Monety 290
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Monety złote 15
Zestawy monet 1
Monety zastępcze 2
Antyk 19
Średniowiecze 30
Polska od XVI w. 128
Zygmunt I Stary 10
Zygmunt II August 3
Stefan Batory 1
Zygmunt III Waza 22
Władysław IV Waza 2
Jan II Kazimierz 5
Jan III Sobieski 3
Stanisław August Poniatowski 1
XIX wiek 8
1916 - 1945 27
Wolne Miasto Gdańsk 5
Kolekcjonerskie 41
Związane historycznie z Polską 18
Państwa obce 77
Banknoty 140
Medale 37
Odznaczenia i ordery 2
Papiery wartościowe 5
Literatura 14
Plakiety 1
Srebro lokacyjne 10
Varia 4
Monety Kolekcjonerskie (lustrzanki) 1
Stan zachowania
Tagi

E-aukcja 566: Papiery wartościowe, banknoty, literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale, srebrne sztabki. Monety | Polska od XVI w. | Jan II Kazimierz