Stan zachowania

III Aukcja Numizmatyczna Antykwariatu Wu-eL Medale | Plakiety zjazdów PTAiN

Projekt: P. Gard. Medale wybite w Mennicy Warszawskiej. Wym. ok. 55x90 mm, brąz, waga ok. 200 g, stan I, patyna.