Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Meble - Aukcje internetowe Licytacje online

Stań się jednym z posiadaczy wyjątkowych mebli wykonanych z niepowtarzalnych materiałów i odmian drewna. Przedmiotem aukcji są stoliki, fotele, serwantki oraz meble wykonane w stylu art déco, Ludwika Filipa lub innym. W zależności od przeznaczenia, pochodzenia i okresu, przedmioty wykończone zostały finezyjnymi ornamentami lub prostymi, aczkolwiek ciekawymi, zdobieniami. Wybierając ofertę aukcji mebli z OneBid możesz wejść w posiadanie unikatowego elementu przestrzeni lub doskonałej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem licytacji mebli.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Licytacje mebli z OneBid - dobra inwestycja

Meble stylowe, meble antyczne to dziś obiekt pożądania nie tylko miłośników tego typu aranżacji wnętrza, ale również inwestorów. Meble i licytacje to doskonałe połączenie, które pozwoli na ochronę kapitału w nieco mniej typowy sposób, jak za pomocą złota, nieruchomości, czy akcji. Dziś zresztą oferty finansowe nie są zbyt korzystne, więc nic dziwnego, że poszukiwane są alternatywy. Ponadto nasze meble proponowane są nie tylko wytrawnym kolekcjonerom, ale również tym osobom, które chcą dopiero rozpocząć przygodę np. z antykami. Jeżeli jesteś początkującym kolekcjonerem lub inwestorem to nasz zespół chętnie przedstawi Ci procedury licytacji oraz pomoże z sukcesem przejść przez pierwsze aukcje. OneBid umożliwia swoim użytkownikom wziąć udział w licytacji z dowolnego miejsca na ziemi, a całość odbywa się na żywo za pomocą sieci internetowej. Nie musisz się już martwić, że upatrzone licytacje mebli dostępne są na drugiej półkuli - być może znajdziesz je na naszej platformie. Zapraszamy do kontaktu! Zweryfikowane aukcje mebli czekają na Ciebie na internetowej platformie aukcyjnej OneBid.

Aukcje mebli antycznych - inwestycja kapitału

Nieważne, czy szukasz oryginalnego kompletu mebli do swojego mieszkania, czy po prostu chcesz zrobić dobrą inwestycję - skorzystaj z platformy OneBid. Nasza oferta jest różnorodna i odpowiada gustom wielu osób. Na naszych licytacjach mebli można pozyskać np.barokową komodę, czy wyjątkową szafkę z tak pożądanym fornirem. Są to wysokiej jakości przedmioty, które są reprezentacją swojego stylu i posiadają charakterystyczne, unikatowe cechy np. fornir. W aukcjach mebli można znaleźć również marmurowe kolumny i wiele więcej. Dla każdej licytacji przygotowana została osobna karta, na której znajduje się opis i zdjęcia detali, dzięki czemu nawet przez internet można z dużą dokładnością ocenić stan danego mebla. Meble to naprawdę solidna, alternatywna ochrona kapitału. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami! Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszelkich odpowiedzi oraz w razie potrzeby posłuży specjalistyczną radą. Sprawdź!

OneBid - Twoje internetowe aukcje mebli

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna założona w 2014 roku. Od początku istnienia działalności naszym celem jest umożliwienia osobom z całego świata na wzięcie udziału na żywo przez internet w licytacjach mebli oraz innych, unikalnych przedmiotów dostępnych w naszej ofercie. Są to m.in. dzieła sztuki np. rzeźby, malarstwo współczesne, czy grafika i rysunek. Dużą część proponowanych aukcji stanowią kolekcje np. monet, medali i odznaczeń, czy akcji i obligacji. Sporym zainteresowaniem, oprócz aukcji mebli, cieszą się również militaria, ceramika i szkło oraz książki i starodruki. Dużym atutem internetowego serwisu aukcyjnego OneBid jest fakt, że jakość oferowanych usług i funkcjonalność nie ustępuje innym zagranicznym platformom tego typu, co daje firmie stałe miejsce w światowej czołówce.

Sprawdź naszą ofertę, jeżeli jesteś zainteresowany aukcjami mebli, niezależnie od przyczyny. Z OneBid weźmiesz udział w licytacji mebli i nie tylko, która odbywa się w czasie rzeczywistym i uzyskasz unikatowy przedmiot. Zarejestruj się na stronie, aby wziąć udział w tej wyjątkowej licytacji. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami. Kupuj i licytuj przez całą dobę dzięki możliwości uczestniczenia w sesji online.

