Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Grading
Tagi

Banknoty - Aukcje internetowe Licytacje online

Banknoty polskie stare, to ogromna gratka dla wszystkich kolekcjonerów i miłośników historii. Unikatowe egzemplarze, stare banknoty z różnych epok, o które zawzięcie walczą najbardziej zagorzali kolekcjonerzy. Aukcje banknotów to niepowtarzalna okazja, by wejść w posiadanie polskich pieniędzy, np. z czasów Insurekcji Kościuszkowskiej, drugiej wojny światowej czy drugiej połowy XVIII wieku. Stare banknoty polskie cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród kolekcjonerów polskich, ale także i zagranicznych, dzięki czemu stale zyskują na wartości. Ceny starych banknotów polskich, przez wzgląd na swoją wartość historyczną stale rosną, przez co stanowią nie tylko uzupełnienie prywatnej kolekcji, lecz także zabezpieczenie przyszłości i doskonałą inwestycję. Aukcje banknotów polskich to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby wejść w posiadanie np. kolekcji pieniędzy getta łódzkiego, marek polskich z czasów pierwszej wojny światowej, ale także pierwszych egzemplarzy papierowego polskiego złotego.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Stare banknoty polskie

W naszym serwisie trafisz na aukcje banknotów z czasów gdy, Polska jako kraj nie istniała na mapach świata. Istniała jednak w sercach okupowanych Polaków, dlatego niewątpliwie ogromną wartość sentymentalną i historyczną mają banknoty polskie stare, takie jak poznańskie ruble, czy gdańskie fenigi i marki. Stare banknoty to cena przede wszystkim wyrzeczeń i starań prywatnych kolekcjonerów w walce o ich przetrwanie w jak najlepszej jakości, dlatego ich wartość jest ogromna. Dzięki pasji kolekcjonerów możesz wejść w posiadanie wartościowych a niejednokrotnie bezcennych unikatowych egzemplarzy starych banknotów polskich. Dużą atrakcją cieszą się także aukcje banknotów, na których dostępne są grosze polskie z czasów, gdy w obiegu występowały one w wersji papierowej - to wyjątkowe i rzadko spotykane stare banknoty, które będą wartościowym prezentem dla każdego pasjonata i kolekcjonera. Stare banknoty polskie dostępne na naszych aukcjach pochodzą z prywatnych kolekcji, a także z kolekcji polskich i światowych domów aukcyjnych. Dzięki temu masz dostęp do unikatowych starych banknotów polskich, o których istnieniu długo nie miałeś pojęcia. Aukcje banknotów dają Ci na przykład niepowtarzalną okazję do wzbogacenia swojej kolekcji o markę polską z 1919 roku, którą w obieg na rynku finansowym wprowadzała Kasa Pożyczkowa.

Aukcje starych banknotów dla kolekcjonerów

Jeżeli zdążyłeś już zapoznać się z tą kategorią naszego portalu aukcyjnego, to na pewno bardzo szybko zauważyłeś, że wybór dostępnych banknotów jest tutaj ogromny! Każdy znajdzie coś dla siebie! Spełniamy oczekiwania i wieloletnich kolekcjonerów i tych osób, które dopiero zamierzają oddać się takiemu pięknemu hobby. A może zupełnie nie interesują Cię takie banknoty, ale trafiłeś tutaj, bo szukasz pomysłu na prezent? Jeśli tak, a przy tym nie masz pojęcia, na co najlepiej się zdecydować, to bardzo chętnie Ci pomożemy. Podpowiemy, które aukcje banknotów mogą uradować obdarowaną osobę. A wszystko po to, abyś miał pewność, że prezent, który wręczysz, będzie w 100% satysfakcjonujący. Dodatkowo zwróć uwagę na to, że każda nasza licytacja banknotów polskich jest szczegółowo opisana. Chcemy, abyś wiedział, na co się decydujesz i był bardzo zadowolony z wyboru naszej oferty.

Stare banknoty polskie — cena poszczególnych modeli

Chcesz zainwestować w aukcje banknotów polskich? Zastanawiasz się nad tym, czy musisz mieć dużo środków 'na start'? Na szczęście nie. Odpowiadając na różne potrzeby, zadbaliśmy o to, aby z naszej oferty mogło skorzystać wielu licytujących. Z tego też względu znajdziesz tutaj zarówno droższe, jak i tańsze propozycje. Tylko od Ciebie zależy to, która aukcja banknotów zostanie przez Ciebie wybrana. Pamiętaj, że dajemy Ci możliwość ustalenia limitu, do którego będziesz licytował. Dzięki temu nie zapłacisz więcej, niż na początku zaplanowałeś. Nie musisz brać udziału w licytacji 'na żywo', możesz to robić skąd, tylko chcesz.

