Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Tagi

Srebro i platery - Aukcje internetowe Licytacje online

Stań się posiadaczem unikalnych przedmiotów wykonanych z cennych kruszców. Srebro i patery, które są przedmiotem poniższych licytacji, to wyjątkowa okazja do tego, aby poszerzyć prywatną kolekcję sztućców, kompletów do kawy, cukiernic i nie tylko. Jest to też doskonały pomysł na rozpoczęcie przygody ze zbiorami srebra, czy platerów. Zbiory prezentowane na stronie naszego domu aukcyjnego to unikatowe egzemplarze pochodzące z polskich i zagranicznych manufaktur wytwarzających przybory i naczynia stołowe na przełomie XIX i XX wieku. Nasze aukcje srebra to również doskonały pomysł na lokatę kapitału. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Srebro - sprawdzone aukcje internetowe OneBid

Srebro to metal niezwykle miękki, który jest niemal niemożliwy do dalszej obróbki bez dodatku innego metalu. Tylko w ten sposób powstanie trwały element. Wśród dodatkowych metali należy wymienić m.in. miedź, ołów oraz cynę. Wyroby ze srebra, które dostępne są na naszych aukcjach internetowych, powstały przy wykorzystaniu różnorodnych technik. Formować srebro można przy pomocy kucia, zwijania, wyciągania, wyklepywania, czy repusowania. Srebro jest też bardzo łatwe w konserwacji i by wciąż zachwycało swoim wyglądem wystarczy jedynie przecierać je czystą, wełnianą ścierką. Wyroby ze srebra mają dużą wartość artystyczną i estetyczną, a w zależności od wielu czynników m.in. sposobu produkcji, czy obecnego stanu także kolekcjonerską. Sprawdzone aukcje srebra i platerów czekają na Ciebie na stronie internetowej OneBid. Jeżeli jest to pierwsza licytacja to zespół naszej platformy aukcyjnej chętnie przybliży Ci wszelkie procedury. Zapraszamy!

Platery - zweryfikowane aukcje internetowe OneBid

Platery również się coraz większym zainteresowaniem kolekcjonerów, a na ich korzyść przemawia niższa cena niż w przypadku srebra. Nie zmienia to faktu, że platery reprezentują nie mniejszą wartość artystyczną i także mogą być bardzo dobrą inwestycją. Platery są wykonywane z różnych stopów przy pomocy różnorodnych metod i następnie srebrzone. Wśród platerów szczególnie pożądane jest wystąpienie naturalnej patyny. W naszej zróżnicowanej ofercie znaleźć można szeroki przekrój srebra i platerów. Szczególne miejsce zajmują komplety sztućców, które dostępne są na wielu licytacjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników zadbaliśmy o to, by każda aukcja posiadała oddzielną kartę, gdzie zamieszczony został opis i szczegółowe zdjęcia. Wszystko po to, byś mógł dokładnie wiedzieć, jaki przedmiot i w jakim stanie jest obiektem danej licytacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to zapraszamy do kontaktu - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

OneBid - Twoja platforma aukcyjna

Internetowa platforma aukcyjna OneBid powstała w 2014 roku. Naszym celem było wyjście naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, kolekcjonerów i każdej z osób, które chcą wziąć udział na żywo w licytacji z dowolnego miejsca na świecie i im to umożliwić, dzięki sieci internetowej. Serwis pozwala wziąć udział w licytacjach dzieł sztuki, numizmatyki oraz rękodzieła artystycznego w czasie rzeczywistym. Należy jedynie zgłosić chęć udziału w danej aukcji np. aukcji srebra. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i oprócz srebra oraz platerów proponujemy również malarstwo, rzeźby, kolekcje monet, znaczków, czy banknotów, militaria, a nawet tkaniny, zabytki techniki, czy zegary i zegarki. Sam serwis plasuje się w światowej czołówce pod względem jakości i funkcjonalności w porównaniu z innymi zagranicznymi platformami o tym samym profilu.

Jeżeli interesują Cię aukcje wyrobów ze srebra i nie tylko to gorąco zachęcamy do skorzystania z OneBid. Z nami weźmiesz udział w aukcji internetowej, która odbywa się w czasie rzeczywistym. Wejdź w posiadanie jedynych w swoim rodzaju przedmiotów. Zarejestruj się na stronie i weź udział w licytacji. Bądź z nami na bieżąco zapisując się do newslettera. Zapraszamy!

Statystyki działu Srebro i platery


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Srebro i platery na aukcjach oferowanych było 1 878 pozycji, z czego sprzedanych zostało 478, co stanowi 25.45%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 216 195 EUR przy średniej cenie 452 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Srebro i platery
 • 11 747 EUR, PAPIEROŚNICA Z GŁOWĄ LWA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1921-31
 • 7 834 EUR, Komplet sztućców dla 12 osób
 • 6 791 EUR, Komplet srebrny art déco
 • 5 990 EUR, Srebrny kubek z monetami, Prusy, XVIII w.
 • 5 900 EUR, Lithuania Cigarette Case (20th Century) Kaunas. Obverse: Rider - Vytis. Reverse...
 • 5 619 EUR, Komplet sztućców historyzm patriotyczny polski
 • 5 487 EUR, Peter Rӧde II (mistrz od 1654 roku, zm. 1694), Kubek barokowy, Gdańsk, ok. 1680
 • 5 039 EUR, KOSZ NA OWOCE NA ŚRODEK STOŁU, Inflanty lub Prusy, ok. 1840
 • 4 720 EUR, Lithuania Cigarette Case (20th Century) Šiauliai. Obverse: Gold initials; Gediminas poles; Rider - Vytis. Reverse...
 • 4 303 EUR, BRAHMFELD & GUTRUF (1729, spółka czynna od 1842), Buliera z podgrzewaczem na stelażu

 • keyboard_arrow_up
  +