Stan zachowania

Etykiety BETA info

Militaria

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Militaria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Militaria na aukcjach oferowanych było 414 pozycji, z czego sprzedanych zostało 207, co stanowi 50.00%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 131 331 EUR przy średniej cenie 634 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Militaria
  • 5 984 EUR, Orzeł Sztandarowy II RP - duży (23cm), w pięknym wykonaniu Gontarczyka
  • 5 221 EUR, KORDZIK WĘGIERSKI OFICERSKI KRÓLEWSKIEJ MARYNARKI ŚRÓDLĄDOWEJ
  • 4 438 EUR, SZABLA POLSKA OFICERA JAZDY KRÓLESTWA POLSKIEGO 1815-1831
  • 4 422 EUR, Szabla polska, wz. 34, w pochwie - tzw. Ludwikówka
  • 4 243 EUR, Ryngraf konfederacji barskiej
  • 3 394 EUR, SZABLA POLSKA OFICERSKA WZ 21/22
  • 2 992 EUR, PSZnZ, Beret z odznaką 22 Kompanii Zaopatrywania Artylerii
  • 2 872 EUR, SZABLA POLSKA OFICERA BRONI JEZDNYCH WZ 1917
  • 2 687 EUR, KATANA, Japonia, XIX/XX w.
  • 2 480 EUR, CZAPKA ROGATYWKA GARNIZONOWA PODOFICERA SŁUŻBY SANITARNEJ WZ35

  • keyboard_arrow_up