Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Tagi

Akcje i obligacje - Aukcje internetowe Licytacje online

Aukcje internetowe dla kolekcjonerów to niepowtarzalna szans na poszerzenie swoich zasobów w wartościowe historycznie i finansowo papiery, typu akcje i obligacje zakładów przemysłowych, produkcyjnych oraz instytucji państwowych. Wśród nich są również te, idealne dla prawdziwych miłośników historii, na których możesz zdobyć unikatowe papiery wartościowe z bardzo zamierzchłych czasów, jak na przykład Pierwszą Polską Polisę Towarzystwa Ogniowego Miast Księstwa Warszawskiego z 1810 roku. To prawdziwa gratka o nieocenionej wartości historycznej i dużej wartości materialnej. Dostępne na internetowych aukcjach akcje i obligacje to także wygoda i komfort kolekcjonowania - nie musisz wychodzić z domu lub rezygnować z wakacji, by wziąć udział w licytacji wymarzonych papierów wartościowych. Możesz brać w nich udział zdalnie, także w czasie rzeczywistym. Akcje i obligacje możesz licytować z każdego miejsca na świecie - wystarczy jedynie dostęp do internetu. W dzisiejszych czasach są one także odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję autentycznych przedmiotów kolekcjonerskich oraz bezpieczeństwo transakcji finansowych.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh

Historyczne akcje i obligacje - inwestycja w przyszłość

Na naszych aukcjach papierów internetowych znajdziesz historyczne akcje i obligacje przedsiębiorstw, takich jak Firmowo -Komandytowe Towarzystwo Browar Trawniki o wartości 250 rubli z 1912 roku, Ernest Erbe Zawiercie, czy Akcyjne Towarzystwo Fabryki Stali Hrabia L. Broel-Plater w Bliżynie o wartości 125 rubli z 1898 roku. To tylko nieliczne przykłady historycznych papierów wartościowych, które mają ogromną wartość nie tylko kolekcjonerską. Wszystkie one z biegiem czasu zyskują także na wartości finansowej, dzięki czemu stanowią doskonałą inwestycję na przyszłość. Akcje i obligacje Polskiego Banku Narodowego z czasów powojennych, czy listy zastawne Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Warszawie to papiery wartościowe, które nawet dziś możesz spieniężyć głównie przekazując je na wymianę kolekcjonerską osób prywatnych. Akcje i obligacje stanowią także doskonałe zabezpieczenie przyszłości dla Twoich dzieci, czy wnucząt - będą doskonałą okazją na uczczenie narodzin dziecka - a w ciągu czasu jego wchodzenia w dorosłość jeszcze bardziej zyskają na wartości, dzięki czemu zabezpieczysz jego przyszłość.

Akcje i obligacje - świadkowie ludzkich historii

Licytacje akcji i obligacji to wspaniała okazja dla wszystkich kolekcjonerów papierów wartościowych pałających się ich zbieraniem, głównie przez wzgląd na wartość historyczną. W naszym serwisie internetowym znajdziesz akcje i obligacje z przełomu XIX i XX wieku, a także te, nieco bardziej współczesne, które jednak już teraz mają sporą wartość kolekcjonerską i sentymentalną. Należą do nich niewątpliwie Obligacje Państwowe z 1898 roku, kiedy to miała miejsce historyczna przemiana ustrojowa, którą wielu z kolekcjonerów przeżyło i doskonale pamięta. Niezależnie od okresu, z którego pochodzą, akcje i obligacje to zawsze świadkowie ludzkich historii, a także przemian gospodarczych kraju. W związku aukcje papierów wartościowych zawsze niosą ze sobą duży ładunek emocjonalny dla wszystkich pasjonatów historii. Licytując akcje i obligacje na naszych aukcjach, możesz wiele zyskać nie tylko będąc kolekcjonerem. Możesz znaleźć też bezcenny wartościowy prezent dla bliskiej Ci osoby, będącej miłośnikiem artefaktów historycznych.

onebid.pl - wartościowe akcje i obligacje

Serwis aukcyjny onebid.pl daje Ci możliwość licytacji papierów wartościowych tylko oryginalnych, pochodzących z wiarygodnych źródeł. Na przestrzeni lat doświadczeń wypracowaliśmy owocne kontakty z zaufanymi instytucjami finansowymi, domami aukcyjnymi i antykwariatami oferujące tylko autentyczne akcje i obligacje dużych spółek prywatnych i instytucji państwowych. Akcje papierów wartościowych na onebid.pl to gwarancja bezpieczeństwa licytacji i sprawdzona inwestycja w przyszłość.

