Tkaniny

Statystyki działu Tkaniny

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Tkaniny na aukcjach oferowanych było 257 pozycji, z czego sprzedanych zostało 137, co stanowi 53.31%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 44 691 EUR przy średniej cenie 326 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Tkaniny
  • 10 489 EUR, Słuck, Manufaktura Karola Radziwiłła, Pas kontuszowy dwustronny, 3 ćw. XVIII w.
  • 5 268 EUR, MAKATA, Polska, Buczacz, pracownia Oskara Potockiego, ok. 1900
  • 3 835 EUR, Madonna z dzieciątkiem, kaptur z kapy, Włochy XVI w.
  • 2 087 EUR, Makata buczacka, Buczacz, XX w.
  • 1 434 EUR, Kobierzec modlitewny rodzinny, tzw. Saf
  • 1 139 EUR, ORZEŁ PMW, WZ 19
  • 1 087 EUR, BANDERA KRÓLESTWA POLSKIEGO
  • 1 028 EUR, Stanisław MICHNO (1927 - 1997), Gobeliny Cztery Pory Roku, niedatowany
  • 923 EUR, Chodnik z 5 medalionami w środku
  • 917 EUR, Kobierzec kaukaski

  • keyboard_arrow_up
    +