Wlastimil Hofman(1881-1970)
Narcyzy w wazonie(1960) sygn.dat.śr.d.
olej, tektura, 25.5x16.5 cm
Wlastimil Hofman(1881-1970)
olej, tektura, 25.5x16.5 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||