Stan zachowania

Etykiety BETA info

Lampy

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Lampy

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Lampy na aukcjach oferowanych było 133 pozycji, z czego sprzedanych zostało 45, co stanowi 33.83%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 11 593 EUR przy średniej cenie 258 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Lampy
  • 1 379 EUR, Lampa trójramienna z regulacją wysokości
  • 1 302 EUR, Lampa w stylu art déco
  • 797 EUR, Lampka, Peter Tereszczuk (1875 Wybudów – 1963 Wiedeń), pocz. XX w.
  • 717 EUR, Lampa biurkowa w stylu art déco, drewno, metal niklowany, szkło prasowane, powlekane; wys. 60 cm, podstawa: 21,5 x 21,5 cm;
  • 710 EUR, Lampa na biuro w stylu art déco
  • 608 EUR, Lampa naftowa
  • 593 EUR, Waldemar Lesiak (Ur.1945), Lampa Moti, 2018
  • 557 EUR, Lampa gabinetowa w formie tancerki trzymającej kulę
  • 551 EUR, Firma BRACI ŁOPIEŃSKICH, Lampa biurkowa, elektryczna, w tradycji empirowej
  • 549 EUR, Louis KALFF (1897-1976) - projektant, Lampa stołowa

  • keyboard_arrow_up