Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
61

Magdalena Konior, Metaliczna (Unikat)

add Twoja notatka 
Opis pozycji

Magdalena Konior, Metaliczna
Ceramika szkliwiona,
praca sygnowana
Wymiary: 33 x 40 x 12 cm
UNIKAT

____

Magdalena Konior jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W roku 1999 obroniła pracę dyplomową w pracowni rzeźby profesora Jerzego Nowakowskiego. W trakcie studiów dwukrotnie odbyła półroczne stypendium w Bratysławie i Antwerpii. Po studiach skupiła się na tematach związanych z projektowaniem wnętrz. Od kilku lat jej pasja do form rzeźbiarskich powróciła. Zaczęła odkrywać ceramikę artystyczną.

To co ją dzisiaj pociąga w rzeźbie ceramicznej to minimalizm w formie oraz poszukiwanie idealnej kompozycji. Kolor i faktura są dopełnieniem poszukiwanego efektu.

Całej tej zabawie towarzyszą ludzkie twarze z uczuciami, grymasami, spojrzeniami. Zawsze są w relacjach, rzadko samotne. Rozmawiają, patrzą na siebie, śpiewają. Każdy znajdzie w nich coś innego, uczucia, które towarzyszą nam na co dzień.

Jej prace powstają w wyniku emocji, nastroju danego momentu. Każda praca jest unikatowa, tworzona od podstawy. Nigdy się nie powtarza. Może być podobna, ale nigdy identyczna. Często efekt końcowy jest wynikiem eksperymentu, przypadkowego błędu, którego nie sposób popełnić drugi raz.„Jestem ciągle w drodze. Eksperymentuję, poszukuję nowych możliwości, efektów, technik, materiałów”

Aukcja
Aukcja Gwiazdkowa - od 1000 zł
gavel
Data
14 grudnia 2021 CET/Warsaw
date_range
Cena wywoławcza
213 EUR
Cena sprzedaży
brak ofert
Pozycja nie jest już dostępna
Wyświetleń: 38 | Ulubione: 2
Aukcja

Coco Art

Aukcja Gwiazdkowa - od 1000 zł
Data
14 grudnia 2021 CET/Warsaw
Przebieg licytacji

Licytowane będą wszystkie pozycje

Opłata aukcyjna
18.00%
OneBid nie pobiera dodatkowych opłat za licytację.
Podbicia
  1
  > 20
  200
  > 20
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
 
Regulamin

I

 1. Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki, powierzone przez artystów lub stanowiące własność Galerii Lampert.
 2. Obiekt wystawiony na aukcję posiada cenę wywoławczą, podaną w katalogu oraz estymację. 
 3. Do wylicytowanej ceny doliczona jest opłata organizacyjna w wysokości 18%. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej.
 4. Galeria Lampert zastrzega sobie prawo do odwołania aukcji bez podania przyczyny. 


II

 1. Osoby zainteresowane licytacją mają możliwość złożenia oferty kupna (z dowolnym limitem ceny) w dniach poprzedzających aukcję. W licytacji wezmą udział w ich imieniu pracownicy Galerii Lampert (Informacja o wysokości proponowanej najwyższej ceny jest informacją całkowicie poufną). 
 2. Istnieje możliwość telefonicznego udziału w licytacji poszczególnych obiektów, pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia w Galerii Lampert. 
 3. Galeria Lampert nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne w tym brak możliwości połączenia się telefonicznego z klientem w trakcie trwania licytacji. 


III

 1. Aukcja prowadzona jest przez upoważnioną osobę – aukcjonera.
 2. Licytacja zaczyna się od ceny wywoławczej podanej w katalogu. Większość obiektów posiada cenę gwarantowaną poniżej której, obiekt nie może zostać sprzedany bez zgody artysty. Cena gwarantowana jest znana tylko Galerii, sprzedającemu i aukcjonerowi i stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa.
 3. O wysokości kwoty postąpienia decyduje aukcjoner. Zwyczajowo stanowi ona około 10% poprzednio zgłoszonej oferty. 
 4. Aukcjoner jest upoważniony do samodzielnego składania kolejnych ofert lub w odpowiedzi na oferty osób licytujących, aż do osiągnięcia ceny gwarantowanej.
 5. Nabywcą zostaje osoba, która zaproponowała najwyższą cenę. Uderzenie młotkiem przez aukcjonera jest równoznaczne z zakończeniem licytacji. Jeżeli licytacja zostaje zakończona w sposób sporny, aukcjoner jest upoważniony do rozwiązania sporu lub ponownego przeprowadzenia licytacji. 
 6. Umowa sprzedaży nie zostaje zawarta, gdy licytacja kończy się poniżej ceny gwarantowanej. W takim przypadku zawarcie umowy kupna-sprzedaży musi zostać zatwierdzone przez właściciela licytowanego obiektu, który na podjęcie decyzji ma 7 dni kalendarzowych. Wylicytowana cena stanowi w takim przypadku wiążącą ofertę nabywcy. Jeśli po aukcji zostanie zgłoszona kolejna oferta zakupu – co najmniej w cenie gwarantowanej – pierwszemu oferentowi przysługuje prawo pierwokupu w cenie gwarantowanej. 


IV

 1. Nabywca zobowiązany jest wykupić obiekt w ciągu 5 dni od zakończenia aukcji lub od uzgodnienia oferty. Dopuszcza się możliwość wpłaty zadatku w wysokości 20% wylicytowanej ceny. Pozostała kwota powinna być wówczas uregulowana w terminie do 10 dni od zakończenia aukcji. W przypadku niedotrzymania tego terminu następuje przepadek wpłaconego zadatku.
 2. Prawo własności przechodzi na kupującego w momencie uregulowania całej kwoty. 


V

 1. Galeria Lampert daje gwarancję autorstwa i innych cech obiektu , opisanych w katalogu.
 2. Galeria Lampert nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne i prawne zakupionych obiektów. 
O aukcji


FAQ
O sprzedawcy
Coco Art
Kontakt
Galeria Coco Art
room
ul. Floriańska 44
31-021 Kraków
phone
+48730952901
Klienci kupujący dzieła tego artysty kupowali także
keyboard_arrow_up