Noty monet, medali i banknotów

Stan zachowania

Grading

Orientacja

Rozmiar

Tagi

Kolekcje - Aukcje internetoweLicytacje online

Jeżeli chcesz wzbogacić swoją kolekcję o unikatowe lub rzadko spotykane monety, lub stworzyć nową kolekcję od nowa, to aukcje w naszym serwisie internetowym są idealnym miejscem dla Ciebie. Kolekcje monet zarówno polskich, jak i zagranicznych z różnych epok historycznych stanowią nie tylko hobby - mogą też być doskonałą inwestycję, ponieważ z biegiem czasu ich wartość rośnie. Stałe poszerzanie kolekcji wyszukiwanie brakujących elementów to także świetna zabawa dla miłośników kolekcjonowania, a dla niektórych - życiowa pasja, którą doskonale rozumiemy. Prywatne kolekcje mają też często wartość sentymentalną, mogą być przekazywane z pokolenia na pokolenie, lub stanowić niekonwencjonalny upominek urodzinowy, czy na wszelkiego rodzaju rocznice. Dla osób posiadających w swoich zasobach kolekcje pieniędzy papierowych i papierów wartościowych również mamy specjalną ofertę. Na naszych aukcjach znajdziesz także zestawy kolekcyjne banknotów, takich jak marki polskie, dolary amerykańskie i wiele innych pieniędzy papierowych. Banknoty z różnych epoki krajów w wyjątkowo dobrym stanie to cenne artefakty dla miłośników kolekcjonowania. Możesz także wylicytować emisje pamiątkowe banknotów polskich w zestawie lub np. powojenne bony na odbudowę Warszawy o niebagatelnej wartości historycznej i emocjonalnej

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Kolekcje każdego rodzaju przedmiotów wartościowych

Kolekcjonerstwo to pasja, która może mieć różne oblicza. Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom, oferujemy aukcje nie tylko kolekcjonerskich monet, czy banknotów. Wiem, że równie dużą wartość mają np. kolekcje pamiątkowych odznaczeń, medali, znaczków pocztowych, czy choćby biletów transportowych, czy komunikacji miejskiej. Dlatego oferujemy Ci zestawy kolekcjonerskie wojskowych odznaczeń polskich, rosyjskich czy amerykańskich. Możesz licytować zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe kolekcje prywatnych kolekcjonerów, w tym woreczki mennicze wypełnione kolekcjonerskimi monetami różnego rodzaju i o różnym charakterze. Możesz licytować kolekcje kompletne lub te, w których brakuje kilku egzemplarzy przedmiotów - dzięki nim możesz stale powiększać i uzupełniać swoje klasery, segregatory, albumy, czy gabloty i wyruszyć na fascynującą przygodę w poszukiwaniu brakujących elementów.

Kolekcje monet i banknotów z każdej epoki.

Dla wszystkich miłośników historii oraz artefaktów archeologicznych niebagatelnej wartości gratką będą kolekcje monet z czasów historycznych. Dlatego na naszych aukcjach znajdziesz nie tylko kolekcje z czasów niedalekiej przeszłości, takich jak zestawy banknotów z czasów PRL, ale także szeroką ofertę kolekcjonerskich monet polskich np. z czasów Panowania królów polskich. Zachowane w różnym stanie, mają niepodważalną i nieocenioną wartość historyczną, pomijając już wysoką wartość materialną. Oferujemy Ci m.in. kolekcje monet z wieków średnich oraz późniejszych epok: baroku, czy odrodzenia. Możesz licytować kolekcje polskie i zagraniczne pochodzące od kolekcjonerów z całego świata, dzięki czemu masz szeroki dostęp do unikatowych egzemplarzy i możesz natrafić na monety naprawdę wyjątkowe, nawet te z czasów Mieszka I lub innych władców europejskich z początków dziejów. Znajdziesz także kolekcje monet i banknotów współczesnych, które mogą okazać się doskonałą inwestycją w przyszłość - być może okaże się, że za jakiś czas pierwsze egzemplarze, np. europejskiej waluty będą miały ogromną wartość. Bez wątpienia, już dziś mają dużą wartość emocjonalną i będą stanowiły doskonałą pamiątkę dla przyszłych pokoleń, więc mogą być dobrą inwestycją w przyszłość Twoich dzieci, czy wnucząt.

onebid.pl - Twoje aukcje z kolekcjami

Niezależnie od tego, co kolekcjonujesz, na onebid.pl masz szansę zdobyć unikatowe egzemplarze pochodzące z prywatnych kolekcji z całego świata. Współpracujemy z serwisami aukcyjnymi w różnych krajach, dzięki czemu masz dostęp do aukcji internetowych na całym świecie w czasie rzeczywistym. Możesz z nami wylicytować kolekcje unikatowe, kompletne, lub pojedyncze egzemplarze niespotykane na rynku polskim.

keyboard_arrow_up
+