STAROŻYTNOŚĆ 24
ŚREDNIOWIECZE 191
MONETY POLSKIE OD XVI w. 349
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 46
MONETY ZASTĘPCZE 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 33
BANKNOTY 126
MEDALE 45
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
POLSKA 29
Zygmunt III Waza 1587-1632 1
Jan III Sobieski 1674-1696 1
August II Mocny 1697-1733 4
August III 1733-1763 4
Fryderyk Krystian 1763 1
Galicja, Maria Teresa 1740-1780 1
Stanisław August Poniatowski 1764-1795 6
Polska pod zaborami 10
Medale po II Wojnie Światowej 1
FRANCJA 4
ROSJA 6
SZWECJA 5
WATYKAN 1
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 9
VARIA 1
MONETY ZAGRANICZNE 87
Stan zachowania
Tagi

69 aukcja WCN MEDALE | POLSKA | Medale po II Wojnie Światowej