Stan zachowania

Etykiety BETA info

Zegary i zegarki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Zegary i zegarki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Zegary i zegarki na aukcjach oferowanych było 219 pozycji, z czego sprzedanych zostało 39, co stanowi 17.81%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 39 289 EUR przy średniej cenie 1 007 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Zegary i zegarki
  • 6 879 EUR, Zegarek kieszonkowy Invicta
  • 5 860 EUR, ZEGAREK DAMSKI NARĘCZNY, Szwajcaria, XX w., Bulgari
  • 2 652 EUR, Firma ROLEX (czynna od 1905), Zegarek męski naręczny
  • 2 121 EUR, Firma ROLEX (czynna od 1905), Zegarek naręczny, damski
  • 2 121 EUR, Firma SCHAFFHAUSEN - INTERNATIONAL WATCH COMPANY (czynna od 1868), Zegarek męski naręczny
  • 1 819 EUR, David RIVERS & SON (ok. 1735-1820), Zegar podłogowy
  • 1 775 EUR, Zegar szafkowy, stołowy, Break at clock-miniatura, Simon Schreiblmayer, Czechy, Praga, 2 poł. XVIII w.
  • 1 602 EUR, Zegar kominkowy, Pierre Gavelle zw. Gavelle L’Ainé (1753-1802), XVIII/XIX w., Paryż
  • 1 492 EUR, Zegarek kieszonkowy
  • 1 311 EUR, Firma OMEGA, Zegarek naręczny, męski, z paskiem

  • keyboard_arrow_up