Kolory

Etykiety BETA info

Malarstwo współczesne

Aukcje sztuki współczesnej to okazja do zapoznania się z dziełami twórców, którzy przelali na płótno własne wizje otaczającego świata. Podążaj za nurtem, który wyznaczają młodzi i zdolni twórcy, a także doświadczeni i znani mistrzowie pędzla. Dzisiejsze malarstwo to posługiwanie się wieloma technikami, a także korespondowanie z kanonami, które wyznaczali prekursorzy abstrakcji, minimalizmu, czy pop-artu.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z nadchodzącymi aukcjami. Zarejestruj się na naszej stronie i uczestnicz w naszych wydarzeniach bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujesz. Zapraszamy do dokonywania zakupy dzieł w atrakcyjnych cenach.

Następna kategoria

Statystyki działu Malarstwo współczesne

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Malarstwo współczesne na aukcjach oferowanych było 22 413 pozycji, z czego sprzedanych zostało 8 388, co stanowi 37.42%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 18 651 588 EUR przy średniej cenie 2 224 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Malarstwo współczesne
  • 209 639 EUR, Zdzisław Beksiński (1929 Sanok - 2005 Warszawa), Bez tytułu, 1983
  • 196 044 EUR, Marek WŁODARSKI (1898 - 1960), Pożegnanie żołnierza, 1931-1932
  • 179 827 EUR, Tadeusz KANTOR (1915 - 1990), Les personnages et les objets, 1972
  • 155 604 EUR, Zdzisław Beksiński (ur. 1929 - zm. 2005), Bez tytułu, 1979
  • 152 658 EUR, Beksiński Zdzisław, RS, LATA 80. XX W.
  • 136 000 EUR, Beksiński Zdzisław, OX, 1986
  • 132 848 EUR, Nowosielski Jerzy, MONOGRAFIA NIEZNAJOMEJ, 1978
  • 132 202 EUR, Zdzisław Beksiński (ur. 1929 - zm. 2005), Bez tytułu, 1970
  • 130 973 EUR, Zdzisław Beksiński (ur. 1929 - zm. 2005), Bez tytułu, 1980
  • 112 681 EUR, Zdzisław Beksiński (1929 Sanok - 2005 Warszawa), Bez tytułu, koniec lat 80. XX wieku

  • keyboard_arrow_up
    +