Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
Etykiety BETA info
Tagi

Ceramika i szkło - Aukcje internetowe Licytacje online

Ceramika i szkło będące przedmiotami naszej aukcji jest szansą na zdobycie unikalnych wazonów, rzadkich talerzy serwisowych, waz, figurek porcelanowych, szkatuł, lamp, lub innych dzieł wykonanych w manufakturach krajowych i zagranicznych. Wejdź w posiadanie wyjątkowych przedmiotów wykonanych z nieprawdopodobnym kunsztem i precyzją. Wszystkich kolekcjonerów, którzy poszukują oryginalnych wyrobów ceramicznych oraz inwestorów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aukcji ceramiki i szkła.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Ceramika i szkło - aukcje internetowe OneBid

Ceramika i porcelana artystyczna to przede wszystkim różnego rodzaju wyroby fajansowe, kamionkowe, porcelanowe, czy garncarskie. Przywołując na myśl wyroby ceramiczne i porcelanowe to są to najczęściej ozdobne figurki, które pozwalają udekorować dowolną przestrzeń, dekorowane talerze, puzderka i wiele więcej. Dziś tego typu elementy mają wysoką wartość kolekcjonerską, przez co są pożądanym obiektem nie tylko przez osoby, które takie kolekcje posiadają lub pragną założyć, ale również przez inwestorów, widzących w nich dobrą okazję do zyskownej lokaty kapitału. Mimo wszystko najczęściej jednak poszukiwane są wyjątkowo unikatowe i mające wysokie walory estetyczne egzemplarze. W przypadku wyrobów szklanych są to najczęściej kolekcjonerskie przedmioty np. bogato zdobione kielichy, puchary, czy nawet przedmioty sztuki użytkowej, które jednak nie tracą na swoich walorach artystycznych. Szkło to ponadczasowy materiał, który jest też świadectwem mijającej historii Te obiekty także na przestrzeni wieków nabyły wartości i dziś mogą być dobrą inwestycją. Dzięki OneBid możesz skorzystać z naszych licytacji ceramiki, porcelany i wyrobów szklanych z dowolnego miejsca na ziemi. Sprawdź teraz! Sprawdzone aukcje ceramiki i szkła czekają na Ciebie w internetowym serwisie aukcyjnym OneBid.

Ceramika i szkło - szeroka oferta, bogaty wybór

Nasza oferta ceramiki i szkła jest bardzo bogata i zróżnicowana. Na naszych aukcjach można wejść w posiadanie m.in. figurek dekoracyjnych, elementów zastawy stołowej np. mlecznik i cukiernica lub całościowe komplety, czy innych drobiazgów życia codziennego. Proponujemy wyroby zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Chodzież, Ćmielów, Wałbrzych, czy Rosenthal to tylko niektórzy z producentów, a Wendorf i Potacki to tylko część projektantów. Ponadto dla każdej aukcji wyrobów ze szkła, czy ceramiki sporządzona została osobna karta, w której zamieszczony został opis i zdjęcia detali, by można było ocenić stan porcelany i ceramiki. Proponowane licytacje szkła i ceramiki pozwolą uzyskać unikatowe elementy dekoracyjne lub ochronić kapitał. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - nasz zespół służy fachową pomocą. Zapraszamy do kontaktu!

OneBid - Twoja aukcje internetowe

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna, która pozwala na udział na żywo w licytacjach przez internet. Serwis internetowy działa od 2014 roku i przez cały ten czas z powodzeniem umożliwia pozyskiwanie oryginalnych i nietuzinkowych przedmiotów z dowolnego miejsca na świecie. Nasza oferta to nie tylko licytacje ceramiki i szkła, ale również malarstwa (w tym współczesnego i dawnego), kolekcji monet, banknotów i odznaczeń, sztuki użytkowej oraz aukcje militariów, biżuterii, czy zabytków techniki. Zainteresowanie budzą także zegary i zegarki, rzeźby oraz książki i starodruki. Jakość oferowanych przez OneBid usług i funkcjonalność nie ustępuje innym zagranicznym platformom tego typu, co daje firmie stałe miejsce w światowej czołówce.

Niepowtarzalna ceramika również na prezent

Do skorzystania z naszej oferty zaprosiliśmy już inwestorów, a także osoby, które chcą powiększyć swoje domowe zbiory o zupełnie nowe, a zarazem niepowtarzalne naczynia. Korzystając z okazji, do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również wszystkich, którzy potrzebują doskonałych inspiracji na prezent. A tych tutaj nie brakuje! Jeżeli znasz jakiegoś kolekcjonera lub po prostu osobę, która z całą pewnością ucieszy się z takich produktów, to postaw, chociażby na prezentowane tutaj naczynia kryształowe. Aukcje, które już u nas trwają i te, które dopiero się pojawią, to cała masa wyjątkowych inspiracji na podarunek. O tym, że warto wręczać praktyczne upominki, chyba w ogóle nie musimy wspominać. Chociaż oczywiście nic nie stoi także na przeszkodzie, aby prezentowane szkło, czy sama ceramika, a już, szczególnie jeżeli idzie o starsze egzemplarze, nie mogły być wykorzystywane tylko w formie ozdoby. Umieszczone na stole, kominku, czy nawet na zwykłym regale, na pewno będą zachwycać. W OneBid na licytujących czeka cała masa dawnych i współczesnych dzieł sztuki.

Ciesz się bezproblemową licytacją i szerokim wyborem produktów w OneBid

Nie do końca zainteresowały Cię kryształy? Aukcje, których u nas nie brakuje, pozwolą Ci na wybór takiego wyposażenia, które bardziej Ci się spodoba. Owszem, w tej kategorii dominuje szkło, ceramika, czy wspomniana porcelana artystyczna, niemniej jednak to nie znaczy, że nie możesz sprawdzić także pozostałych kategorii, które czekają na Ciebie w OneBid. Jest ich naprawdę sporo! Od małych po duże dzieła sztuki... znaczki, pocztówki, starodruki, grafiki, to wszystko i jeszcze więcej, jest na wyciągnięcie ręki. Jedyne, co musisz zrobić, to znaleźć taką licytację, która Ci się spodoba.

Licytuj w OneBid i ciesz się niepowtarzalnymi produktami ze szkła i z ceramiki. Wybierz nowe elementy do swojej kolekcji, ale i wręcz je na prezent najbliższym. Serdecznie zapraszamy.

Ceramika i szkło — Aukcje internetowe / Licytacje online

Aukcje porcelany w tej kategorii zostały starannie wyselekcjonowane, by zaspokoić wymagania wytrawnych kolekcjonerów oraz zaciekawić osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z porcelanowymi aukcjami. To nie tylko okazja do wzbogacenia swojej kolekcji, lecz również możliwość strategicznego inwestowania w przyszłość. Aukcje internetowe porcelany, gwarantują Ci, że sięgasz po produkty, które z biegiem czasu zyskują na wartości.

Dodatkowo chcemy Cię wprowadzić w świat wyjątkowych pozycji, które powstały w renomowanych polskich hutach szkła, takich jak Ząbkowice czy Krosno.

keyboard_arrow_up