Stan zachowania

Etykiety BETA info

Tkaniny

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Tkaniny

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Tkaniny na aukcjach oferowanych było 55 pozycji, z czego sprzedanych zostało 16, co stanowi 29.09%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 5 818 EUR przy średniej cenie 364 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Tkaniny
  • 2 611 EUR, MAKATA, BUCZACZ, PRACOWNIA ARTURA POTOCKIEGO, POCZ. XX W.
  • 713 EUR, Dywan z motywami zwierzęcymi
  • 627 EUR, Werdiura ze sceną pejzażową
  • 549 EUR, Alina Bloch, Exodus Kabaty 2, 2010
  • 456 EUR, Herb Polski, Litwy I Rusi, haft nicią metalową, litery Z.P.W.A.; 42 x 30 cm.
  • 329 EUR, KOBIERZEC KAZAK, Azerbejdżan, poł. XX w.
  • 155 EUR, MAKATA, Francja, k. XIX w.
  • 111 EUR, Kilim "Czarny Dunajec"
  • 80 EUR, MATKA BOSKA OSTROBRAMSKA, ok. 1930
  • 39 EUR, Rajskie drzewo

  • keyboard_arrow_up