Historyczne akcje i obligacje mogą być doskonałą inwestycją, tym bardziej że w OneBid masz możliwość licytowania wyłącznie oryginalnych papierów wartościowych, pochodzących z wiarygodnych źródeł. Nasze aukcje to możliwość poszerzenia swoich zasobów o wartościowe papiery zakładów przemysłowych, produkcyjnych oraz instytucji państwowych. Oferta wielu domów aukcyjnych stoi przed Tobą otworem!

Historyczne akcje i obligacje na wyciągnięcie ręki

W wyniku wieloletniej współpracy z domami aukcyjnymi, instytucjami finansowymi oraz antykwariatami przygotowaliśmy ofertę aukcji, które nie mogą Cię ominąć. Pragniemy zwrócić uwagę, że niektóre z nich wyróżniają się naprawdę przystępnym progiem wejścia, co sprawia, że na inwestycję można zdecydować się nawet przy niskim budżecie. Niezwykle ważną zaletą licytacji w naszym serwisie jest to, że aukcje akcji masz na wyciągnięcie ręki. Możesz brać w nich udział zdalnie, z każdego miejsca na świecie.

Proponujemy aukcje obligacji wyróżniające się perfekcyjnym stanem zachowania. Są one godne uwagi zarówno kolekcjonerów, jak i osób, które pragną zabezpieczyć przyszłość swoich potomków. Z proponowanych w naszym serwisie aukcji możesz korzystać, nawet jeśli nie jesteś znawcą sztuki i historii!

Jakie historyczne akcje i obligacje znajdziesz w naszym serwisie?

Historyczne papiery wartościowe jeszcze do niedawna były uważane za bezwartościowe. Stały się one obiektem zainteresowania kolekcjonerów około ćwierć wieku temu. Obecnie stale przybywa miłośników ich kolekcjonowania. W naszym serwisie znajdziesz propozycje licytacji pochodzące z miejsc, takich jak Rzeszowski Dom Aukcyjny, WCN czy Numis Poland. Mowa tu o akcjach i obligacjach pochodzących z przełomu XIX i XX wieku, a także tych nieco bardziej współczesnych, które już teraz mają sporą wartość kolekcjonerską i sentymentalną. Sprawdź, jakie są aktualne aukcje i weź udział w licytacji już teraz!

Akcje i obligacje — Aukcje internetowe / Licytacje online

Witaj na naszej platformie aukcyjnej, gdzie każdy pasjonat inwestycji i kolekcjonerstwa znajdzie swoje miejsce! Oferujemy unikalne licytacje akcji kolekcjonerskich oraz licytacje obligacji kolekcjonerskich. Dla entuzjastów rynku kapitałowego mamy w ofercie akcje kolekcjonerskie, które nie tylko posiadają wartość inwestycyjną, ale stanowią także wyjątkową pamiątkę. Jeśli wolisz bezpieczne instrumenty, nasze obligacje kolekcjonerskie zachwycą Cię zarówno jako inwestycja, jak i element kolekcji. Dołącz do naszej społeczności, licytuj i inwestuj w historię, zdobywając unikalne papiery wartościowe.

Statystyki działu Akcje i obligacje


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Akcje i obligacje na aukcjach oferowanych było 3 855 pozycji, z czego sprzedanych zostało 2 742, co stanowi 71.13%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 154 707 EUR przy średniej cenie 56 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Akcje i obligacje
 • 13 201 EUR, Russia Freedom Loan 25000 Roubles 1917 2nd Issue Specimen
 • 6 721 EUR, Russia - USSR State Labor Savings Cash Certificates 5 Roubles 1927 PMG 63
 • 3 361 EUR, Russia Freedom Loan 10000 Roubles 1917 Specimen
 • 2 701 EUR, Russia Freedom Loan 5000 Roubles 1917 Specimen
 • 2 641 EUR, Russia - USSR State Labor Savings Cash Certificates 5 Roubles 1927 Specimen
 • 2 441 EUR, Russia - USSR State Labor Savings Cash Certificates 5 Roubles 1927 Specimen
 • 2 185 EUR, Finland Grand Duchy of Finland's Draft Deposit and Loan Bank 50 Kopeks 1840
 • 1 867 EUR, Tow. Druskienickich Mineralnych Wód, 100 rubli
 • 1 738 EUR, Polskie Radio S.A., 8% pożyczka inwestycyjna, obligacja 5.000 funtów - NIENOTOWANA RZADKOŚĆ
 • 1 741 EUR, Spain Real Compania de Comercio Establecida en Barcelona 250 Pesos 1756

 • keyboard_arrow_up