Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Tagi

Odznaczenia - Aukcje internetowe Licytacje online

Jeżeli chcesz sprzedać stare odznaczenia i medale, to aukcje internetowe w serwisie licytacyjnym są idealnym miejscem skupiającym wokół siebie zarówno sprzedawców prywatnych i instytucjonalnych, jak i pasjonatów i kolekcjonerów historycznych artefaktów. Sprzedaż medali i odznaczeń odbywa się tutaj w oparciu o jasne i przejrzyste zasady oraz z gwarancją bezpieczeństwa transakcji, poprzedzoną odpowiednią weryfikacją uczestników aukcji oraz sprzedających. Pamiątkowe medale i odznaczenia mają nie tylko wartość historyczną, ale też realną wartość finansową, dzięki czemu możesz szybko i rentownie spieniężyć swój majątek. Na medale i odznaczenia z Twojej kolekcji czekają u nas pasjonaci historii oraz kolekcjonerzy pamiątek, dla których aukcje internetowe to niepowtarzalna szansa na zdobycie unikatowych elementów do własnych kolekcji. Stare odznaki, czy to państwowe, czy wojskowe cieszą się ogromną popularnością wśród naszych aukcji, dzięki czemu masz dużą szansę na satysfakcjonujący finansowo wynik każdej założonej licytacji.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Medale i odznaczenia historyczne - pamiątki bezcenne

Dla kolekcjonerów, wśród których nie brak prawdziwych miłośników historii stare odznaki są pamiątkami bezcennymi, posiadającymi przede wszystkim wartość emocjonalną. Pasjonaci ludzkich historii codziennie przeczesują aukcje internetowe o tytule „sprzedam medale i odznaczenia”. Stare odznaczenia opowiadają życie i ludzi, są nieśmiertelnymi świadkami ich historii, dlatego dla prawdziwych pasjonatów i koneserów medali i odznaczeń są cenniejsze niż złoto. Stare odznaczenia to nie tylko medale i zawieszki - mogą mieć również formę papierową w postaci pisemnego uhonorowania zasług, często też występują w zestawie np. z oryginalną legitymacją wojskową, czy pamiątkowym zdjęciem. Sprzedając medale i odznaczenia, warto pomyśleć o zachowaniu tego typu pamiątek, które znacząco podnoszą ich wartość na rynku kolekcjonerskim. Medale i odznaczenia historyczne, to zawsze historie życia i osób zasłużonych nie tylko w walce, ale również w rozwój kraju, artystów, wynalazców, czy laureatów prestiżowych nagród mających wpływ na losy i rozwój całego świata, dlatego są chętnie kupowane przez osoby z różnych krajów. Wśród kolekcjonerów na całym świecie nie brakuje też pasjonatów starych odznaczeń wojskowych pochodzących z różnych krajów, dlatego w naszym serwisie aukcyjnym znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne medale i odznaczenia historyczne: rosyjskie, radzieckie, niemieckie, francuskie, austriackie, a nawet z krajów dalekowschodnich.

Unikatowe medale i odznaczenia na onebid.pl

Stare odznaki i medale dostępne na aukcjach internetowych w serwisie onebid.pl to unikatowe egzemplarze odznaczeń wojskowych i państwowych z całego świata. W naszym serwisie otrzymujesz niepowtarzalną okazję licytacji odznaczeń z różnych okresów historycznych - znajdziesz medale i odznaczenia współczesne oraz z najbardziej odległych czasowo epok. Onebid.pl powstało z myślą o stworzeniu jednego, wspólnego miejsca stanowiącego bezpieczną przestrzeń aukcji internetowych zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji. Możesz u nas sprzedać stare odznaki i wylicytować bezcenne medale i odznaczenia. W naszym serwisie aukcyjnym nie tylko zarabiasz - możesz także wymieniać się elementami kolekcjonerskimi z osobami z całego świata, dając im drugie życie oraz podnosząc ich wartość. Onebid.pl, to serwis aukcyjny zrzeszający w swoim gronie tylko zaufane osoby prywatne oraz sprawdzone polskie i światowe domy aukcyjne, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa każdej transakcji, a należące do Ciebie stare odznaki mogą iść w świat, by dalej opowiadać historię osób, które zostały nimi uhonorowane. Internetowe aukcje, to także komfort i wygoda transakcji online - łatwo i szybko, bez wychodzenia z domu możesz zarówno sprzedać medale jak i odznaczenia oraz uczestniczyć w emocjonujących licytacjach starych odznak, które chciałbyś mieć w swojej prywatnej kolekcji.

keyboard_arrow_up
+