Stan zachowania

Akcje i obligacje

Następna kategoria

Statystyki działu Akcje i obligacje

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Akcje i obligacje na aukcjach oferowanych było 2 558 pozycji, z czego sprzedanych zostało 1 871, co stanowi 73.14%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 112 912 EUR przy średniej cenie 60 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Akcje i obligacje
  • 1 509 EUR, POLSKA RUDA ŻELAZNA Sp. Akc., 1.000 mkp 1923
  • 1 228 EUR, [AKCJA]. 10 akcji na okaziciela Spółki „Polska Ruda Żelazna” Spółka Akcyjna
  • 1 061 EUR, Asygnata Skarbu Polskiego, 100 marek 1918 - rzadka i pięknie zachowana
  • 1 045 EUR, 4.25% Pożyczka Zapałczana 1938, Obligacja $50.000
  • 999 EUR, OBLIGACJA TYMCZASOWA POŻYCZKI OGÓLNEJ NARODOWEJ, Powstanie Styczniowe, 1863
  • 949 EUR, Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce, 10 x 500 marek 1923
  • 861 EUR, Chłopska Nafta Spółka Akcyjna we Lwowie - 700 marek 1921 - NIENOTOWANA
  • 742 EUR, Chłopska Nafta - Spółka Akcyjna we Lwowie - 700 marek 1920 - NIENOTOWANA
  • 742 EUR, Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce - 5 x 500 marek 1919 - RZADKA
  • 725 EUR, RZĄD NARODOWY – OBLIGACJA TYMCZASOWA

  • keyboard_arrow_up