość telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia w Galerii Lampert. 
 3. Galeria Lampert nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne w tym brak możliwości połączenia się telefonicznego z klientem w trakcie trwania licytacji. 


III

 1. Aukcja prowadzona jest przez upoważnioną osobę – aukcjonera.
 2. Licytacja zaczyna się od ceny wywoławczej podanej w katalogu. Większość obiektów posiada cenę gwarantowaną poniżej której, obiekt nie może zostać sprzedany bez zgody artysty. Cena gwarantowana jest znana tylko Galerii, sprzedającemu i aukcjonerowi i stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa.
 3. O wysokości kwoty postąpienia decyduje aukcjoner. Zwyczajowo stanowi ona około 10% poprzednio zgłoszonej oferty. 
 4. Aukcjoner jest upoważniony do samodzielnego składania kolejnych ofert lub w odpowiedzi na oferty osób licytujących, aż do osiągnięcia ceny gwarantowanej.
 5. Nabywcą zostaje osoba, która zaproponowała najwyższą cenę. Uderzenie młotkiem przez aukcjonera jest równoznaczne z zakończeniem licytacji. Jeżeli licytacja zostaje zakończona w sposób sporny, aukcjoner jest upoważniony do rozwiązania sporu lub ponownego przeprowadzenia licytacji. 
 6. Umowa sprzedaży nie zostaje zawarta, gdy licytacja kończy się poniżej ceny gwarantowanej. W takim przypadku zawarcie umowy kupna-sprzedaży musi zostać zatwierdzone przez właściciela licytowanego obiektu, który na podjęcie decyzji ma 7 dni kalendarzowych. Wylicytowana cena stanowi w takim przypadku wiążącą ofertę nabywcy. Jeśli po aukcji zostanie zgłoszona kolejna oferta zakupu – co najmniej w cenie gwarantowanej – pierwszemu oferentowi przysługuje prawo pierwokupu w cenie gwarantowanej. 


IV

 1. Nabywca zobowiązany jest wykupić obiekt w ciągu 5 dni od zakończenia aukcji lub od uzgodnienia oferty. Dopuszcza się możliwość wpłaty zadatku w wysokości 20% wylicytowanej ceny. Pozostała kwota powinna być wówczas uregulowana w terminie do 10 dni od zakończenia aukcji. W przypadku niedotrzymania tego terminu następuje przepadek wpłaconego zadatku.
 2. Prawo własności przechodzi na kupującego w momencie uregulowania całej kwoty. 


V

 1. Galeria Lampert daje gwarancję autorstwa i innych cech obiektu , opisanych w katalogu.
 2. Galeria Lampert nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. 
O aukcji

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszej październikowej aukcji rzeźby. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

CocoArt
Barbara:
+48 730 952 901
[email protected]

Mariusz:
+48 530 448 536
[email protected]


FAQ
O sprzedawcy
Coco Art
Kontakt
Galeria Coco Art
room
ul. Floriańska 44
31-021 Kraków
phone
+48730952901
keyboard_arrow_up