Stan zachowania

Etykiety BETA info

Plakiety

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Plakiety

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Plakiety na aukcjach oferowanych było 287 pozycji, z czego sprzedanych zostało 115, co stanowi 40.07%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 34 722 EUR przy średniej cenie 302 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Plakiety
  • 13 817 EUR, WITOLD-K (ur. 1932), Relief, 1967
  • 3 301 EUR, Mitoraj Igor, PLAKIETA ZE SPLECIONYMI DŁOŃMI
  • 1 096 EUR, KARTUSZ HERBOWY Z ORŁEM ZYGMUNTOWSKIM, XIX W.
  • 1 083 EUR, Plakieta "Adam i Ewa"
  • 862 EUR, BLACHA HAERBOWA Z HERBEM ŁODZIA, XVII/XVIII W.
  • 627 EUR, ORZEŁ POLICJI POLSKIEJ, WZ 27
  • 574 EUR, KARTUSZ Z HERBEM LITWY, XIX W.
  • 555 EUR, Plakieta "Don Kichot"

  • keyboard_arrow_up