Stan zachowania

Etykiety BETA info

Zabytki techniki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Zabytki techniki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Zabytki techniki na aukcjach oferowanych było 53 pozycji, z czego sprzedanych zostało 17, co stanowi 32.08%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 4 244 EUR przy średniej cenie 250 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Zabytki techniki
  • 2 458 EUR, Lokomotywa - samowar, Henniger Warszawa (?), ok. poł. XIX w.
  • 1 070 EUR, Przenośny zegar słoneczny z kompasem
  • 940 EUR, ZEGAR SŁONECZNY POZIOMY Z ARMATKĄ POŁUDNIOWĄ, FRANCJA XVIII W.
  • 627 EUR, SEKSTANT, R. IMME, BERLIN, XIX W.
  • 309 EUR, SAMOWAR Z KOMINKIEM, TACĄ I OCIEKACZEM, Rosja, Tuła, Paweł Nikołajew Goltiakow, ok. 1910
  • 239 EUR, BRUNSVIGA MASCHINEN WERKE - GRIMME NATALIS & Co -A-G, Maszynka do liczenia na korbkę (Arytmometr)
  • 220 EUR, Firma TRIUMPHATOR, Rechenmaschinenfabrik (czynna od 1900), Maszynka do liczenia
  • 183 EUR, KĄTOMIERZ, ROSJA, PETERSBURG, POŁ. XIX W.
  • 133 EUR, Samowar
  • 130 EUR, Telewizor - Discoverer, Firma: PHILIPS

  • keyboard_arrow_up