Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Ewa Juszkiewicz - Aukcje

Ewa Juszkiewicz urodziła się w 1984 roku w Gdańsku, a obecnie żyje i pracuje w Krakowie. Studiowała malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w latach 2004–2009. Artystka tworzy przede wszystkim portrety kobiece, a jej obrazy odnoszą się do znanych dzieł nowożytnych. Dowiedz się więcej o twórczości Ewy Juszkiewicz. Podpowiadamy też, czy warto inwestować w sztukę artystki i jak licytować jej prace w OneBid.

 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), Bez tytułu, 2013

event 2024/06/20
Cena końcowa
10 718 EUR
 
 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), Bez tytułu (45), 2013

event 2023/09/07
Cena końcowa
7 488 EUR
 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), Bez tytułu (171), 2013

event 2023/06/01
Cena końcowa
8 450 EUR
 

Ewa Juszkiewicz, Ginger Locks (54 z 75), 2021

event 2023/05/19
Cena końcowa
8 883 EUR
 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), "Double portrait" , 2009

event 2023/03/09
Cena końcowa
100 570 EUR
 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), Bez tytułu, 2013

event 2022/11/29
Cena końcowa
10 715 EUR
 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), Bez tytułu, 2008

event 2022/11/29
Cena końcowa
91 843 EUR
 
 
 

Ewa Juszkiewicz (ur. 1984), Bez tytułu, 2009

event 2022/06/02
Cena końcowa
17 978 EUR

Ewa Juszkiewicz - dowiedz się więcej o wyjątkowej artystce

Ewa Juszkiewicz w 2010 roku została doktorantką na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Artystka koncentruje się w swoich dziełach na kobietach, a jej prace często odnoszą się do znanych dzieł, między innymi flamandzkich. Inaczej przedstawia ona jednak twarze portretowanych osób, które przybierają nietypowe formy. Zmieniają się w bukiety roślin, korpusy owadów, a nawet udrapowane tkaniny. Obrazy Ewy Juszkiewicz są tworzone w taki sposób, by poddać twarz transformacji

Interesuje ją, w jaki sposób portretowano kobiece postaci na przestrzeni wieków. Wchodzi w dialog z tym, jak przedstawiano płeć piękną. Chce w ten sposób pokazać, jak opresyjnie i przedmiotowo traktowano kobiety i jakie były wyobrażenia na ich temat. W swoich pracach ogromną wagę przywiązuje również do warsztatu. 

Artystka została wymieniona jako jedna ze stu obiecujących młodych malarzy w książce 100 Painters of Tomorrow. Obrazy Ewy Juszkiewicz znajdują się w kolekcjach zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Z artystką współpracują renomowane galerie.

Ceny obrazów Ewy Juszkiewicz

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w obrazy Ewy Juszkiewicz? Ceny, które osiągają, pokazują, że to ceniona artystka, której popularność będzie nieustannie rosła. Obrazy Ewy Juszkiewicz już zyskują zawrotne ceny i pojawiają się w ofercie najbardziej znanych domów aukcyjnych. Przykładem jest obraz Maria (After Johannes Cornelisz Verspronck) z 2013 roku, który to wystawiono na Sotheby's Contemporary Art Evening Auction. Został sprzedany za ponad 350 000 funtów, mimo że prognozowano cenę 40 000 funtów. Nie można też nie wspomnieć o dziele Grove z 2014 roku, które na aukcji Christie’s sprzedano za 2,5 mln złotych. To jednak jeszcze nie rekord - w 2021 praca Girl in Blue osiągnęła cenę 3 mln złotych. Obraz ten jest inspiracją sztuką Johannesa Cornelisza Versproncka.

Tak ogromne sukcesy artystki pozwalają sądzić, że w przyszłości wartość jej obrazów będzie dodatkowo wzrastać. Jeśli traktujesz kolekcjonowanie sztuki nie tylko jako hobby, lecz także inwestycję, zainteresuj się obrazami Ewy Juszkiewicz.

Obrazy Ewy Juszkiewicz - gdzie kupić?

