olej, sklejka; 24,3 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman;
na odwrocie na ramie fragment nalepki z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego z Krakowa z odręcznie (piórem) wypisanym imieniem i nazwiskiem autora.