Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Kolory
Etykiety BETA info
Tagi

Młoda sztuka - Aukcje internetowe Licytacje online

Współcześni, młodzi artyści i ich dzieła coraz częściej goszczą na salonach wielkich domów aukcyjnych w całej Polsce. Znajdują też stałe miejsce w prywatnych kolekcjach koneserów sztuki. Młoda sztuka zyskuje na ogromnej popularności i jest wysoko ceniona przez wybitnych znawców malarstwa oraz krytyków. Współcześni, młodzi artyści, trenują swój warsztat malarski głównie w oparciu o koncepcje malarstwa abstrakcyjnego, surrealistycznego i modernistycznego. Młoda sztuka to malarstwo inspirowane także współcześnie panującymi nastrojami społecznymi, aktualnie panującą sytuacją polityczną i gospodarczą, przez co często zawiera w sobie przekazy o charakterze aktywistycznym. Młoda sztuka, aukcje obrazów świeżo upieczonych artystów, absolwentów najlepszych szkół plastycznych w Polsce i na świecie, to także szansa na ich rozwój, możliwość ich rozwoju oraz popularyzacji talentów.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Młoda sztuka współczesna - aukcje inwestycyjne

Młoda sztuka opowiada współczesną historię, pokazuje dzisiejsze świat, jego realia, głównie za pomocą symboli i skojarzeń. Młoda sztuka to malarstwo głównie dla przyszłych pokoleń, które kiedyś, będą czerpać z niej inspirację oraz wiedzę. Młoda sztuka to inwestycja w obrazy, które nie tylko dziś budzą zachwyt i skłaniają do przemyśleń, ale również w przyszłości będą odgrywały ogromną rolę edukacyjną, dzięki czemu mogą znacząco zyskać na wartości. Obrazy współczesnych, dopiero rozwijających skrzydła artystów mogą w przyszłości stać się bezcennymi dziełami sztuki a ich autorzy rozpoznawalnymi na całym świecie malarzami. Aukcje młodej sztuki współczesnej popularyzują twórczość nieznanych artystów, pomagają im zaprezentować swój niebywały talent oraz kreatywność szerszemu gronu odbiorców. Młoda sztuka to aukcje inwestujące w rozwój talentów, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród wybitnych i doświadczonych mecenasów sztuki.

Młoda sztuka - malarstwo młodych artystów

Młoda sztuka współczesna to aukcje dzieł wyjątkowo utalentowanych, młodych artystów zarówno polskich, jak i zagranicznych, którzy w kreatywny sposób opowiadają otaczającą ich rzeczywistość. Młodzi absolwenci szkół artystycznych ze świeżym spojrzeniem przelewają na płótno lub papier nie tylko własne historie, ale także swój bunt, swoje poglądy, przemyślenia i stanowisko w sprawach społecznych politycznych, czy religijnych. Wśród obrazów młodej sztuki znajdują się także nawiązania do przeszłości oraz inspiracje dziełami najwybitniejszych, światowych malarzy oraz współczesne aranżacje ich klasycznych i kultowych już obrazów. Pomimo iż głównie kojarzona jest z abstrakcją i mocną symboliką, to wśród aukcji młodej sztuki współczesnej znaleźć można wiele pięknych, inspirowanych klasycznym, a nawet antycznym stylem aktów, czy portretów, na których młodzi artyści ćwiczą swój warsztat i doskonalą kunszt malarski.

Młoda sztuka online - aukcje na onebid.pl

Jesteśmy internetowym domem aukcyjnym, który współpracuje z największymi galeriami młodej sztuki współczesnej w Polsce. Na onebid.pl możesz uczestniczyć zdalnie w aukcjach młodej sztuki współczesnej w czasie rzeczywistym. Wygodnie i bez wychodzenia z domu, z każdego miejsca na świecie możesz na bieżąco śledzić dynamicznie zmieniającą się sytuację na ulubionych aukcjach. Młoda sztuka online to także możliwość wirtualnej wycieczki po wystawach cenionych galerii malarstwa współczesnego, podczas których obejrzysz najlepsze dzieła utalentowanych i wybitnie uzdolnionych, młodych artystów. Oferujemy Ci uczestnictwo w odpowiednio zabezpieczonych i uczciwie prowadzonych aukcjach online. Młoda sztuka współczesna i aukcje online to połączenie idealne - nowoczesne, praktyczne i wygodne, dzięki któremu możesz zdobyć niepowtarzalne dzieła młodych, zdolnych artystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy, którzy swój kunszt malarski doskonalili i rozwijali na najlepszych uczelniach artystycznych, a często już dziś są laureatami wielu prestiżowych konkursów malarskich.

