STAROŻYTNOŚĆ 24
ŚREDNIOWIECZE 191
MONETY POLSKIE OD XVI w. 349
PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ 46
keyboard_arrow_down keyboard_arrow_up
Księstwo Kurlandii 5
RYGA - miasto 1
POMORZE 4
Księstwo szczecińskie 2
Zjednoczone księstwo pomorskie 2
PRUSY KSIĄŻĘCE 22
ŚLĄSK 14
MONETY ZASTĘPCZE 1
LITERATURA NUMIZMATYCZNA 33
BANKNOTY 126
MEDALE 45
PLAKIETY 4
ODZNAKI I ODZNACZENIA 9
VARIA 1
MONETY ZAGRANICZNE 87
Stan zachowania
Tagi

69 aukcja WCN PAŃSTWA ZWIĄZANE HISTORYCZNIE Z POLSKĄ | POMORZE