Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Mapy - Aukcje internetowe Licytacje online

Kolekcjonowanie historycznych map to elitarna pasja. Wyjątkowe okazy mogą być jednak nie tylko znakomitą inwestycją, ale też efektowną dekoracją albo prezentem. Zapoznaj się z bogatą kolekcją map. Aukcja map to wyjątkowa szansa, by dołączyć do grona kolekcjonerów lub inwestorów. Na platformie aukcyjnej OneBid znajdziesz aukcje map nawet z XVI wieku, o które warto wzbogacić swoje dotychczasowe zbiory lub utworzyć nową kolekcję. Dołącz do nas już dziś i zacznij licytować. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aukcjami map.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Stare mapy - dobra inwestycja

Starych map oraz aukcji ich dotyczących poszukują nie tylko wytworni kolekcjonerzy, którzy tematem interesują się od wielu lat, ale również inwestorzy. Zainteresowanie zwłaszcza tych drugich nie powinno dziwić, gdyż w obecnych czasach nie ma zbyt wielu stabilnych instrumentów, które zapewniają dobrą ochronę kapitału. To właśnie dlatego inwestorzy coraz częściej szukają alternatywnych rozwiązań. Jednym z nich są właśnie aukcje map. Wielką zaletą map są ich stosunkowo niewielki wymiary lub nawet w przypadku większych objętościowo egzemplarzy proste ich przechowywanie. Starych map poszukują także osoby, dla których mogą mieć one wartość istnie sentymentalną. Mapy kolekcjonerskie mogą także stanowić piękną ozdobę dowolnej przestrzeni. Warto skorzystać z aukcji map dostępnych w serwisie internetowym OneBid. Dodatkowo umożliwienie wzięcia udziału w dowolnej akcji za pomocą internetu sprawia, że nasze propozycje mogą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z kolekcjonowaniem unikatowych przedmiotów to nasz zespół z chęcią przedstawi Ci procedurę licytacji. Skontaktuj się z nami już dziś. Sprawdzone aukcje map czekają na Ciebie na platformie aukcyjnej OneBid.

Aukcje map - szeroka oferta OneBid

Aukcje map oferowane przez OneBid dotyczą bogatego wyboru egzemplarzy. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy mapy m.in. z XVII, XVIII, XIX i XX wieku. Jest to np. Mapa Królestwa Węgier z XVII wieku w przeszklonej, drewnianej ramie, czy mapa litograficzna Wiednia z II poł. XIX wieku. Dodatkowo dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy uczestnik aukcji map mógł podjąć świadomą decyzję i dla każdego egzemplarza stworzyliśmy osobną kartę. Na podstronie znajduje się opis, szczegółowe zdjęcia oraz w większości przypadków został określony również obecny stan map. Z naszych aukcji z powodzeniem może skorzystać wytrawny kolekcjoner, jak i osoba, która po prostu szuka pięknej ozdoby do dowolnego pomieszczenia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a my chętnie udzielimy Ci fachowej rady. Sprawdź koniecznie!

OneBid - Twoje internetowe aukcje map

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna, która z powodzeniem od 2014 funkcjonuje w branży. Naszym celem jest umożliwianie na udział na żywo przez internet w licytacjach nie tylko aukcji map, ale także wielu innych, unikatowych przedmiotów. Na naszej stronie internetowej oferowane są również unikalne okazy z takich dziedzin jak malarstwo współczesne, rzeźba, czy fotografia. Dużą popularnością cieszą się także przedmioty z kategorii dom i dekoracja oraz militaria. Proponujemy również aukcje biżuterii, książek i starodruków, czy monet. Co więcej, nasz internetowy serwis aukcyjny zajmuje stałe miejsce w światowej czołówce pod względem jakości i funkcjonalności i nie ustępuje innym zagranicznym platformom tego typu.

Dlaczego kolekcjonerskie mapy to świetna propozycja na prezent?

Jeżeli znasz kogoś, kto dopiero zaczął lub od lat kolekcjonuje mapy, to zapewniamy, że wręczenie mu wylicytowanego u nas egzemplarza będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. A już, zwłaszcza jeżeli uda Ci się zakupić taki wariant, którego dany kolekcjoner na pewno nie ma w swoich zbiorach. Biorąc pod uwagę to, jak wiele różnych propozycji czeka na Ciebie w OneBid, znalezienie tej jednej, wyjątkowej mapy nie powinno stanowić żadnego problemu. Prezentowane aukcje starych map są bardzo dokładnie opisane, przy każdej znajdziesz również zdjęcie podglądowe. A wszystko po to, aby licytacja była maksymalnie prosta i przyjemna. Po wybraniu konkretnej mapy znajdziesz obok niej podstawowe informacje, np. na temat tego, kiedy i o której konkretnie godzinie kończy się dana licytacja. A to daje Ci pewność, że nie spóźnisz się ze swoją ofertą kupna i złożysz swoją ofertę zakupu.