Aukcje mebli przygotowane w OneBid pozwolą Ci stać się szczęśliwym posiadaczem wyjątkowych przedmiotów, takich jak stoliki, fotele czy serwantki. Możesz licytować również meble wykonane w stylu art déco, Ludwika Filipa lub innym. Wszystkie przedmioty zostały dokładnie zweryfikowane przez naszych specjalistów. Z tego względu możesz mieć pewność doskonałej inwestycji.

Licytacje mebli – czy to się opłaca?

Stylowe i antyczne meble są obecnie obiektem pożądania inwestorów, ale również miłośników starych przedmiotów. Jest to oczywiście pomysł na ulokowanie kapitału w nieco odmienny sposób. Niemniej jednak inwestycja ta jest jak najbardziej opłacalna. Już teraz rozpocznij przygodę z antykami i sprawdź dostępne licytacje mebli. Każdy przedmiot ma osobną kartę z dokładnym opisem i szczegółowymi zdjęciami.

Być może zainteresuje Cię skrzynia w stylu neorenesansowym, zestaw mebli w stylu zakopiańskim lub secesyjny sekretarzyk. Dostępne są również inne propozycje, które na bieżąco się zmieniają. Jeśli pragniesz ulokować kapitał w stylowych meblach z dawnych epok, regularnie śledź nasze licytacje. Pochodzą one ze sprawdzonych miejsc, dlatego nie musisz obawiać się o ich wiarygodność i oryginalność.

Aukcje starych mebli – jak licytować w OneBid?

W naszym serwisie aukcje mebli antycznych odbywają się w całości przez internet i mogą przebiegać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest aukcja na żywo, za pośrednictwem streamingu wideo. W tym wypadku liczy się szybka reakcja osób licytujących. Drugi rodzaj to aukcje statyczne, rozpoczynające się od określenia ceny minimalnej i trwające przez określony czas. Wybierając nasz dom aukcyjny OneBid, masz gwarancję, że licytacje internetowe przebiegają bezproblemowo i są w pełni bezpieczne. Jeśli zamierzasz zainwestować w antyki, nie szukaj innego miejsca. Masz pytania lub wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu! Przekonaj się, że korzystanie z OneBid jest proste i wygodne!

Meble - Aukcje internetowe / Licytacje online

Nasze aukcje to miejsce, gdzie odnajdziesz wyjątkowe stare meble i antyki na sprzedaż. Każdy mebel to historia, styl i niepowtarzalność, która wniesie nie tylko funkcjonalność, ale i wyjątkowy klimat do Twojego wnętrza. Dołącz do nas i odkrywaj unikalne meble, które przeszły przez czas, zachowując swoje piękno i charakter.

Wejdź do licytacji i stan się właścicielem tych wyjątkowych pozycji.

Statystyki działu Meble


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Meble na aukcjach oferowanych było 1 079 pozycji, z czego sprzedanych zostało 425, co stanowi 39.39%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 640 488 EUR przy średniej cenie 1 507 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Meble
 • 51 400 EUR, Veronese trumeau - 18th century, provenance Prince Giovanelli, walnut panelling on a poplar frame. The cabinet has two bodies, the upper part with two mirrored doors and two hidden doors on the sides. The lower body with 4 drawers plus a hidden drawer at
 • 17 503 EUR, Hans Hopfer (1931 Niemcy - 2009), Zestaw ośmiu modułów sof "Mah Jong", lata 70. XX w.
 • 16 157 EUR, Mario Bellini (ur. 1935), Zestaw sof "Cameleonda", lata 70. XX w.
 • 15 420 EUR, Purple ebony Bureau - Genoa 1730-1750
 • 15 420 EUR, Lombardy Renaissance sideboard - 17th century, provenance Giovanelli family, with carvings typical of the Lombardy area, circa 17th century. In walnut wood. On the sides of the two finely carved doors are columns with caryatids. Dimensions height x width
 • 12 925 EUR, Jorge Zalszupin, Stolik kawowy "Petala", lata 50.-60. XX w.
 • 12 000 EUR, Italy, early 19th century, Yery fine micro-mosaic Salon Table
 • 11 521 EUR, Wojciech Brzega (1872 Zakopane - 1941 Zakopane), Krzesło z dziewięćsiłem na oparciu
 • 9 638 EUR, Vintage dry bar, Beautiful and top rare vintage dry bar realized by Willy Rizzo in the 1970s. The set includes: illuminated shelves, a counter with a mirrored glass top, chrome sides, a suede front panel and two stools with the seat in the original suede.
 • 8 995 EUR, Sunset in New York, Fabric, wood, polyurethane sofa made for Cassina in 1980.

 • keyboard_arrow_up