Stan zachowania

Etykiety BETA info

Świeczniki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Świeczniki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Świeczniki na aukcjach oferowanych było 166 pozycji, z czego sprzedanych zostało 33, co stanowi 19.88%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 21 227 EUR przy średniej cenie 643 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Świeczniki
  • 5 776 EUR, Para kandelabrów art déco
  • 3 316 EUR, Para kandelabrów
  • 3 126 EUR, Mitoraj Igor, FLAMMES – PARA LICHTARZY
  • 1 724 EUR, Kazimierz KLIMASZEWSKI (czynny ok. 1830-1856), Para świeczników
  • 1 193 EUR, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. FRAGET (firma czynna 1824-1944), Para świeczników
  • 801 EUR, Para świeczników, Europa zachodnia, XIX/XX w.
  • 731 EUR, Para kandelabrów 4-świecowych
  • 647 EUR, PARA LICHTARZY DWUŚWIECOWYCH, Włochy, Vercelli, 1944-1968
  • 583 EUR, Pierre-Henry FAVIER (czynny 1824-1871, firma działająca do 1976), Świecznik
  • 549 EUR, Para kandelabrów 4-świecowych

  • keyboard_arrow_up