Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Mapy - Aukcje internetowe Licytacje online

Kolekcjonowanie historycznych map to elitarna pasja. Wyjątkowe okazy mogą być jednak nie tylko znakomitą inwestycją, ale też efektowną dekoracją albo prezentem. Zapoznaj się z bogatą kolekcją map. Aukcja map to wyjątkowa szansa, by dołączyć do grona kolekcjonerów lub inwestorów. Na platformie aukcyjnej OneBid znajdziesz aukcje map nawet z XVI wieku, o które warto wzbogacić swoje dotychczasowe zbiory lub utworzyć nową kolekcję. Dołącz do nas już dziś i zacznij licytować. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aukcjami map.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Stare mapy - dobra inwestycja

Starych map oraz aukcji ich dotyczących poszukują nie tylko wytworni kolekcjonerzy, którzy tematem interesują się od wielu lat, ale również inwestorzy. Zainteresowanie zwłaszcza tych drugich nie powinno dziwić, gdyż w obecnych czasach nie ma zbyt wielu stabilnych instrumentów, które zapewniają dobrą ochronę kapitału. To właśnie dlatego inwestorzy coraz częściej szukają alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich są właśnie aukcje map. Wielką zaletą map są ich stosunkowo niewielki wymiary lub nawet w przypadku większych objętościowo egzemplarzy proste ich przechowywanie. Starych map poszukują także osoby, dla których mogą mieć one wartość istnie sentymentalną. Mapy kolekcjonerskie mogą także stanowić piękną ozdobę dowolnej przestrzeni. Warto skorzystać z aukcji map dostępnych w serwisie internetowym OneBid. Dodatkowo umożliwienie wzięcia udziału w dowolnej akcji za pomocą internetu sprawia, że nasze propozycje mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z kolekcjonowaniem unikatowych przedmiotów to nasz zespół z chęcią przedstawi Ci procedurę licytacji. Skontaktuj się z nami już dziś. Sprawdzone aukcje map czekają na Ciebie na platformie aukcyjnej OneBid.

Aukcje map - szeroka oferta OneBid

Aukcje map oferowane przez OneBid dotyczą bogatego wyboru egzemplarzy. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy mapy m.in. z XVII, XVIII, XIX i XX wieku. Jest to np. Mapa Królestwa Węgier z XVII wieku w przeszklonej, drewnianej ramie, czy mapa litograficzna Wiednia z II poł. XIX wieku. Dodatkowo dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy uczestnik aukcji map mógł podjąć świadomą decyzję i dla każdego egzemplarza stworzyliśmy osobną kartę. Na podstronie znajduje się opis, szczegółowe zdjęcia oraz w większości przypadków został określony również obecny stan map. Z naszych aukcji z powodzeniem może skorzystać wytrawny kolekcjoner, jak i osoba, która po prostu szuka pięknej ozdoby do dowolnego pomieszczenia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a my chętnie udzielimy Ci fachowej rady. Sprawdź koniecznie!

OneBid - Twoje internetowe aukcje map

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna, która z powodzeniem od 2014 funkcjonuje w branży. Naszym celem jest umożliwianie na udział na żywo przez internet w licytacjach nie tylko aukcji map, ale także wielu innych, unikatowych przedmiotów. Na naszej stronie internetowej oferowane są również unikalne okazy z takich dziedzin jak malarstwo współczesne, rzeźba, czy fotografia. Dużą popularnością cieszą się także przedmioty z kategorii dom i dekoracja oraz militaria. Proponujemy również aukcje biżuterii, książek i starodruków, czy monet. Co więcej, nasz internetowy serwis aukcyjny zajmuje stałe miejsce w światowej czołówce pod względem jakości i funkcjonalności i nie ustępuje innym zagranicznym platformom tego typu.

Historyczne mapy to prawdziwy rarytas. Jeżeli Twoim celem jest wylicytowanie na aukcjach map unikatowych egzemplarzy to gorąco zapraszamy do sprawdzenia serwisu aukcyjnego OneBid. Z nami weźmiesz udział w licytacji online w czasie rzeczywistym i zdobędziesz przedmiot, którego pragniesz. Zapisz się do newslettera, aby nie przeoczyć nowości. Zarejestruj się na stronie i weź udział w licytacji. Kupuj online na aukcjach map i nie tylko przez całą dobę. Zdobądź już dziś unikalne przedmioty z kolekcji naszego domu aukcyjnego.

keyboard_arrow_up
+