Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Tagi

Sztuka azjatycka - Aukcje internetowe Licytacje online

Daleki Wschód zachwyca nie tylko Europejczyków, ale i cały świat. Kultura, muzyka i sztuka przenikają również do naszych domów i sprawiają, że zachwycamy się wytworami mieszkańców Azji. Malarstwo, rzeźba, meble, antyki, naczynia — wiele produktów do wyboru mają kolekcjonerzy sztuki azjatyckiej. Aukcje trwają krótko, ponieważ produkty szybko znajdują swoich właścicieli i nowe domy. Znawcy cenią sobie precyzję wykonania, oryginalne ornamenty, bogate zdobienia, ale i historię dzieł, w które inwestują. Sprawdź, jakie aukcje sztuki azjatyckiej znajdziesz w naszym internetowym domu aukcyjnym.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh

Sztuka azjatycka — aukcje, w których każdy znajdzie coś dla siebie

Azjatycka sztuka niekiedy łączy ze sobą bogactwo zdobień, kolorów i wzorów z prostotą. Szeroki wybór produktów sprawia, że kolekcjonerzy o różnych zainteresowaniach i zapotrzebowaniach znajdą tu coś dla siebie. Jeśli szukasz zdobionych antycznych mebli z jakościowego drewna, orientalnych stołów, regałów czy foteli to sztuka azjatycka na pewno jest dla Ciebie. Malarstwo i rzeźby wywodzące się ze sztuki Bliskiego Wschodu z kolei szczególnie upodobali sobie ci, którzy lubią bogactwo kolorów we wnętrzach. Jeśli inwestujesz w sztukę azjatycką, na pewno cenisz sobie również takie produkty, jak figurki, wazony, czy naczynia. Chińska porcelana znana jest na całym świecie, a delikatne filiżanki kradną serca miłośnikom oryginalnej zastawy kawowej.

Orientalna sztuka azjatycka — aukcje dla kolekcjonerów z pasją

Podróże po Dalekim Wschodzie potrafią uzależniać. Wielu miłośników sztuki azjatyckiej swoją pasję zawdzięcza wycieczkom do krajów Azji. W orientalnej sztuce można się zakochać, choć nie każdy lubuje się w orientalnych wzorach i egzotycznych kolorach, które widoczne są na dziełach sztuki. Do tych odbiorców mogą przemawiać starożytne wyroby garncarskie czy drobne rzeźby, które uchowały się przez kolejne pokolenia. Na naszych aukcjach możesz znaleźć antyki, których nie ma w stacjonarnych domach aukcyjnych. Być może do swojej kolekcji szukasz unikatowego produktu, który znajduje się na jednej z naszych aukcji i zechcesz zainwestować w brakujący element.

Sprawdzone aukcje sztuki azjatyckiej — zaufaj pewnym źródłom

Zakup antyków, dzieł sztuki i produktów kolekcjonerskich najlepiej potwierdzać certyfikatami. Dzięki temu masz gwarancję, że pozyskujesz przedmioty oryginalne i płacisz faktycznie za wartość danego produktu, a nie za fałszywą kopię. Korzystając z naszego portalu, możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalne elementy sztuki azjatyckiej. Aukcje prowadzone w naszym serwisie są zgodne z zasadami, każda aukcja posiada swój regulamin, a produkty, jakie licytujesz, posiadają certyfikat autentyczności. W tym miejscu możesz zgłosić na sprzedaż swoje dzieła sztuki, meble, książki, rzeźby, które pochodzą z krajów azjatyckich i posiadają wysoką wartość historyczną, są antykami. Sprawdź dostępne aukcje i zapoznaj się z zasadami działania serwisu. W przypadku pytań i wątpliwości, nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji. Chętnie pomogą w przeprowadzeniu Cię przez proces lub wskażą konkretne aukcje. Jeśli szukasz sprecyzowanego produktu, konkretnego dzieła sztuki czy kategorii produktów, skorzystaj z dostępnej na portalu wyszukiwarki. Możesz sprawdzić również najnowsze produkty, które pochodzą z dorobku danego artysty. Sprawdzaj na bieżąco aktualne oferty, być może wśród nich pojawi się dzieło sztuki, mebel lub rzeźba, które od dawna próbujesz bezskutecznie zdobyć.

