Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
Etykiety BETA info
Tagi

Młoda sztuka - Aukcje internetowe Licytacje online

Współcześni, młodzi artyści i ich dzieła coraz częściej goszczą na salonach wielkich domów aukcyjnych w całej Polsce. Znajdują też stałe miejsce w prywatnych kolekcjach koneserów sztuki. Młoda sztuka zyskuje na ogromnej popularności i jest wysoko ceniona przez wybitnych znawców malarstwa oraz krytyków. Współcześni, młodzi artyści, trenują swój warsztat malarski głównie w oparciu o koncepcje malarstwa abstrakcyjnego, surrealistycznego i modernistycznego. Młoda sztuka to malarstwo inspirowane także współcześnie panującymi nastrojami społecznymi, aktualnie panującą sytuacją polityczną i gospodarczą, przez co często zawiera w sobie przekazy o charakterze aktywistycznym. Młoda sztuka, aukcje obrazów świeżo upieczonych artystów, absolwentów najlepszych szkół plastycznych w Polsce i na świecie, to także szansa na ich rozwój, możliwość ich rozwoju oraz popularyzacji talentów.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Młoda sztuka współczesna - aukcje inwestycyjne

Młoda sztuka opowiada współczesną historię, pokazuje dzisiejsze świat, jego realia, głównie za pomocą symboli i skojarzeń. Młoda sztuka to malarstwo głównie dla przyszłych pokoleń, które kiedyś, będą czerpać z niej inspirację oraz wiedzę. Młoda sztuka to inwestycja w obrazy, które nie tylko dziś budzą zachwyt i skłaniają do przemyśleń, ale również w przyszłości będą odgrywały ogromną rolę edukacyjną, dzięki czemu mogą znacząco zyskać na wartości. Obrazy współczesnych, dopiero rozwijających skrzydła artystów mogą w przyszłości stać się bezcennymi dziełami sztuki a ich autorzy rozpoznawalnymi na całym świecie malarzami. Aukcje młodej sztuki współczesnej popularyzują twórczość nieznanych artystów, pomagają im zaprezentować swój niebywały talent oraz kreatywność szerszemu gronu odbiorców. Młoda sztuka to aukcje inwestujące w rozwój talentów, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród wybitnych i doświadczonych mecenasów sztuki.

Młoda sztuka - malarstwo młodych artystów

Młoda sztuka współczesna to aukcje dzieł wyjątkowo utalentowanych, młodych artystów zarówno polskich, jak i zagranicznych, którzy w kreatywny sposób opowiadają otaczającą ich rzeczywistość. Młodzi absolwenci szkół artystycznych ze świeżym spojrzeniem przelewają na płótno lub papier nie tylko własne historie, ale także swój bunt, swoje poglądy, przemyślenia i stanowisko w sprawach społecznych politycznych, czy religijnych. Wśród obrazów młodej sztuki znajdują się także nawiązania do przeszłości oraz inspiracje dziełami najwybitniejszych, światowych malarzy oraz współczesne aranżacje ich klasycznych i kultowych już obrazów. Pomimo iż głównie kojarzona jest z abstrakcją i mocną symboliką, to wśród aukcji młodej sztuki współczesnej znaleźć można wiele pięknych, inspirowanych klasycznym, a nawet antycznym stylem aktów, czy portretów, na których młodzi artyści ćwiczą swój warsztat i doskonalą kunszt malarski.

Młoda sztuka online - aukcje na onebid.pl

Jesteśmy internetowym domem aukcyjnym, który współpracuje z największymi galeriami młodej sztuki współczesnej w Polsce. Na onebid.pl możesz uczestniczyć zdalnie w aukcjach młodej sztuki współczesnej w czasie rzeczywistym. Wygodnie i bez wychodzenia z domu, z każdego miejsca na świecie możesz na bieżąco śledzić dynamicznie zmieniającą się sytuację na ulubionych aukcjach. Młoda sztuka online to także możliwość wirtualnej wycieczki po wystawach cenionych galerii malarstwa współczesnego, podczas których obejrzysz najlepsze dzieła utalentowanych i wybitnie uzdolnionych, młodych artystów. Oferujemy Ci uczestnictwo w odpowiednio zabezpieczonych i uczciwie prowadzonych aukcjach online. Młoda sztuka współczesna i aukcje online to połączenie idealne - nowoczesne, praktyczne i wygodne, dzięki któremu możesz zdobyć niepowtarzalne dzieła młodych, zdolnych artystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy, którzy swój kunszt malarski doskonalili i rozwijali na najlepszych uczelniach artystycznych, a często już dziś są laureatami wielu prestiżowych konkursów malarskich.

Statystyki działu Młoda sztuka


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Młoda sztuka na aukcjach oferowanych było 6 702 pozycji, z czego sprzedanych zostało 3 263, co stanowi 48.69%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 1 373 874 EUR przy średniej cenie 421 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Młoda sztuka
 • 14 215 EUR, Bożena Sieczyńska (ur. 1975, Wałbrzych), Szczęście, 2022
 • 11 466 EUR, Dariusz Grabuś (ur. 1973, Gdynia), Długo wyczekiwany spokój, 2022
 • 7 237 EUR, Grzegorz Klimek (ur. 1987, Kłobuck), Allegro Moderato, 2022
 • 6 794 EUR, Krystian JANKOWSKI, Miasto kobiet
 • 5 682 EUR, Grzegorz Klimek (ur. 1987, Kłobuck), Turkusowe rodeo, 2022
 • 5 279 EUR, Rafał Kapica, Senne zjawisko, 2021
 • 5 169 EUR, Robert Jadczak (ur. 1960), W barze na Manhattanie, 2022
 • 5 038 EUR, Paulina Zalewska, Alpy Tolkiena II
 • 4 962 EUR, Aleksandr Yasin (ur. 1971), Wspominając Lema II, 2022
 • 4 773 EUR, Wojciech Brewka (ur. 1980, Kalisz), Jestem sceptyczny, 2015

 • keyboard_arrow_up
  +