Stan zachowania

Etykiety BETA info

Ikony

W tej kategorii znajdziesz pozycje z aukcji:
Następna kategoria

Statystyki działu Ikony

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Ikony na aukcjach oferowanych było 174 pozycji, z czego sprzedanych zostało 28, co stanowi 16.09%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 19 886 EUR przy średniej cenie 710 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Ikony
  • 3 576 EUR, Wielka ikona roku liturgicznego Menologion
  • 2 937 EUR, Ikona Zaśnięcie NP Marii (Успение Богородицы), Rosja, XVIII w.
  • 1 513 EUR, Ikona Stauroteka
  • 1 169 EUR, Ikona wielopolowa, XVIII/XIX w.
  • 1 056 EUR, Ikona kalendarzowa - miesiąc luty, Rosją, pocz. XX w.
  • 935 EUR, Ikona wielopolowa
  • 910 EUR, Ikona - Zmartwychwstanie Chrystusa i dwanaście wielkich świąt cerkiewnych, Rosja, XIX w.
  • 906 EUR, IKONA, MATKA BOŻA WŁODZIMIERSKA, Rosja, XVIII w.
  • 661 EUR, Ikona Chrystusa Pantokratora
  • 585 EUR, Ikona 4 polowa, XIX/XX w.

  • keyboard_arrow_up