Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Pocztówki - Aukcje internetowe Licytacje online

Aukcja pocztówek dawnych to doskonała okazja, by poszerzyć własną kolekcję o wyjątkowe egzemplarze pochodzące między innymi z pierwszej połowy XX wieku, ale i nie tylko. Nasze licytacje dedykujemy zarówno wszystkim miłośnikom grafologii oraz filokartystyki, jak i inwestorom i kolekcjonerom przedmiotów unikatowych. Prezentowane pocztówki należą do unikalnych zbiorów naszego domu aukcyjnego. Serwis OneBid prezentuje duży wybór aukcji pocztówek. Dołącz do nas już teraz i rozpocznij licytację. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi interesującymi aukcjami pocztówek.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Aukcje pocztówek - nie tylko dla wytrawnych kolekcjonerów

Stare pocztówki są nie tylko obiektem pożądania wytrawnych kolekcjonerów, którzy w ten sposób pragną poszerzyć swoje bogate zbiory o kolejne unikatowe egzemplarze. Aukcje pocztówek dedykowane są również początkującym hobbystom, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z kolekcjonowaniem przedmiotów. Nasze aukcje pocztówek to także idealna propozycja dla osób, które chcą ochronić swój kapitał i zrobić stabilną, długotrwałą inwestycję. Pocztówki są stosunkowo małe i nawet duży zbiór pocztówek zajmuje niewiele miejsca w porównaniu do mebli antycznych czy dzieł sztuki. Dzięki temu można sobie pozwolić na stworzenie takiej kolekcji bez konieczności posiadania dużych przestrzeni. Nasze aukcje pocztówek przeznaczone są także dla tych osób, które chcą się wybrać w podróż sentymentalną. Wiele proponowanych pocztówek ma wartość historyczną, gdyż pochodzą np. z okresów wojny. Umożliwienie wzięcia udziału w aukcji za pomocą internetu sprawia, że z naszych okazji można wziąć udział z dowolnego miejsca na ziemi. Jeżeli jesteś początkującym kolekcjonerem to nasz zespół z chęcią przybliży Ci procedurę licytacji. Zapraszamy do kontaktu! Sprawdzone aukcje pocztówek czekają na Ciebie na internetowej platformie aukcyjnej OneBid.

Pocztówki - aukcje internetowe w OneBid

Zainteresowanie starymi kartkami pocztowymi stale rośnie, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić aukcje pocztówek na naszą platformę aukcyjną. Ceny wywoławcze kart pocztowych są bardzo zróżnicowane, jak i cała oferta aukcji pocztówek serwisu internetowego OneBid. Wśród naszych propozycji znajdują się np. ręcznie rysowane pocztówki obozowe z I wojny światowej, widoki miast zagranicznych oraz emblematyczne symbole. Prezentujemy zarówno pojedyncze pocztówki, jak i całe komplety. Każda z naszych aukcji pocztówek posiada osobną kartę, gdzie oprócz opisu umieszczone zostały także zdjęcia całościowe oraz poszczególnych szczegółów. Wszystko po to, byś mógł w pełni świadomie wybrać kartę pocztową do licytacji. Pocztówki kolekcjonerskie to naprawdę bardzo dobra, alternatywna ochrona kapitału. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami! Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji i chętnie służy radą. Sprawdź!

Pocztówki dla najbardziej wymagających kolekcjonerów

Osoby, które odwiedzają nasz serwis aukcyjny po raz pierwszy, ale i ci klienci, którzy są z nami od dawna, doceniają szczególnie to, że staramy się sprostać różnym oczekiwaniom i wymaganiom. O czym konkretnie mowa? Prezentowane aukcje pocztówek to niezwykle bogaty i różnorodny zbiór. Nie ograniczamy się do jednego formatu, czy tym bardziej do jednej kategorii. Dzięki temu każdy potencjalny licytujący ma szansę znaleźć tutaj takie pocztówki, które naprawdę mu się spodobają. Jak już poniekąd podkreśliliśmy — od prostych, po bardziej zachwycające egzemplarze nawiązujące do sztuki, historii, czy konkretnych miejscowości. Wśród naszych licytacji znalazłeś aż kilka przedmiotów, które Cię zainteresowały? Fantastycznie! W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nie mógł licytować ich równocześnie. A już, zwłaszcza że cały proces licytowania jest bardzo intuicyjny i banalnie prosty. Dodatkowo my zawsze służymy pomocą, dlatego, gdybyś miał jakieś wątpliwości, możesz się z nami skontaktować. Niepowtarzalne pocztówki kolekcjonerskie uświetnią Twoje zbiory, ale i przy okazji będą doskonałą inwestycją.