Stare mapy — aukcje dla wieloletnich kolekcjonerów i nowicjuszy

Wiesz już, że oferta naszego portalu aukcyjnego jest naprawdę szeroka i różnorodna. Dzięki temu mamy pewność, że udaje nam się odpowiedzieć na potrzeby różnych kolekcjonerów. Zbieraniem map zajmujesz się od wielu lat? W Twojej kolekcji są już naprawdę wspaniałe okazy? Z całą pewnością i tak znajdziesz u nas coś, co Cię zainteresuje. Bogactwo ofert to coś, co naprawdę cenią sobie nasi klienci. To też najlepszy dowód na to, że aby 'wejść' do licytacji, wcale nie musisz mieć od razu bardzo dużo pieniędzy. W OneBid znajdziesz również aukcje, które dosłownie — zaczynają się od minimalnych kwot. Tylko od Ciebie zależy to, w których postanowisz wziąć udział.

Licytuj stare mapy w OneBid i powiększ swoją kolekcję o wyjątkowe egzemplarze. Wręcz mapy na prezent swoim bliskim i ciesz się satysfakcjonującym upominkiem. Takie przemyślane prezenty cieszą w końcu o wiele bardziej. Serdecznie zapraszamy.

Mapy - Aukcje internetowe / Licytacje online

Witaj w krainie przeszłości i odkryć geograficznych. Nasza kategoria "Mapy" to wirtualny skarbiec, w którym ukryte są nietuzinkowe pozycje – stare mapy Polski i świata. Te złożone w rękach czasu dzieła nie tylko odmalowują krajobraz, lecz opowiadają dawne historie i tajemnice podróży. Stare mapy Polski ukazują zmiany granic i przekształcenia miast, a starożytne mapy świata otwierają drzwi do nieodkrytych lądów. To fragmenty historii, które teraz możesz podziwiać i zgłębiać, łącząc przeszłość z teraźniejszością. Rozpocznij podróż po kartach czasu i przestrzeni, a może odkryjesz drogę do unikalnych skarbów?

Statystyki działu Mapy


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Mapy na aukcjach oferowanych było 2 096 pozycji, z czego sprzedanych zostało 907, co stanowi 43.27%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 187 789 EUR przy średniej cenie 207 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Mapy
 • 4 587 EUR, John Speed, Dirck Grijp, A Newe Mape of Poland
 • 4 200 EUR, ŚLĄSK. Wielkoformatowa, rękopiśmienna mapa Śląska z 1752 r. Na północy obejmuje Świebodzin, na wschodzie - Będzin (Bendzin), na południu - Jabłonków na Śląsku Cieszyńskim, na zachodzie - Kraustein i Waldelsdorf (Łużyce). Mapa o charakterze wyłącznie topog
 • 3 967 EUR, LWÓW. Panorama miasta od zachodu, rys. A. Passarotti (inż. na dworze Zygmunta III), ryt. F. Hogenberg, pochodzi z Civitates orbis terrarum, t. VI, Kolonia 1618; w górze herby, na verso tekst w jęz. łacińskim: LEOPOLIS…; miedz. kolor.
 • 2 693 EUR, Atlas Księstw Śląskich 4 mapach ogólnych i 17 mapach szczegółowych, Norymberga 1750
 • 2 294 EUR, Pierre Mortier, Mappe-monde dresse sur les Observations…
 • 1 986 EUR, POLSKA (zwana w I RP KORONĄ), WIELKIE KSIĘSTWO LITEWSKIE. Mapa Polski i Litwy; oprac. …
 • 1 881 EUR, [WARSZAWA] [Mapa Warszawy. Poprawiona i litografowana w skali 1...
 • 2 020 EUR, Wacław GRODECKI ( 1535-1591), Mapa ziem Rzeczpospolitej
 • 2 019 EUR, Herman Moll (1654 - 1732 Londyn), Mapa Rosji, Polski, Chanatu Krymskiego i Morza Czarnego, 1722
 • 2 019 EUR, Georg Hauer (1559 - 1614), Vrbis Wratislaviae Silesiorvm metropolis Genvina descriptio, 1593/1613

 • keyboard_arrow_up