Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Grading
Tagi

Akcje i obligacje - Aukcje internetowe Licytacje online

Aukcje internetowe dla kolekcjonerów to niepowtarzalna szans na poszerzenie swoich zasobów w wartościowe historycznie i finansowo papiery, typu akcje i obligacje zakładów przemysłowych, produkcyjnych oraz instytucji państwowych. Wśród nich są również te, idealne dla prawdziwych miłośników historii, na których możesz zdobyć unikatowe papiery wartościowe z bardzo zamierzchłych czasów, jak na przykład Pierwszą Polską Polisę Towarzystwa Ogniowego Miast Księstwa Warszawskiego z 1810 roku. To prawdziwa gratka o nieocenionej wartości historycznej i dużej wartości materialnej. Dostępne na internetowych aukcjach akcje i obligacje to także wygoda i komfort kolekcjonowania - nie musisz wychodzić z domu lub rezygnować z wakacji, by wziąć udział w licytacji wymarzonych papierów wartościowych. Możesz brać w nich udział zdalnie, także w czasie rzeczywistym. Akcje i obligacje możesz licytować z każdego miejsca na świecie - wystarczy jedynie dostęp do internetu. W dzisiejszych czasach są one także odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję autentycznych przedmiotów kolekcjonerskich oraz bezpieczeństwo transakcji finansowych.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Historyczne akcje i obligacje - inwestycja w przyszłość

Na naszych aukcjach papierów internetowych znajdziesz historyczne akcje i obligacje przedsiębiorstw, takich jak Firmowo -Komandytowe Towarzystwo Browar Trawniki o wartości 250 rubli z 1912 roku, Ernest Erbe Zawiercie, czy Akcyjne Towarzystwo Fabryki Stali Hrabia L. Broel-Plater w Bliżynie o wartości 125 rubli z 1898 roku. To tylko nieliczne przykłady historycznych papierów wartościowych, które mają ogromną wartość nie tylko kolekcjonerską. Wszystkie one z biegiem czasu zyskują także na wartości finansowej, dzięki czemu stanowią doskonałą inwestycję na przyszłość. Akcje i obligacje Polskiego Banku Narodowego z czasów powojennych, czy listy zastawne Towarzystwa Kredytowego Ziemskiego w Warszawie to papiery wartościowe, które nawet dziś możesz spieniężyć głównie przekazując je na wymianę kolekcjonerską osób prywatnych. Akcje i obligacje stanowią także doskonałe zabezpieczenie przyszłości dla Twoich dzieci, czy wnucząt - będą doskonałą okazją na uczczenie narodzin dziecka - a w ciągu czasu jego wchodzenia w dorosłość jeszcze bardziej zyskają na wartości, dzięki czemu zabezpieczysz jego przyszłość.

Akcje i obligacje - świadkowie ludzkich historii

Licytacje akcji i obligacji to wspaniała okazja dla wszystkich kolekcjonerów papierów wartościowych pałających się ich zbieraniem, głównie przez wzgląd na wartość historyczną. W naszym serwisie internetowym znajdziesz akcje i obligacje z przełomu XIX i XX wieku, a także te, nieco bardziej współczesne, które jednak już teraz mają sporą wartość kolekcjonerską i sentymentalną. Należą do nich niewątpliwie Obligacje Państwowe z 1898 roku, kiedy to miała miejsce historyczna przemiana ustrojowa, którą wielu z kolekcjonerów przeżyło i doskonale pamięta. Niezależnie od okresu, z którego pochodzą, akcje i obligacje to zawsze świadkowie ludzkich historii, a także przemian gospodarczych kraju. W związku aukcje papierów wartościowych zawsze niosą ze sobą duży ładunek emocjonalny dla wszystkich pasjonatów historii. Licytując akcje i obligacje na naszych aukcjach, możesz wiele zyskać nie tylko będąc kolekcjonerem. Możesz znaleźć też bezcenny wartościowy prezent dla bliskiej Ci osoby, będącej miłośnikiem artefaktów historycznych.

onebid.pl - wartościowe akcje i obligacje

Serwis aukcyjny onebid.pl daje Ci możliwość licytacji papierów wartościowych tylko oryginalnych, pochodzących z wiarygodnych źródeł. Na przestrzeni lat doświadczeń wypracowaliśmy owocne kontakty z zaufanymi instytucjami finansowymi, domami aukcyjnymi i antykwariatami oferujące tylko autentyczne akcje i obligacje dużych spółek prywatnych i instytucji państwowych. Akcje papierów wartościowych na onebid.pl to gwarancja bezpieczeństwa licytacji i sprawdzona inwestycja w przyszłość.

keyboard_arrow_up
+