Przyjemne licytacje pocztówek i innych dzieł sztuki w OneBid

Jeżeli zapoznałeś się już z naszą ofertą, to na pewno zauważyłeś, że wśród naszych propozycji czeka na Ciebie wiele dzieł sztuki. Aukcja pocztówek to jedno i oczywiście zachęcamy Cię do ich licytowania, ale koniecznie sprawdź także inne dostępne u nas przedmioty. Od starodruków po znaczki, biżuterię, a nawet przepiękne obrazy, czy grafiki. Dzięki takiej różnorodności każdy z klientów może coś dla siebie znaleźć. W ostatnich miesiącach wśród licytacji pocztówek znalazło się prawie 14 tys. egzemplarzy! A to najlepszy dowód na to, jak wiele różnych produktów można dla siebie wybrać. Nawet jeżeli Twoja kolekcja pocztówek jest już bardzo pokaźna, na pewno znajdzie się jeszcze coś, czego w niej brakuje. W wybranej przez siebie licytacji w OneBid weźmiesz udział bardzo szybko, co pozwoli Ci cieszyć się nowymi pocztówkami w kolekcji.

Powiększ swoje zbiory pocztówek o zupełnie nowe modele, które z całą pewnością uświetnią Twoje zbiory. Wybieraj spośród tysięcy wyjątkowych pocztówek i ciesz się tym, z jakimi okazami masz do czynienia. Zainwestuj w pocztówki, które z biegiem czasu, tylko zyskują na wartości. Masz jakieś wątpliwości? Pytania? Napisz do nas!

Nasze aukcje to skarbnica pocztówek artystycznych oraz tych pochodzących z dawnych lat. Te wyjątkowe produkty kiedyś pełniły ważną rolę — umożliwiały komunikację między ludźmi oddalonymi o tysiące kilometrów. Każda pocztówka przenosiła ze sobą nie tylko treść, lecz także emocje, marzenia i wspomnienia.

Pocztówki artystyczne to niczym niewielkie obrazy, które przywołują atmosferę miejsca, zachwycają swoim pięknem i kunsztem wykonania. Stare pocztówki z kolei to podróż w czasie, pozwalająca na obserwację minionych epok i zwyczajów.

Dziś, te małe arcydzieła służą jako wirtualne okna do przeszłości. Wspólnie z pocztówkami odkrywamy miejsca, które kiedyś tętniły życiem, a teraz przenoszą nas w inne czasy. Zachwycające grafiki oddają piękno zakątków świata, a piękne krajobrazy przenoszą nas na odległe wyprawy. Historyczne wydarzenia ożywają na kartkach, stając się krótkimi historiami do odczytania.

To miejsce, gdzie pozyskasz wgląd w wyjątkowe miejsca, zabytki i perełki architektury. Możesz odkryć urok starego miasta, widok na historyczny plac czy reprezentacyjne budowle. Każda pocztówka to zaproszenie do wirtualnej podróży przez przestrzeń i czas, podczas której tworzymy swoje własne opowieści na tle tych niezwykłych obrazów.

Dołącz do nas i odkryj nie tylko pocztówki, lecz przede wszystkim fragmenty życia i kultury, które pozostały na kartkach. Przyłącz się do licytacji, by zdobyć swoje własne wirtualne kapsułki czasu!

Statystyki działu Pocztówki


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Pocztówki na aukcjach oferowanych było 34 072 pozycji, z czego sprzedanych zostało 7 529, co stanowi 22.10%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 262 036 EUR przy średniej cenie 35 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Pocztówki
 • 2 043 EUR, Warszawa, Browar Parowy W. Kijok, ulica Żelazna, litografia, ok. 1910
 • 2 040 EUR, Warszawa Ul Miodowa róg Senatorskiej (116)
 • 1 718 EUR, Warszawa Ul Nalewki (114)
 • 1 476 EUR, FOTOGRAFIE i POCZTÓWKI PATRIOTYCZNE, Polska, 1915-39
 • 1 395 EUR, Warszawa Ul Nalewki Wejście do ogrodu Hr Krasińskich (113)
 • 1 204 EUR, Warszawa, Browar Karola Machlejda, ulica Chłodna, litografia, kolaż, ok. 1910
 • 1 154 EUR, Warszawa Ul Wierzbowa (112)
 • 1 041 EUR, Warszawa ul. Nalewki wejście do ogrodu Hr. Krasińskich [pocztówka ca 1914]
 • 992 EUR, Warszawa ul. Czysta [pocztówka ca 1914]
 • 843 EUR, Warszawa ul. Gęsia [pocztówka przed 1914]

 • keyboard_arrow_up