Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Pocztówki - Aukcje internetowe Licytacje online

Aukcja pocztówek dawnych to doskonała okazja, by poszerzyć własną kolekcję o wyjątkowe egzemplarze pochodzące między innymi z pierwszej połowy XX wieku, ale i nie tylko. Nasze licytacje dedykujemy zarówno wszystkim miłośnikom grafologii oraz filokartystyki, jak i inwestorom i kolekcjonerom przedmiotów unikatowych. Prezentowane pocztówki należą do unikalnych zbiorów naszego domu aukcyjnego. Serwis OneBid prezentuje duży wybór aukcji pocztówek. Dołącz do nas już teraz i rozpocznij licytację. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi interesującymi aukcjami pocztówek.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Aukcje pocztówek - nie tylko dla wytrawnych kolekcjonerów

Stare pocztówki są nie tylko obiektem pożądania wytrawnych kolekcjonerów, którzy w ten sposób pragną poszerzyć swoje bogate zbiory o kolejne unikatowe egzemplarze. Aukcje pocztówek dedykowane są również początkującym hobbystom, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z kolekcjonowaniem przedmiotów. Nasze aukcje pocztówek to także idealna propozycja dla osób, które chcą ochronić swój kapitał i zrobić stabilną, długotrwałą inwestycję. Pocztówki są stosunkowo małe i nawet duży zbiór pocztówek zajmuje niewiele miejsca w porównaniu do mebli antycznych czy dzieł sztuki. Dzięki temu można sobie pozwolić na stworzenie takiej kolekcji bez konieczności posiadania dużych przestrzeni. Nasze aukcje pocztówek przeznaczone są także dla tych osób, które chcą się wybrać w podróż sentymentalną. Wiele proponowanych pocztówek ma wartość historyczną, gdyż pochodzą np. z okresów wojny. Umożliwienie wzięcia udziału w aukcji za pomocą internetu sprawia, że z naszych okazji można wziąć udział z dowolnego miejsca na ziemi. Jeżeli jesteś początkującym kolekcjonerem to nasz zespół z chęcią przybliży Ci procedurę licytacji. Zapraszamy do kontaktu! Sprawdzone aukcje pocztówek czekają na Ciebie na internetowej platformie aukcyjnej OneBid.

Pocztówki - aukcje internetowe w OneBid

Zainteresowanie starymi kartkami pocztowymi stale rośnie, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić aukcje pocztówek na naszą platformę aukcyjną. Ceny wywoławcze kart pocztowych są bardzo zróżnicowane, jak i cała oferta aukcji pocztówek serwisu internetowego OneBid. Wśród naszych propozycji znajdują się np. ręcznie rysowane pocztówki obozowe z I wojny światowej, widoki miast zagranicznych oraz emblematyczne symbole. Prezentujemy zarówno pojedyncze pocztówki, jak i całe komplety. Każda z naszych aukcji pocztówek posiada osobną kartę, gdzie oprócz opisu umieszczone zostały także zdjęcia całościowe oraz poszczególnych szczegółów. Wszystko po to, byś mógł w pełni świadomie wybrać kartę pocztową do licytacji. Pocztówki kolekcjonerskie to naprawdę bardzo dobra, alternatywna ochrona kapitału. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami! Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i chętnie służy radą. Sprawdź!

OneBid - Twoje internetowe aukcje pocztówek

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna, która od 2014 roku pozwala na udział na żywo przez internet w licytacjach nie tylko aukcji pocztówek, ale również wielu innych przedmiotów. Są to m.in. dzieła sztuki np. rzeźby, malarstwo dawne i współczesne, czy, militaria, ceramika i szkło oraz książki i starodruki. Jakość oferowanych przez nas usług oraz funkcjonalność naszej platformy nie ustępuje innym zagranicznym serwisom tego typu, co plasuje OneBid w światowej czołówce.

Jeżeli interesują Cię pocztówki - nieważne, czy ze względu na ich walory sentymentalne, inwestycyjne, kolekcjonerskie, czy wszystkie jednocześnie - to gorąco zachęcamy do skorzystania z serwisu aukcyjnego Onebid. Z nami weźmiesz udział w licytacji, która odbywa się w czasie rzeczywistym i być może wejdziesz w posiadanie unikatowego przedmiotu. Zarejestruj się na stronie, aby wziąć udział w licytacji. Do uczestnictwa w naszych aukcjach pocztówek zapraszamy nie tylko wielbicieli deltiologii. Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z ofertą aukcji pocztówek.

Statystyki działu Pocztówki


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Pocztówki na aukcjach oferowanych było 14 624 pozycji, z czego sprzedanych zostało 3 065, co stanowi 20.96%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 91 466 EUR przy średniej cenie 30 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Pocztówki
 • 2 442 EUR, Sopot, Zoppot, Vorlaufer 1888, Najstarsza, znana widokówka z Sopotu?! RRR
 • 528 EUR, Kraków - Sukiennice, ok. 1893
 • 526 EUR, Pocztówka - Propaganda - 17 września 1939
 • 513 EUR, Rybnik, Schutzengarten, litografia 1899
 • 496 EUR, JURIJ GAGARIN I GIERMAN TITOW, 1961
 • 406 EUR, [WARSZAWA]. Warszawa. Dynasy - Klub Cyklistów.
 • 360 EUR, Lwów - C. i k. szkoła kadetów, nauka szermierki wychowanków, zdjęcie sytuacyjne, 1902
 • 360 EUR, Kraków - Rakowice, koszary kawalerii, ok. 1900
 • 290 EUR, Brama Opatowska w Sandomierzu
 • 289 EUR, Warszawa, ul. Chłodna

 • keyboard_arrow_up
  +