WCN
STAROŻYTNOŚĆ 37
ISLAM 1
ŚREDNIOWIECZE 124
POLSKA OD XVI w. 304
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 35
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 41
BANKNOTY 103
MEDALE 65
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 4
VARIA 2
MONETY ZAGRANICZNE 97
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
AUSTRIA 2
CHINY 2
CZECHOSŁOWACJA 5
NIDERLANDY HISZPAŃSKIE 6
NIDERLANDY 18
NIEMCY 23
Bawaria 1
Brandenburgia-Prusy 1
Halberstadt - biskupstwo 1
Saksonia 6
Saksonia-Gotha 1
CESARSTWO NIEMIECKIE 13
ROSJA 24
FINLANDIA - okupacja rosyjska 2
RUMUNIA 1
SIEDMIOGRÓD 5
STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI (USA) 1
SZWECJA 3
WATYKAN 1
WĘGRY 1
WŁOCHY 3

Stan zachowania

71 aukcja WCN