Stylowa aranżacja wnętrz z wylicytowanymi u nas obrazami

Jeżeli od lat interesujesz się sztuką, to na pewno wiesz, że piękne zaaranżowanie przestrzeni z wykorzystaniem właśnie obrazów, nie stanowi żadnego problemu. Jeśli jednak jesteś dopiero na etapie poszukiwań inspiracji na dekoracje ścienne, to zachęcamy Cię do tego, aby postawić właśnie na obrazy. O ich charakterystycznych zaletach moglibyśmy mówić przez naprawdę długi czas! Czym zachwyci Cię jeszcze młoda sztuka? Online przyjrzysz się poszczególnym elementom danych obrazów i ich wykończeniom. Prezentowane na naszych stronach zdjęcia są wyraźne i szczegółowe, tak aby zakupy mogły być bardzo satysfakcjonujące. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby dosłownie — zaprosić do swoich poszczególnych pomieszczeń przepiękne produkty.

Kuchnia, salon, a może sypialnia? Gdzie sprawdzą się obrazy młodej sztuki

Aby dana aranżacja prezentowała się naprawdę nienagannie, bardzo ważne jest to, gdzie wybrane obrazy zostaną zaaranżowane. Biorąc jednak pod uwagę, jak wiele różnych propozycji tutaj na Ciebie czeka, 'znalezienie' dla nich miejsca w domu nie powinno stanowić problemu. Salon, sypialnia, kuchnia, przedpokój, a nawet jadalnia... jeżeli w tych wnętrzach ściany są puste i nie wyglądają zachęcająco, to postaw na nasze aukcje młodej sztuki. To właśnie tutaj czekają na Ciebie zachwycające propozycje, od których niezwykle trudno jest oderwać wzrok. Bogata kolorystyka, ciekawe połączenia różnych rozwiązań — to wszystko sprawia, że obok zebranych tutaj dzieł, trudno jest przejść obojętnie.

Bezproblemowe licytacje tylko w OneBid

Nigdy wcześniej nie miałeś okazji niczego licytować? Obawiasz się, że będzie to dla Ciebie problematyczne? Zupełnie niepotrzebnie! W OneBid wychodzimy naprzeciw takim i każdym innym problemom. A wszystko po to, aby wybrana przez Ciebie aukcja młodej sztuki mogła zostać przez Ciebie wybrana. Przy interesującym Cię obrazie znajdziesz wszystkie kluczowe informacje, dzięki którym będziesz dokładnie wiedzieć, co należy zrobić, aby wybrać dla siebie dany produkt. My współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego możesz mieć pewność, że inwestujesz w obrazy, które naprawdę Cię zachwycą. Namalowane z dbałością o wszystkie, nawet te najmniejsze detale. Prawdziwie przepiękne, dostosowane zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Jeżeli do tej pory nie byłeś fanem sztuki, to po poznaniu tej kategorii... to na pewno się zmieni!

Niech w Twoim domu i mieszkaniu zagości młoda sztuka. Aukcje, w których możesz wziąć udział dzięki naszej stronie, to zbiór zachwycających i niezwykłych dzieł sztuki. Od małych obrazów, które udekorują przedpokój, po duże formaty, które zostały wprost stworzone z myślą o salonach. Ciekawe kolory, odważne wzory, propozycje, które zapierają dech w piersiach. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Ciebie właśnie tutaj. Dołącz do osób, które już postawiły na nasz serwis. Serdecznie zapraszamy!

Statystyki działu Młoda sztuka


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Młoda sztuka na aukcjach oferowanych było 8 695 pozycji, z czego sprzedanych zostało 5 199, co stanowi 59.79%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 3 830 613 EUR przy średniej cenie 737 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Młoda sztuka
 • 19 753 EUR, Edward Dwurnik, Sopot, 2018
 • 18 937 EUR, Tomasz Sętowski, Z cyklu Zatopione Światy, 1999
 • 15 803 EUR, Tomasz Kostecki, Marlena w Nowym Jorku, 2014
 • 12 000 EUR, RAUL (Pescara 1980) Con il mare dentro
 • 12 767 EUR, Tomasz Kostecki, Kobieta i żółte Bugatti, 2019
 • 12 767 EUR, Tomasz Sętowski, Objętość fortuny, 2021
 • 10 000 EUR, Sten & Lex (Roma / Taranto XX secolo) Paesaggio Industriale XII
 • 9 600 EUR, Ilir Zefi (Mirdite 1963) Body and Soul
 • 10 383 EUR, Łukasz Patelczyk, Kompozycja abstrakcyjna XIII, 2019
 • 10 295 EUR, Tomasz Sętowski, Lecę, 2005

 • keyboard_arrow_up