A.N.(pocz.XX w.)
Portret damy w tiulach sygn.nieczytelnie p.d.
pastel, papier, 72x53 cm (owal)
Odbiór osobisty
A.N.(pocz.XX w.)
Odbiór osobisty
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||