Stan zachowania

Etykiety BETA info

Meble

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Meble

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Meble na aukcjach oferowanych było 357 pozycji, z czego sprzedanych zostało 122, co stanowi 34.17%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 83 297 EUR przy średniej cenie 683 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Meble
  • 15 075 EUR, Bronisław KRZYSZTOF (ur. 1956r.), On i ona, 2009
  • 10 374 EUR, Komplet mebli, typ 1329, proj. Rajmund Teofil HAŁAS (1925-2008)
  • 6 601 EUR, Komoda rokokowa w typie bombe
  • 4 906 EUR, Serwantka art déco
  • 2 387 EUR, Sekretera w stylu biedermeier
  • 1 937 EUR, Komoda w stylu zakopiańskim
  • 1 693 EUR, Szafka art déco
  • 1 661 EUR, PARAWAN, Holandia, poł. XVIII w.
  • 1 520 EUR, Szafka pomocnicza w stylu zakopiańskim
  • 1 204 EUR, Stół policzkowy w stylu neorenesansowym

  • keyboard_arrow_up