Anna Forycka-Putiatycka - Aukcje

Urodzona w 1948 r. Absolwentka PWSSP w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz, w pracowni prof. Tadeusza Brzozowskiego i prof. Andrzeja Kurzawskiego oraz wystawienniczej Stanisława Zamecznika. Kształciła się również na Wydziale Konserwacji Zabytków Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest magistrem sztuki wieloletnim członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz IAA/A/AP -UNESCO. Należy do Grup Twórczych działających przy OW ZPAP: Grafiteka, Grupa Hoovera, Międzynarodowy Ruch Artystyczny INTERFERENCE, czy Visual Dance. Jest założycielką i kuratorką wystaw Grupy Twórczej SYMFONIA zajmującej się malarstwem inspirowanym muzyką. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i na świecie. Obrazy Anny Foryckiej-Putiatyckiej znajdują się w instytucjach polskich oraz w zbiorach prywatnych w kraju i poza jego granicami. Posługuje się różnymi technikami: olej, giclee, w których łączy własne malarstwo, szkice graficzne, akwarele, archiwalne i współczesne własne fotografie z techniką cyfrową. Na uwagę zasługują również jej unikalne monotypie sygnowane suchym stemplem.

Anna Forycka - Putiatycka, Z cyklu Muzyka

event 2021/05/16
329 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Blue - blanc - rouge

event 2021/04/11
niesprzedana
174 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Bez tytułu

event 2021/01/31
niesprzedana
242 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Balet

event 2020/12/10
223 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Okno na świat

event 2020/11/22
niesprzedana
152 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Zagubieni

event 2020/11/08
352 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Black night

event 2020/10/10
niesprzedana
264 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Books

event 2020/09/19
136 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Begonie

event 2020/07/26
112 EUR

Anna Forycka – Putiatycka, Zjawa

event 2020/06/19
338 EUR

Anna Forycka – Putiatycka , Begonie

event 2020/06/19
113 EUR

Anna Forycka – Putiatycka, Czerwone kwiaty

event 2020/06/19
113 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Wielka fala

event 2020/05/31
Cena końcowa
155 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Tarło, 2019

event 2020/05/18
265 EUR

Anna Forycka- Putiatycka, Posyłam kwiaty

event 2020/05/17
111 EUR

Anna Forycka Putiatycka, Wyspa powrotów

event 2020/02/18
niesprzedana
236 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Ostatni omnibus

event 2019/10/27
115 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Brzozy

event 2019/10/20
Cena końcowa
135 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Chorwacja impresja

event 2019/09/21
Cena końcowa
82 EUR

Anna Forycka- Putiatycka, Upadek Anioła

event 2019/07/23
118 EUR

Anna Forycka- Putiatycka, Apparitions

event 2019/07/23
118 EUR

Anna Forycka-Putiatycka (Ur. 1948), Morze, 2018

event 2018/10/24
Cena końcowa
266 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, 1948

event 2018/02/22
239 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Modyfikacja

event 2017/03/22
115 EUR

Anna Forycka-Putiatycka , Drzewa 1

event 2017/02/08
184 EUR

+