Wyjątkowe aukcje związane ze sztuką azjatycką tylko w OneBid

Wiesz już, że jeżeli jesteś prawdziwym fanem dzieł związanych ze sztuką kolekcjonerską, to nie powinieneś czekać ani chwili dłużej. Jeśli tylko masz taką możliwość, to najlepiej od razu licytuj aukcje, które wpadły Ci w oko! A zważając na to, jak wiele ich tutaj jest, to na pewno nie będziesz mieć problemów z tym, aby znaleźć coś mocno interesującego. Od niewielkich wazonów po przepiękne i jedyne w swoim rodzaju pudełka do przechowywania biżuterii. Na pewno docenisz również to, że bardzo często wymieniamy aukcje. Sztuka azjatycka, która czeka na Ciebie w tej kategorii, również się pod tym względem nie różni. Na stronie znajdziesz wyłącznie aktualne, trwające licytacje, czyli takie, w których wciąż możesz wziąć udział. Jeżeli pojawią się jakieś bardzo ciekawe i nowe, to na pewno również tutaj zagoszczą. A wszystko po to, aby Twoje zakupy były jak najbardziej satysfakcjonujące.

Sztuka azjatycka dla najbardziej wymagających licytujących

Nie jesteś kolekcjonerem, a jednocześnie spodobały Ci się jakieś produkty z tej kategorii? Jeżeli do tej pory myślałeś, że nie możesz się na nie zdecydować, to zapewniamy, że... jak najbardziej możesz. Wcale nie musisz posiadać ogromnej kolekcji i zbiorów, aby np. zdecydować się na charakterystyczny obraz, czy lampę, która szybko uświetni wygląd wybranego przez Ciebie pomieszczenia. Bez względu na to, czy jest ono bardzo klasyczne, czy zupełnie nowoczesne!

Od dawna interesuje Cię sztuka azjatycka? Aukcje w OneBid pozwolą Ci jeszcze bardziej pogłębić tę pasję. Wystarczy, że znajdziesz tutaj takie elementy, których nie masz jeszcze w swoich zbiorach. Same licytacje są z kolei bardzo intuicyjne i przejrzyste, dlatego wzięcie w nich udziału nie będzie stanowiło żadnego wyzwania. A tym bardziej że nasza obsługa zawsze bardzo chętnie Ci pomoże. W OneBid jesteśmy dla Ciebie.

W tym miejscu pragniemy przybliżyć Ci świat, w którym licytacje online stają się bramą do niezwykłej podróży w głąb sztuki azjatyckiej. Azja, z jej bogactwem kultur, tradycji i historii, od wieków fascynuje i przyciąga uwagę tych, którzy szukają oryginalności i głębokiego znaczenia w dziełach artystycznych. Nasza platforma to nie tylko miejsce transakcji, to przede wszystkim przestrzeń wymiany doświadczeń i pasji związanych z kulturą Wschodu.

Nie jest tajemnicą, że sztuka azjatycka różni się od innych swą delikatnością, precyzją i znaczeniem. Każdy przedmiot, który tu znajdziesz, opowiada historię — bywa to opowieść o dawnych cesarzach, mistycznych tradycjach czy też codziennym życiu mieszkańców odległych zakątków Azji. Właśnie dlatego nasze licytacje online stają się nie tylko okazją do nabycia unikalnego przedmiotu, ale również do pogłębienia własnej wiedzy o kulturach Wschodu.

Dla wielu z nas, pasjonatów sztuki azjatyckiej, licytacje są sposobem na uczestniczenie w kulturowym dziedzictwie narodów Azji. To także możliwość posiadania cząstki tej historii i kultury w swoim domu, co jest dla wielu niewątpliwą wartością. Zachęcamy Cię więc do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie każdy przedmiot jest starannie wyselekcjonowany i opisany, byś mógł dokładnie poznać jego historię i znaczenie.

Statystyki działu Sztuka azjatycka


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Sztuka azjatycka na aukcjach oferowanych było 1 187 pozycji, z czego sprzedanych zostało 438, co stanowi 36.90%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 378 654 EUR przy średniej cenie 865 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Sztuka azjatycka
 • 21 658 EUR, Budai with children, China, Ming Dynasty, 1368-1644
 • 21 845 EUR, ALONG THE RIVER DURING THE QINGMING FESTIVAL China, Qing dynasty
 • 14 014 EUR, Yamantaka Vajrabhairava, Tibet, Before 1970
 • 9 638 EUR, AN INK AND COLORS ON SILK PAINTING WITH XIWANGMU AND ATTENDANTS China, Qing dynasty, Qianlong period, dated 1784
 • 8 918 EUR, Jug, China, 19th century
 • 8 353 EUR, A PALE GREEN JADE GROUP WITH CRANES China, Qing dynasty, 18th-19th century
 • 7 068 EUR, A PARTIALLY GILT BRONZE BUDDHA China, Qing dynasty, 18th century
 • 7 068 EUR, A RARE AND LARGE GILDED SILVER NIELLO TEAPOT
 • 6 370 EUR, Pair of cylindrical satsuma cups, Osaka, Japan, Around 1900
 • 6 425 EUR, A JADE CARVING OF SHOULAO WITH A JAR China, Ming dynasty

 • keyboard_arrow_up