Stan zachowania

Etykiety BETA info

Ceramika i szkło

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Ceramika i szkło

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Ceramika i szkło na aukcjach oferowanych było 2 236 pozycji, z czego sprzedanych zostało 863, co stanowi 38.60%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 158 267 EUR przy średniej cenie 183 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Ceramika i szkło
  • 7 756 EUR, Marek Zyga, I Miss You, 2020
  • 6 713 EUR, MIŚNIA, KÖNIGLICHE PORZELLANMANUFAKTUR, Triumf Galatei (grupa mitologiczna)
  • 6 326 EUR, Para figur Malabarczyków
  • 5 251 EUR, Para figur Sroki
  • 3 455 EUR, Figurka Pierrot i Kolombina, Pacyków, lata 1912 - 1939
  • 3 133 EUR, KORZEC, Filiżanka litron z portretem Katarzyny II, ze spodkiem
  • 3 026 EUR, Wazon
  • 2 888 EUR, Figura Madonny
  • 2 888 EUR, Figura Chrystusa
  • 2 344 EUR, Gepard siedzący, Ćmielów, l. 60. XX w.

  • keyboard_arrow_up