Kolory

     

Etykiety BETA info

Tagi

Dom i dekoracje - Aukcje internetoweLicytacje online

Jeżeli szukasz jedynych w swoim rodzaju dekoracji do domu czy mieszkania to aukcje internetowe są miejscem idealnym, dzięki którym zyskujesz niepowtarzalną szansą na nabycie unikatowych artykułów wyposażenia wnętrz, jakich nie będzie miał nikt inny. Aukcje artykułów domowych i dekoracji wnętrz cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród kolekcjonerów i miłośników sztuki, lecz także wśród indywidualistów, pragnących stworzyć wokół siebie przestrzeń na własnych zasadach, w oparciu o swój styl, preferencje i gusta. Są także doskonałą okazją nabycia autorskich i niepowtarzalnych dekoracji dla architektów wnętrz, pragnących zaskoczyć swoich klientów projektami stylizacji pomieszczeń bogatymi w niecodzienne i trudno dostępne detale. Wśród artykułów domowych i dekoracji wnętrz na aukcjach internetowych można znaleźć prawdziwe perełki o wysokiej wartości kolekcjonerskiej jak choćby koszula Arkadius z kultowej kolekcji, tego znanego włoskiego projektanta „Arkadius is Dead! Long Live P - iFasion”. Niezależnie od stylistyki, jaką preferujesz, możesz stać się właścicielem dekoracji do domu nowoczesnych i antycznych, zaprojektowanych w każdym stylu, różnego przeznaczenia i wykonanych z najróżniejszych materiałów.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Autorskie projekty artykułów gospodarstwa domowego i dekoracji

Zarówno dekoracje, jak i artykuły domowe mogą być sztuką nie tylko użyteczną, ale i kolekcjonerską. Dla pasjonatów porcelany niewątpliwą atrakcją będą aukcje serwisów kawowych kultowych już w Polsce, ale także cenionych na świecie, za jakość i wieloletnią tradycję, Zakładów Porcelany Stołowej „Wałbrzych”. Projekty doskonale zachowanej zastawy kawowej z lat 60. ubiegłego wieku stają się unikatem poszukiwanym wśród wielu kolekcjonerów nie tylko porcelany, ale także przedmiotów codziennego użytku z danej epoki. Równie dużą popularnością na aukcjach internetowych cieszą się autorskie projekty dekoracji wnętrz młodych artystów współczesnych. Utrzymane w modernistycznym stylu małe rzeźby, czy ozdoby typu świeczniki zachwycają prostotą formy wpasowują się w minimalistyczne trendy. Również światowe domy modowe i projektanci, wystawiają na aukcjach internetowych swoje autorskie projekty unikatowych, kolekcjonerskich egzemplarzy artykułów do domu, takich jak choćby artystyczne serwetniki, torby zakupowe, czy po prostu kolekcjonerskie zestawy ubrań oraz butów niedostępne w stałej sprzedaży. Dekoracje do domu i mieszkania dostępne na internetowych aukcjach mogą mieć także dużą wartość historyczną - w ofercie naszego serwisu aukcyjnego znajdziesz np. licytacje zabytkowych przedmiotów gospodarstwa wiejskiego, takich jak oryginalne dziewiętnastowieczne strzemiona pochodzące z nieznanych warsztatów na ziemiach polskich.

onebid.pl - uniwersalne aukcje internetowe

Onebid.pl jest miejscem, w którym znajdziesz aukcje internetowe każdego rodzaju, a wśród nich także licytacje dekoracji i przedmiotów do domu, w tym codziennego użytku. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem wybranych artykułów, np. gospodarstwa domowego, czy pasjonatem niespotykanych dekoracji wnętrz - na naszych aukcjach masz niepowtarzalną szansę na zdobycie unikatowego projektu pretendującego do miana dzieła sztuki użytkowej. Współpracujemy z największymi polskimi i światowymi domami aukcyjnymi, dzięki czemu na co dzień możesz licytować przedmioty będące wynikiem ciężkiej pracy najlepszych i najzdolniejszych twórców i projektantów. Takich dekoracji, czy choćby autorskich zestawów odzieży i obuwia nie będzie miał nikt poza Tobą. Znajdziesz u nas także dekoracje antyczne oraz kolekcjonerskie, historyczne przedmioty codziennego użytku, w tym zabytkowe meble oraz artykuły kuchenne. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo transakcji, ze sprawdzonymi uczestnikami aukcji internetowych oraz wygodę licytacji online - dostępnych z każdego zakątka na świecie.

keyboard_arrow_up
+