Stan zachowania

Etykiety BETA info

Pocztówki

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Pocztówki

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Pocztówki na aukcjach oferowanych było 169 pozycji, z czego sprzedanych zostało 130, co stanowi 76.92%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 3 200 EUR przy średniej cenie 25 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Pocztówki
  • 376 EUR, ALBUM POCZTÓWEK, Niemcy, pocz. XX w.
  • 133 EUR, Duży zbiór pocztówek kon. XIX w. i pocz. XX w. Europa
  • 133 EUR, Duży zbiór pocztówek Francja kon. XIX w. i pocz. XX w.
  • 124 EUR, Kresy Buczacz - Rynek, przed 1905, długi adres
  • 124 EUR, Kresy Buczacz przed 1905, długi adres
  • 119 EUR, Szczakowa - Dworzec kolejowy, 30/11/1906
  • 94 EUR, Szczakowa - Most graniczny na Przemszy
  • 74 EUR, Siersza Wodna - Dworzec kolejowy

  • keyboard_arrow_up