Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Srebro i platery - Aukcje internetowe Licytacje online

Stań się posiadaczem unikalnych przedmiotów wykonanych z cennych kruszców. Srebro i patery, które są przedmiotem poniższych licytacji, to wyjątkowa okazja do tego, aby poszerzyć prywatną kolekcję sztućców, kompletów do kawy, cukiernic i nie tylko. Jest to też doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody ze zbiorami srebra, czy platerów. Zbiory prezentowane na stronie naszego domu aukcyjnego to unikatowe egzemplarze pochodzące z polskich i zagranicznych manufaktur wytwarzających przybory i naczynia stołowe na przełomie XIX i XX wieku. Nasze aukcje srebra to również doskonały pomysł na lokatę kapitału. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Srebro - sprawdzone aukcje internetowe OneBid

Srebro to metal niezwykle miękki, który jest niemal niemożliwy do dalszej obróbki bez dodatku innego metalu. Tylko w ten sposób powstanie trwały element. Wśród dodatkowych metali należy wymienić m.in. miedź, ołów oraz cynę. Wyroby ze srebra, które dostępne są na naszych aukcjach internetowych, powstały przy wykorzystaniu różnorodnych technik. Formować srebro można przy pomocy kucia, zwijania, wyciągania, wyklepywania, czy repusowania. Srebro jest też bardzo łatwe w konserwacji i by wciąż zachwycało swoim wyglądem wystarczy jedynie przecierać je czystą, wełnianą ścierką. Wyroby ze srebra mają dużą wartość artystyczną i estetyczną, a w zależności od wielu czynników m.in. sposobu produkcji, czy obecnego stanu także kolekcjonerską. Sprawdzone aukcje srebra i platerów czekają na Ciebie na stronie internetowej OneBid. Jeżeli jest to pierwsza licytacja to zespół naszej platformy aukcyjnej chętnie przybliży Ci wszelkie procedury. Zapraszamy!

Platery - zweryfikowane aukcje internetowe OneBid

Platery również się coraz większym zainteresowaniem kolekcjonerów, a na ich korzyść przemawia niższa cena niż w przypadku srebra. Nie zmienia to faktu, że platery reprezentują nie mniejszą wartość artystyczną i także mogą być bardzo dobrą inwestycją. Platery są wykonywane z różnych stopów przy pomocy różnorodnych metod i następnie srebrzone. Wśród platerów szczególnie pożądane jest wystąpienie naturalnej patyny. W naszej zróżnicowanej ofercie znaleźć można szeroki przekrój srebra i platerów. Szczególne miejsce zajmują komplety sztućców, które dostępne są na wielu licytacjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników zadbaliśmy o to, by każda aukcja posiadała oddzielną kartę, gdzie zamieszczony został opis i szczegółowe zdjęcia. Wszystko po to, byś mógł dokładnie wiedzieć, jaki przedmiot i w jakim stanie jest obiektem danej licytacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

OneBid - Twoja platforma aukcyjna

Internetowa platforma aukcyjna OneBid powstała w 2014 roku. Naszym celem było wyjście naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, kolekcjonerów i każdej z osób, które chcą wziąć udział na żywo w licytacji z dowolnego miejsca na świecie i im to umożliwić, dzięki sieci internetowej. Serwis pozwala wziąć udział w licytacjach dzieł sztuki, numizmatyki oraz rękodzieła artystycznego w czasie rzeczywistym. Należy jedynie zgłosić chęć udziału w danej aukcji np. aukcji srebra. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i oprócz srebra oraz platerów proponujemy również malarstwo, rzeźby, kolekcje monet, znaczków, czy banknotów, militaria, a nawet tkaniny, zabytki techniki, czy zegary i zegarki. Sam serwis plasuje się w światowej czołówce pod względem jakości i funkcjonalności w porównaniu z innymi zagranicznymi platformami o tym samym profilu.

Jeżeli interesują Cię aukcje wyrobów ze srebra i nie tylko to gorąco zachęcamy do skorzystania z OneBid. Z nami weźmiesz udział w aukcji internetowej, która odbywa się w czasie rzeczywistym. Wejdź w posiadanie jedynych w swoim rodzaju przedmiotów. Zarejestruj się na stronie i weź udział w licytacji. Bądź z nami na bieżąco zapisując się do newslettera. Zapraszamy!

Nie wiesz, w jakie przedmioty zainwestować pieniądze? Handel srebrem online cieszy się coraz większą popularnością. Aukcje, które przygotowaliśmy w naszym serwisie, pochodzą ze znanych placówek w Polsce i za granicą. Możesz wylicytować srebrne przedmioty o wyjątkowej wartości artystycznej i kolekcjonerskiej, które będą również bardzo dobrą inwestycją. Poszerz swoje kolekcje o stylowe platery i ciesz się licytowaniem z dowolnego miejsca dzięki OneBid!

Czy warto licytować srebro i platery?

Jak najbardziej, jest to znakomite rozwiązanie, zwłaszcza gdy lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami, które niosą ze sobą historię. W OneBid proponujemy wyłącznie te pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Być może zainteresuje Cię zestaw wotów PRL, komplet srebrnych kubków lub cukiernica z nałożonym znaczkiem cepelia.

Handel srebrem online polecamy inwestorom z mniejszym budżetem oraz wszystkim osobom, dla których wartość artystyczna przedmiotów jest najważniejsza. Zadbaliśmy o to, aby każda aukcja w naszym serwisie miała oddzielną kartę z umieszczonym opisem i szczegółowymi zdjęciami. Niemniej jednak w przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Srebro i platery – aukcje, których nie możesz przegapić

Internetowa platforma aukcyjna OneBid powstała w 2014 roku. Naszym celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, kolekcjonerów oraz osób, które chcą wziąć udział na żywo w licytacji z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli interesują Cię aukcje wyrobów ze srebra, zachęcamy do skorzystania z OneBid. Przygotowane licytacje to dla kolekcjonerów pamiątek niepowtarzalna szansa na zdobycie unikatowych przedmiotów do własnych kolekcji. Jak przedstawiają statystyki TOP 10, największym zainteresowaniem cieszą się komplety sztućców, srebrne kubki i platery wykonywane różnymi technikami. Koniecznie sprawdź bieżące licytacje i wybierz coś dla siebie!

Srebro licytacje to wędrówka przez różnorodność form, od klasycznych srebrnych sztućców po ozdobne naczynia czy biżuterię. Platery l w swojej elegancji dodają charakteru każdej aranżacji, a ich wiele funkcji wciąż zachwyca. Od tradycyjnych do współczesnych, te pozycje tworzą most między historią a teraźniejszością.

Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w sekcji platery licytacje, gdzie każdy kawałek srebra i platery jest wyjątkowy. To okazja do posiadania czegoś więcej niż tylko przedmiotu — to wzbogacenie swojej przestrzeni o piękno i klasykę. Dołącz do nas, odkryj blask srebra i magię platery, i przekształć swoje kolekcje w prawdziwe dzieła sztuki!

keyboard_arrow_up