WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
GRECJA 29
REPUBLIKA RZYMSKA 2
CESARSTWO RZYMSKIE 2
PROWINCJE RZYMSKIE 1
BIZANCJUM 3
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97

Stan zachowania

71 aukcja WCN