Powiększ swoją kolekcję polskich starych banknotów lub kup niebywałe okazy dla kogoś bliskiego na prezent. Zainwestuj w hobby, które zrzesza coraz więcej osób. W OneBid licytacje przebiegają szybko i bezproblemowe, co jeszcze bardziej powinno Cię nakłonić do wyboru naszej oferty. Zapraszamy.

Banknoty polskie to nie lada gratka dla miłośników historii. Jeśli kolekcjonujesz stare pieniądze, w naszym domu aukcyjnym OneBid znajdziesz wiele interesujących licytacji. Są one okazją do wejścia w posiadanie wartościowego majątku. Warto podkreślić, że ceny starych pieniędzy z uwagi na wartość historyczną stale rosną. Stanowią więc idealny pomysł na ulokowanie kapitału. Już teraz sprawdź wszystkie licytacje pochodzące ze sprawdzonych domów aukcyjnych i wybierz aukcję dla siebie.

Banknoty Polska – wiele atrakcyjnych licytacji do wyboru

W serwisie OneBid znajdziesz stare banknoty polskie i cennik, dzięki czemu z łatwością wybierzesz dla siebie odpowiadającą Ci licytację. Proponujemy banknoty z Polski, które pochodzą nie tylko z domów aukcyjnych, ale również prywatnych kolekcji. Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość i wybrać sprawdzoną inwestycję, nasze propozycje to najodpowiedniejsze rozwiązanie. Proponujemy stare banknoty polskie z 1940 roku, ale także pieniądze pochodzące z innych krajów, które być może będą miały dla Ciebie również sentymentalną wartość. Jeśli nie chcesz inwestować w drogi banknot polski, możesz zdecydować się na tańsze propozycje. Stare polskie pieniądze to również idealny pomysł na prezent. Jeśli poszukujesz odpowiedniego pomysłu dla kolekcjonera, wśród proponowanych w tej kategorii licytacji znajdziesz wiele możliwości do wyboru.

Polskie banknoty – dlaczego warto w nie inwestować?

Stare polskie pieniądze to doskonały pomysł na inwestycję. Wraz z upływem czasu będą one coraz cenniejsze i mogą być warte naprawdę ogromne sumy. Mogą stać się sposobem na dobry zarobek. Jeśli chcesz ulokować kapitał w pieniądzach polskich, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Proponujemy licytacje online, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Jesteśmy przekonani, że aukcje pieniędzy polskich przypadną Ci do gustu. Wszystkie propozycje zostały sprawdzone i pochodzą z profesjonalnych źródeł. Rejestrując się w naszym serwisie, możesz brać udział w aukcjach statycznych lub na żywo. Zdecyduj, jaka forma jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Statystyki działu Banknoty


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Banknoty na aukcjach oferowanych było 65 129 pozycji, z czego sprzedanych zostało 51 383, co stanowi 78.89%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 9 301 708 EUR przy średniej cenie 181 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Banknoty
 • 80 600 EUR, 500 drachmes - Banque nationale de Grèce 22 septembre 1872.
 • 58 161 EUR, 1.000 złotych polskich, 8.06.1794; seria A, numeracja 7...
 • 54 560 EUR, 10 phoenix - Banque nationale de financement 1831.
 • 48 456 EUR, 100 złotych 1830 - Serya D - UNIKAT - PIERWSZE NOTOWANIE
 • 44 640 EUR, 100 drachmes - Banque nationale de Grèce 30 juillet 1892.
 • 41 428 EUR, 500 złotych 1794 - niski numer 33 - filigran [J HONIG & Z]OONEN - olbrzymia RZADKOŚĆ
 • 37 882 EUR, 20 złotych, 1.03.1926; seria X, numeracja 0031344; Luco...
 • 37 200 EUR, 10 drachmes - Banque nationale de Grèce 30 juin 1895.
 • 37 200 EUR, 10 nouveaux drachmes - Banque Ionienne 11 novembre 1900.
 • 34 368 EUR, 1 złoty polski, 13.08.1794; litera H; Lucow 42 - ale ni...

 • keyboard_arrow_up