STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
KURLANDIA 3
POMORZE 3
Księstwo wołogoskie 1
Filip Juliusz 1592-1625 1
Zjednoczone księstwo pomorskie 1
Pomorze pod zwierzchnictwem szwedzkim 1
PRUSY KSIĄŻĘCE 8
SAKSONIA 2
ŚLĄSK 19
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97
Stan zachowania
Tagi

71 aukcja WCN PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ | POMORZE | Księstwo wołogoskie | Filip Juliusz 1592-1625