Szukasz obrazów na sprzedaż Ewy Juszkiewicz? Zajrzyj na portal aukcyjny OneBid, gdzie w każdej chwili mogą pojawić się prace tej cenionej artystki. Jeśli nie chcesz niczego przegapić, wystarczy, że dodasz artystkę do ulubionych. Dzięki temu otrzymasz informację, jeśli jakieś jej dzieło pojawi się w OneBid. Zarejestruj się i skorzystaj z opcji dodania do ulubionych, żeby mieć pewność, że nie ominie Cię ważna licytacja. Korzystanie z portalu aukcyjnego OneBid jest nieskomplikowane. Jeśli właśnie rozpoczynasz z nami przygodę, skorzystaj z przygotowanych wskazówek. Dowiesz się z nich, w jaki sposób licytować. Warto wiedzieć, że istnieje opcja złóż limit. Jest przydatna, kiedy nie możesz pojawić się przed ekranem w czasie, gdy odbywa się aukcja. Licytacja będzie odbywać się w Twoim imieniu oczywiście w granicach wcześniej przez Ciebie ustalonych. Wiesz już, gdzie znajdziesz na sprzedaż obrazy Ewy Juszkiewicz. Weź tę inwestycję pod uwagę, ponieważ autorka cieszy się ogromnymi sukcesami.

Obrazy Ewy Juszkiewicz i nie tylko! Licytuj w OneBid!

W OneBid znajdziesz mnóstwo dzieł - dostępne są nie tylko licytacje obrazów Ewy Juszkiewicz. Na sprzedaż jest też ogrom współczesnych autorów. Również takich, na których obrazy możesz sobie pozwolić ze znacznie mniejszym budżetem. Zajrzyj do naszego archiwum licytacji. Możesz tam sprawdzić, na jakim poziomie kształtowały się ceny obrazów Ewy Juszkiewicz oraz innych artystów. Wśród aukcji znajdziesz obrazy nie tylko współczesnych, lecz także dawnych malarzy. Dzięki temu możesz wzbogacić kolekcję niezależnie od jej tematyki czy innego klucza, według którego dobierasz przedmioty. W OneBid dostępne są też plakaty, które są świetnym sposobem na ciekawe ozdobienie ścian. Mogą być też dobrą inwestycją dla osób z mniejszym budżetem. W OneBid nie mogło też zabraknąć rzeźb. Zwróć również uwagę na biżuterię i rzeczy do domu, na przykład lampy i świeczniki.

W OneBid odkryjesz również aukcje monet. Numizmatyka to hobby, które doświadczonym osobom potrafi dawać duży zysk. Oprócz monet znajdziesz też banknoty. Nie brakuje licytacji wartościowych książek dla każdego, kto chciałby mieć we własnej biblioteczce cenne egzemplarze. Stale dochodzą nowe aukcje, wśród których z pewnością znajdziesz takie z interesującymi Cię przedmiotami.

Ewa Juszkiewicz to niezwykle ceniona artystka, której obrazy zyskują na aukcjach ogromne ceny. Dowiedz się więcej o sztuce, którą tworzy.

Dlaczego warto zainwestować w obrazy Ewy Juszkiewicz na aukcjach?

W świecie sztuki coraz silniejszą pozycję zdobywa polska artystka, Ewa Juszkiewicz. Choć sama twierdzi, że najważniejsza jest dla niej strona konceptualna malarstwa, to osoby inwestujące w jej dzieła na aukcjach doceniają ponadprzeciętną estetykę i autentyczne spojrzenie na portret kobiecy. Inwestycja w obrazy Juszkiewicz to nie tylko wkład w sztukę najwyższej próby, ale również wyjątkowe wsparcie kariery cenionej polskiej artystki.

Na aukcjach prezentowane są nie tylko najnowsze prace autorki, ale i te starsze, które już zdążyły zdobyć szerokie uznanie w kręgach sztuki współczesnej. Z dnia na dzień dzieła Juszkiewicz zdobywają nowych zwolenników, a co za tym idzie, ich wartość na rynku aukcyjnym systematycznie rośnie. To sprawia, że inwestycja w obrazy Ewy Juszkiewicz jest perspektywiczną decyzją, szczególnie dla tych, którzy na co dzień otaczają się sztuką.

keyboard_arrow_up