Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Antyki - Aukcje internetowe Licytacje online

Antyki to tak zwane przedmioty z duszą. Kolekcjonują je osoby, które uwielbiają styl retro i chętnie wykorzystują go w domu. Antyki mogą być również świetnym sposobem na inwestycję. Tym określeniem nazywa się różne rodzaje przedmiotów – są to między innymi obrazy, meble czy biżuteria. Przez pewien czas będą one wyjątkową dekoracją domu, a w końcu staną się sposobem na zysk. Wartość pieniądza maleje, dlatego gromadzenie środków na koncie oszczędnościowym dla wielu osób staje się coraz mniej opłacalne. Jeśli uwielbiasz przedmioty z duszą, a dodatkowo chcesz ulokować gdzieś swoje oszczędności, sprawdź aukcje antyków.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Dlaczego warto inwestować w starocie?

Aukcje staroci pozwolą Ci zdobyć przedmioty, które długofalowo okażą się świetną inwestycją. Lokowanie kapitału w malarstwie, rzeźbach czy właśnie antykach cieszy się coraz większą popularnością. Wynika to między innymi z tego, jak szybko pieniądz traci wartość. Wielu ludzi szuka więc sposobów na to, żeby zabezpieczyć swoje oszczędności.

Antyki już są starymi przedmiotami. Za kilkanaście lat taka rzecz będzie jeszcze starsza, a przez to być może o wiele rzadziej występująca na rynku. Może się okazać, że wejdziesz w posiadanie przedmiotu, który jest brakującym elementem czyjejś kolekcji. To sprawi, że jego wartość wzrośnie, a konkretny odbiorca będzie w stanie dużo za niego zapłacić. Jeśli antyk ma fascynującą historię, to również jego cena będzie wzrastać. Na aukcjach starych rzeczy znajdziesz przedmioty, które przez lata będą niebanalną ozdobą Twojego domu. Dopiero po latach zajmiesz się przecież ich sprzedażą. Antyki będą doskonałym sposobem na urozmaicenie retro aranżacji.

Jakie aukcje antyków możesz znaleźć w OneBid?

W OneBid znajdziesz wiele aukcji staroci. Znajdziesz na nich przedmioty z różnych okresów, nawet sprzed kilkuset lat. Są wśród nich różnorodne rzeczy, na przykład kolekcjonerskie figurki, narzędzia, przedmioty do domu. Warto wiedzieć, że pojęcie antyku jest bardzo szerokie. To zabytkowy przedmiot sztuki dawnej, który ma wartość estetyczną, historyczną lub materialną. Może być to zegar, książka, porcelana. Antykami są różne przedmioty użytkowe. Możesz skorzystać z dostępnego u nas archiwum, żeby sprawdzić, jakie aukcje staroci online już się odbyły. Prześledzisz, na jakim poziomie utrzymywały się ceny za produkty. Dzięki temu dowiesz się, czy inwestowanie w te przedmioty jest dla Ciebie.

Jak licytować antyki w OneBid?

Branie udziału w aukcjach antyków online w OneBid nie sprawi Ci trudności, nawet jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z kolekcjonowaniem tak zwanych przedmiotów z duszą. Konieczne jest zarejestrowanie się na portalu – dzięki temu zyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności. Bez trudu znajdziesz interesujące Cię przedmioty za sprawą dostępnej u nas wyszukiwarki, w którą wystarczy wpisać, na przykład konkretny motyw. Jeśli jakaś aukcja starych rzeczy Cię zainteresuje, wystarczy, że się do niej zapiszesz.

Co ważne, możesz wziąć udział w aukcji staroci online niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Jeśli nie jesteś w stanie obserwować licytacji na żywo, skorzystaj z przygotowanej przez nas funkcji złóż limit. Dzięki niej ustalisz, do jakiej kwoty może być licytowany przedmiot w Twoim imieniu. Wszystko będzie odbywało się automatycznie, więc nie musisz śledzić licytacji na żywo. Nie martw się – limit nie podbija ceny za rzecz.

Nie tylko aukcje antyków! Odkryj inne przedmioty w OneBid!

W OneBid znajdują się aukcje nie tylko dla fanów starych przedmiotów, lecz także sympatyków nowoczesności. Zwróć uwagę na malarstwo współczesne – obrazy młodych twórców mogą okazać się świetnym sposobem na inwestycję, szczególnie jeśli znasz rynek i masz intuicję. Czasem obrazy kosztujące niewiele mogą w przyszłości przynieść duży zysk, na przykład jeśli artysta nagle zdobędzie popularność. Młoda sztuka to też ciekawy sposób na urozmaicenie aranżacji wnętrza – barwne, często nietuzinkowe obrazy współczesnych malarzy sprawią, że wystrój będzie niebanalny.

W OneBid znajdziesz również aukcje plakatów, które są warte uwagi, jeśli chcesz rozpocząć kolekcjonowanie przedmiotów z niewielkim budżetem. Nie brakuje plakatów filmowych, które ciekawie zaprezentują się na ścianie, a przez lata ich wartość będzie rosła. Jeśli zależy Ci na tym, żeby plakat był przede wszystkim inwestycją, to wybieraj spośród tych, które są bardzo rzadkie i zostało już niewiele egzemplarzy na rynku. Ważne, żeby plakat był dobrze zachowany – to zwiększa jego wartość. Sprawdź też dostępne w OneBid aukcje internetowe z przedmiotami do domu, na przykład ceramicznymi figurkami, serwisem do kawy czy wazonami.

Skorzystaj z bezpiecznych licytacji w OneBid!

Jak widzisz, aukcje starych rzeczy to tylko część tego, co znajdziesz na portalu OneBid. Są tu przedmioty zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kolekcjonerów. Chcesz kupić pierwsze wartościowe rzeczy, a może masz ogromną kolekcję i planujesz ją dodatkowo powiększyć? Niezależnie od tego, czy Twoja przygoda z inwestowaniem w sztukę trwa od dawna, czy właśnie się zaczyna, w OneBid znajdziesz interesujące przedmioty. Możesz licytować je prosto z własnego domu w bezpieczny sposób.

Jeśli zbierasz obrazy jednego artysty, skorzystaj z możliwości dodania go do ulubionych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie przeoczysz żadnej pracy twórcy. Korzystanie z naszego portalu aukcyjnego jest niezwykle intuicyjne. Z łatwością wyszukasz wartościowe przedmioty nie tylko za sprawą wyszukiwarki, lecz także przygotowanych kategorii. Są zarówno ogólne, jak i bardziej szczegółowe. Możesz też skorzystać z archiwum aukcji, żeby dowiedzieć się, na jakim poziomie kształtowały się ceny, na przykład za obrazy. To pozwoli Ci lepiej ocenić swoje szanse w kolejnych aukcjach. Skorzystaj z naszego portalu, żeby w bezpieczny sposób pozyskać wartościowe przedmioty. Ciesz się inwestycją lub wyjątkowym elementem dekoracyjnym!

keyboard_arrow_up