STAROŻYTNOŚĆ 24
ŚREDNIOWIECZE 191
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
ANGLIA 40
IRLANDIA 1
SZWECJA 1
SKANDYNAWIA 4
CZECHY 6
FRANCJA 1
NIDERLANDY 1
NIEMCY 60
Arnstadt, Henryk III 1039-1056 1
Bawaria, Ratyzbona 34
Bawaria, Nabburg 2
ks. Henryk I 948-955 1
cesarz Henryk II 1002-1024 1
Bawaria, Cham 2
Bawaria, Neuburg 1
Bawaria, Salzburg 5
Bawaria, Augsburg 6
Dolna Lotaryngia, Kolonia 1
Frankonia, Erfurt - biskupstwo 1
Hildesheim - biskupstwo 1
Remagen 1
Szwabia, Esslingen 3
Szwabia, Konstancja 1
Szwabia, Strassburg 1
LITWA 1
POLSKA 55
ŚLĄSK 10
MORAWY?, ŚLĄSK? 1
WĘGRY 10
MONETY POLSKIE OD XVI w. 349
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 46
MONETY ZASTĘPCZE 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 33
BANKNOTY 126
MEDALE 45
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 9
VARIA 1
MONETY ZAGRANICZNE 87
Stan zachowania
Tagi

69 aukcja WCN ŚREDNIOWIECZE | NIEMCY | Bawaria, Nabburg | cesarz Henryk II 1002-1024