Stan zachowania

Etykiety BETA info

Antyki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Antyki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Antyki na aukcjach oferowanych było 133 pozycji, z czego sprzedanych zostało 23, co stanowi 17.29%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 2 203 EUR przy średniej cenie 96 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Antyki
  • 504 EUR, Koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego
  • 320 EUR, Lustro w ramie złoconej, 2 poł. XIX w.
  • 265 EUR, zegar kominkowy
  • 147 EUR, Taca marmurowa, Europa Środkowa, 1 poł. XX w.
  • 133 EUR, kilim wełniany, l.60. XX w.
  • 106 EUR, wazon porcelanowy marki „Rosenthal”, Niemcy, ok. 1935
  • 103 EUR, Srebrna dewizka do zegarka kieszonkowego, niellowana, Austria, przełom XIX/XX w.
  • 93 EUR, Puzdro z rajskimi ptakami, Chiny, XX w.
  • 80 EUR, reprint mapy świata z 1626 r.
  • 66 EUR, świecznik platerowany, Norblin, Warszawa, 1860- 1870

  • keyboard_arrow_up