Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
   
Etykiety BETA info
Tagi

Ceramika i szkło - Aukcje internetowe Licytacje online

Ceramika i szkło będące przedmiotami naszej aukcji jest szansą na zdobycie unikalnych wazonów, rzadkich talerzy serwisowych, waz, figurek porcelanowych, szkatuł, lamp, lub innych dzieł wykonanych w manufakturach krajowych i zagranicznych. Wejdź w posiadanie wyjątkowych przedmiotów wykonanych z nieprawdopodobnym kunsztem i precyzją. Wszystkich kolekcjonerów, którzy poszukują oryginalnych wyrobów ceramicznych oraz inwestorów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aukcji ceramiki i szkła.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Ceramika i szkło - aukcje internetowe OneBid

Ceramika i porcelana artystyczna to przede wszystkim różnego rodzaju wyroby fajansowe, kamionkowe, porcelanowe, czy garncarskie. Przywołując na myśl wyroby ceramiczne i porcelanowe to są to najczęściej ozdobne figurki, które pozwalają udekorować dowolną przestrzeń, dekorowane talerze, puzderka i wiele więcej. Dziś tego typu elementy mają wysoką wartość kolekcjonerską, przez co są pożądanym obiektem nie tylko przez osoby, które takie kolekcje posiadają lub pragną założyć, ale również przez inwestorów, widzących w nich dobrą okazję do zyskownej lokaty kapitału. Mimo wszystko najczęściej jednak poszukiwane są wyjątkowo unikatowe i mające wysokie walory estetyczne egzemplarze. W przypadku wyrobów szklanych są to najczęściej kolekcjonerskie przedmioty np. bogato zdobione kielichy, puchary, czy nawet przedmioty sztuki użytkowej, które jednak nie tracą na swoich walorach artystycznych. Szkło to ponadczasowy materiał, który jest też świadectwem mijającej historii Te obiekty także na przestrzeni wieków nabyły wartości i dziś mogą być dobrą inwestycją. Dzięki OneBid możesz skorzystać z naszych licytacji ceramiki, porcelany i wyrobów szklanych z dowolnego miejsca na ziemi. Sprawdź teraz! Sprawdzone aukcje ceramiki i szkła czekają na Ciebie w internetowym serwisie aukcyjnym OneBid.

Ceramika i szkło - szeroka oferta, bogaty wybór

Nasza oferta ceramiki i szkła jest bardzo bogata i zróżnicowana. Na naszych aukcjach można wejść w posiadanie m.in. figurek dekoracyjnych, elementów zastawy stołowej np. mlecznik i cukiernica lub całościowe komplety, czy innych drobiazgów życia codziennego. Proponujemy wyroby zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Chodzież, Ćmielów, Wałbrzych, czy Rosenthal to tylko niektórzy z producentów, a Wendorf i Potacki to tylko część projektantów. Ponadto dla każdej aukcji wyrobów ze szkła, czy ceramiki sporządzona została osobna karta, w której zamieszczony został opis i zdjęcia detali, by można było ocenić stan porcelany i ceramiki. Proponowane licytacje szkła i ceramiki pozwolą uzyskać unikatowe elementy dekoracyjne lub ochronić kapitał. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - nasz zespół służy fachową pomocą. Zapraszamy do kontaktu!

OneBid - Twoja aukcje internetowe

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna, która pozwala na udział na żywo w licytacjach przez internet. Serwis internetowy działa od 2014 roku i przez cały ten czas z powodzeniem umożliwia pozyskiwanie oryginalnych i nietuzinkowych przedmiotów z dowolnego miejsca na świecie. Nasza oferta to nie tylko licytacje ceramiki i szkła, ale również malarstwa (w tym współczesnego i dawnego), kolekcji monet, banknotów i odznaczeń, sztuki użytkowej oraz aukcje militariów, biżuterii, czy zabytków techniki. Zainteresowanie budzą także zegary i zegarki, rzeźby oraz książki i starodruki. Jakość oferowanych przez OneBid usług i funkcjonalność nie ustępuje innym zagranicznym platformom tego typu, co daje firmie stałe miejsce w światowej czołówce.

Jeżeli jesteś zainteresowany licytacjami szkła, porcelany, czy wyrobów ceramicznych to gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Weź udział w licytacji, która odbywa się w czasie rzeczywistym. Wylicytuj interesujące Cię obiekty. Zarejestruj się na stronie, aby skorzystać z aukcji. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą.

Statystyki działu Ceramika i szkło


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Ceramika i szkło na aukcjach oferowanych było 6 149 pozycji, z czego sprzedanych zostało 2 998, co stanowi 48.76%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 650 873 EUR przy średniej cenie 217 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Ceramika i szkło
 • 9 142 EUR, PACYKÓW - Fabryka Fajansu i Terrakoty Aleksandra Lewickiego, Treserka tygrysów
 • 8 725 EUR, Malwina Konopacka (ur. 1982), Totem MAMA, 2019
 • 8 602 EUR, Pablo PICASSO
 • 7 836 EUR, PACYKÓW - Fabryka Fajansu i Terrakoty Aleksandra Lewickiego, Arlekin i Colombina
 • 6 792 EUR, Kieliszek
 • 6 670 EUR, FIGURKA „ZUZANNA W KĄPIELI” CHODZIEŻ
 • 6 615 EUR, Henryk Jędrasiak (1916 Warszawa - 2002 Warszawa), "Gołębie"
 • 6 008 EUR, Miśnia, Königliche Porzellan Manufaktur Meissen, Zegar na podstawie i dwa kandelabry 4-świecowe
 • 5 597 EUR, Maciej Kasperski (1969 - 2020 ), "Copper Spiral" z cyklu "Opór i poddanie", 2020
 • 5 131 EUR, FIGURKA „PŁYWACZKA”

 • keyboard_arrow_up
  +