Tagi

Meble - Aukcje internetowe Licytacje online

Stań się jednym z posiadaczy wyjątkowych mebli wykonanych z niepowtarzalnych materiałów i odmian drewna. Przedmiotem aukcji są stoliki, fotele, serwantki oraz meble wykonane w stylu art déco, Ludwika Filipa lub innym. W zależności od przeznaczenia, pochodzenia i okresu, przedmioty wykończone zostały finezyjnymi ornamentami lub prostymi, aczkolwiek ciekawymi, zdobieniami. Wybierając ofertę aukcji mebli z OneBid możesz wejść w posiadanie unikatowego elementu przestrzeni lub doskonałej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem licytacji mebli.

Następna kategoria

Licytacje mebli z OneBid - dobra inwestycja

Meble stylowe, meble antyczne to dziś obiekt pożądania nie tylko miłośników tego typu aranżacji wnętrza, ale również inwestorów. Meble i licytacje to doskonałe połączenie, które pozwoli na ochronę kapitału w nieco mniej typowy sposób, jak za pomocą złota, nieruchomości, czy akcji. Dziś zresztą oferty finansowe nie są zbyt korzystne, więc nic dziwnego, że poszukiwane są alternatywy. Ponadto nasze meble proponowane są nie tylko wytrawnym kolekcjonerom, ale również tym osobom, które chcą dopiero rozpocząć przygodę np. z antykami. Jeżeli jesteś początkującym kolekcjonerem lub inwestorem to nasz zespół chętnie przedstawi Ci procedury licytacji oraz pomoże z sukcesem przejść przez pierwsze aukcje. OneBid umożliwia swoim użytkownikom wziąć udział w licytacji z dowolnego miejsca na ziemi, a całość odbywa się na żywo za pomocą sieci internetowej. Nie musisz się już martwić, że upatrzone licytacje mebli dostępne są na drugiej półkuli - być może znajdziesz je na naszej platformie. Zapraszamy do kontaktu! Zweryfikowane aukcje mebli czekają na Ciebie na internetowej platformie aukcyjnej OneBid.

Aukcje mebli antycznych - inwestycja kapitału

Nieważne, czy szukasz oryginalnego kompletu mebli do swojego mieszkania, czy po prostu chcesz zrobić dobrą inwestycję - skorzystaj z platformy OneBid. Nasza oferta jest różnorodna i odpowiada gustom wielu osób. Na naszych licytacjach mebli można pozyskać np.barokową komodę, czy wyjątkową szafkę z tak pożądanym fornirem. Są to wysokiej jakości przedmioty, które są reprezentacją swojego stylu i posiadają charakterystyczne, unikatowe cechy np. fornir. W aukcjach mebli można znaleźć również marmurowe kolumny i wiele więcej. Dla każdej licytacji przygotowana została osobna karta, na której znajduje się opis i zdjęcia detali, dzięki czemu nawet przez internet można z dużą dokładnością ocenić stan danego mebla. Meble to naprawdę solidna, alternatywna ochrona kapitału. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami! Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszelkich odpowiedzi oraz w razie potrzeby posłuży specjalistyczną radą. Sprawdź!

OneBid - Twoje internetowe aukcje mebli

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna założona w 2014 roku. Od początku istnienia działalności naszym celem jest umożliwienia osobom z całego świata na wzięcie udziału na żywo przez internet w licytacjach mebli oraz innych, unikalnych przedmiotów dostępnych w naszej ofercie. Są to m.in. dzieła sztuki np. rzeźby, malarstwo współczesne, czy grafika i rysunek. Dużą część proponowanych aukcji stanowią kolekcje np. monet, medali i odznaczeń, czy akcji i obligacji. Sporym zainteresowaniem, oprócz aukcji mebli, cieszą się również militaria, ceramika i szkło oraz książki i starodruki. Dużym atutem internetowego serwisu aukcyjnego OneBid jest fakt, że jakość oferowanych usług i funkcjonalność nie ustępuje innym zagranicznym platformom tego typu, co daje firmie stałe miejsce w światowej czołówce.

Sprawdź naszą ofertę, jeżeli jesteś zainteresowany aukcjami mebli, niezależnie od przyczyny. Z OneBid weźmiesz udział w licytacji mebli i nie tylko, która odbywa się w czasie rzeczywistym i uzyskasz unikatowy przedmiot. Zarejestruj się na stronie, aby wziąć udział w tej wyjątkowej licytacji. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami. Kupuj i licytuj przez całą dobę dzięki możliwości uczestniczenia w sesji online.

Statystyki działu Meble

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Meble na aukcjach oferowanych było 494 pozycji, z czego sprzedanych zostało 164, co stanowi 33.20%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 123 471 EUR przy średniej cenie 753 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Meble
  • 12 000 EUR, Raffinata Cornice Brustolon del 1600
  • 8 350 EUR, Komplet mebli do jadalni w stylu art déco
  • 7 174 EUR, Komoda klasycystyczna z herbami Ogończyk i Ślepowron
  • 6 615 EUR, Zestaw mebli
  • 5 747 EUR, Komoda późnobarokowa
  • 4 920 EUR, Elegantní empírový vídeňský sekretář
  • 4 695 EUR, Firma POLYPHON MUSIKWERKE, Polifon w formie szafki
  • 4 071 EUR, Biurko żaluzjowe
  • 3 928 EUR, Sekretera biedermeier, Wiedeń (?), poł. XIX w.
  • 3 818 EUR, Nieznany warsztat stolarski, Polska, XIX w., Stojak na laski i parasole, ok. 1880 r.

  • keyboard_arrow_up
    +