STAROŻYTNOŚĆ 40
ŚREDNIOWIECZE 196
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ANGLIA 28
IRLANDIA 1
SZWECJA 1
SKANDYNAWIA 4
DANIA 1
CZECHY 8
CZECHY lub ŚLĄSK 1
FRANCJA 1
LITWA 1
LUKSEMBURG 2
NIDERLANDY 13
NIEMCY 62
WĘGRY 5
KRZYŻOWCY 1
ZAKON KRZYŻACKI 15
ŚLĄSK 6
POLSKA 46
Bolesław Chrobry 992-1025 4
Mieszko Bolesławic - syn Bolesława Chrobrego, późniejszy Mieszko II 2
Polskie naśladownictwa biskupich monet saskich 2
Bolesław II Śmiały 1058-1080 1
Władysław I Herman 1081-1102 lub Bolesław III Krzywousty 1102-1138 2
Władysław I Herman 1081-1102 1
Bolesław III Krzywousty 1107-1138 2
Władysław II Wygnaniec 1138-1146 1
Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173 5
Krakowskie, Leszek Biały 1202-1227 lub następcy 8
Wielkopolska, Przemysł (Przemysław) I 1247-1257 i Bolesław Pobożny 1239-1279 1
Brakteaty z ziem polskich z XIII / XIV w. 1
Wacław II Czeski 1300-1305 1
Władysław Łokietek 1305-1333 2
Kazimierz III Wielki 1333-1370 5
Ludwik I Andegaweński 1370-1382 1
Władysław Opolczyk 1371-1379 1
Jadwiga 1382-1399 1
Władysław Jagiełło 1386-1434 4
Kazimierz Jagiellończyk 1446-1492 1
POLSKA od XVI wieku 281
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 31
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 1
BANKNOTY 66
MEDALE 40
PLAKIETY 3
ODZNAKI 8
MONETY ZAGRANICZNE 253
Stan zachowania
Tagi

70 aukcja WCN ŚREDNIOWIECZE | POLSKA | Brakteaty z ziem polskich z XIII / XIV w.

Następna kategoria