Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
64

Jadwiga Lewandowska, Ważne spotkanie (komplet)

add Twoja notatka 
Opis pozycji

Jadwiga Lewandowska, Ważne spotkanie
Ceramika szkliwiona, 
Praca sygnowana,
Wysokość: ok. 27 cm
UNIKAT
_____
Jadwiga Lewandowska jest absolwentką Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie w 2001 roku. Brała udział w kilku wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce za granicą. Zajmuje się brązem i ceramiką. Najczęściej rzeźbi postacie kobiece.

Umiejętność oddania emocji w ceramice uzupełnionej kolorem to jej bardzo osobista wypowiedź artystyczna. Jej rzeźby znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.
Aukcja
Aukcja Mikołajkowa
gavel
Data
30 listopada 2021 CET/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
87 EUR
Cena sprzedaży
brak ofert
Pozycja nie jest już dostępna
Wyświetleń: 19 | Ulubione: 0
Aukcja

Coco Art

Aukcja Mikołajkowa
Data
30 listopada 2021 CET/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
18.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 20
  200
  > 20
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
 
Regulamin

I

 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki, powierzone przez artystów lub stanowiące własność Galerii Lampert.
 2. Obiekt wystawiony na aukcję posiada cenę wywoławczą, podaną w katalogu oraz estymację. 
 3. Do wylicytowanej ceny doliczona jest opłata organizacyjna w wysokości 18%. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej.
 4. Galeria Lampert zastrzega sobie prawo do odwołania aukcji bez podania przyczyny. 


II

 1. Osoby zainteresowane licytacją mają możliwość złożenia oferty kupna (z dowolnym limitem ceny) w dniach poprzedzających aukcję. W licytacji wezmą udział w ich imieniu pracownicy Galerii Lampert (Informacja o wysokości proponowanej najwyższej ceny jest informacją całkowicie poufną). 
 2. Istnieje możliwość telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia w Galerii Lampert. 
 3. Galeria Lampert nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne w tym brak możliwości połączenia się telefonicznego z klientem w trakcie trwania licytacji. 


III

 1. Aukcja prowadzona jest przez upoważnioną osobę – aukcjonera.
 2. Licytacja zaczyna się od ceny wywoławczej podanej w katalogu. Większość obiektów posiada cenę gwarantowaną poniżej której, obiekt nie może zostać sprzedany bez zgody artysty. Cena gwarantowana jest znana tylko Galerii, sprzedającemu i aukcjonerowi i stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa.
 3. O wysokości kwoty postąpienia decyduje aukcjoner. Zwyczajowo stanowi ona około 10% poprzednio zgłoszonej oferty. 
 4. Aukcjoner jest upoważniony do samodzielnego składania kolejnych ofert lub w odpowiedzi na oferty osób licytujących, aż do osiągnięcia ceny gwarantowanej.
 5. Nabywcą zostaje osoba, która zaproponowała najwyższą cenę. Uderzenie młotkiem przez aukcjonera jest równoznaczne z zakończeniem licytacji. Jeżeli licytacja zostaje zakończona w sposób sporny, aukcjoner jest upoważniony do rozwiązania sporu lub ponownego przeprowadzenia licytacji. 
 6. Umowa sprzedaży nie zostaje zawarta, gdy licytacja kończy się poniżej ceny gwarantowanej. W takim przypadku zawarcie umowy kupna-sprzedaży musi zostać zatwierdzone przez właściciela licytowanego obiektu, który na podjęcie decyzji ma 7 dni kalendarzowych. Wylicytowana cena stanowi w takim przypadku wiążącą ofertę nabywcy. Jeśli po aukcji zostanie zgłoszona kolejna oferta zakupu – co najmniej w cenie gwarantowanej – pierwszemu oferentowi przysługuje prawo pierwokupu w cenie gwarantowanej. 


IV

 1. Nabywca zobowiązany jest wykupić obiekt w ciągu 5 dni od zakończenia aukcji lub od uzgodnienia oferty. Dopuszcza się możliwość wpłaty zadatku w wysokości 20% wylicytowanej ceny. Pozostała kwota powinna być wówczas uregulowana w terminie do 10 dni od zakończenia aukcji. W przypadku niedotrzymania tego terminu następuje przepadek wpłaconego zadatku.
 2. Prawo własności przechodzi na kupującego w momencie uregulowania całej kwoty. 


V

 1. Galeria Lampert daje gwarancję autorstwa i innych cech obiektu , opisanych w katalogu.
 2. Galeria Lampert nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. 
O aukcji

[PL](English below)
Grudzień to szczególny czas w roku. Chociaż pogoda nie rozpieszcza i temperatury na zewnątrz potrafią dać się we znaki, to atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia potrafi ogrzać nawet najbardziej zziębniętego. To też czas, kiedy obdarowujemy się nawzajem różnymi upominkami. Pierwsza z okazji – Mikołajki – już w przyszłym tygodniu, dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam kilkadziesiąt obiektów z naszej galerii, które mają szansę stać się oryginalnym i wartościowym prezentem dla kogoś bliskiego.


CocoArt

[EN]
December is a special time of the year. Although the weather is not pampering and the outside temperature can take its toll, the atmosphere of the approaching Christmas can warm even the coldest. It is also a time when we give each other gifts. The first opportunity – Aint Nicholas' day – is next week, so we would like to offer you several dozen objects from our gallery that have a chance to become an original and valuable gift for a loved one.


CocoArt

FAQ
O sprzedawcy
Coco Art
Kontakt
Galeria Coco Art
room
ul. Floriańska 44
31-021 Kraków
phone
+48730952901
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up