Anna Forycka-Putiatycka - Aukcje

Urodzona w 1948 r. Absolwentka PWSSP w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz, w pracowni prof. Tadeusza Brzozowskiego i prof. Andrzeja Kurzawskiego oraz wystawienniczej Stanisława Zamecznika. Kształciła się również na Wydziale Konserwacji Zabytków Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest magistrem sztuki wieloletnim członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz IAA/A/AP -UNESCO. Należy do Grup Twórczych działających przy OW ZPAP: Grafiteka, Grupa Hoovera, Międzynarodowy Ruch Artystyczny INTERFERENCE, czy Visual Dance. Jest założycielką i kuratorką wystaw Grupy Twórczej SYMFONIA zajmującej się malarstwem inspirowanym muzyką. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i na świecie. Obrazy Anny Foryckiej-Putiatyckiej znajdują się w instytucjach polskich oraz w zbiorach prywatnych w kraju i poza jego granicami. Posługuje się różnymi technikami: olej, giclee, w których łączy własne malarstwo, szkice graficzne, akwarele, archiwalne i współczesne własne fotografie z techniką cyfrową. Na uwagę zasługują również jej unikalne monotypie sygnowane suchym stemplem.

Anna Forycka-Putiatycka, Ingrown masks, 2019

event 2023/12/08
229 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Drzewa w zimie, 2011

event 2023/10/28
Cena końcowa
260 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Loeil de Boeuf

event 2023/03/22
1 076 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Spleed

event 2022/09/29
255 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Tarło

event 2022/09/29
308 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Gody marcowe

event 2022/09/29
Cena końcowa
183 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Wschód Słońca

event 2022/02/20
221 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Żagle 2013

event 2021/12/10
370 EUR

Anna Forycka-Putiatycka (ur. 1948), Balet

event 2021/12/01
129 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Z cyklu Muzyka

event 2021/05/16
329 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Blue - blanc - rouge

event 2021/04/11
niesprzedana
174 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Bez tytułu

event 2021/01/31
niesprzedana
242 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Balet

event 2020/12/10
223 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Okno na świat

event 2020/11/22
niesprzedana
152 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Zagubieni

event 2020/11/08
352 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Black night

event 2020/10/10
niesprzedana
264 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Books

event 2020/09/19
136 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Begonie

event 2020/07/26
112 EUR

Anna Forycka – Putiatycka, Zjawa

event 2020/06/19
338 EUR

Anna Forycka – Putiatycka , Begonie

event 2020/06/19
113 EUR

Anna Forycka – Putiatycka, Czerwone kwiaty

event 2020/06/19
113 EUR

Anna Forycka - Putiatycka, Wielka fala

event 2020/05/31
Cena końcowa
155 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Tarło, 2019

event 2020/05/18
265 EUR

Anna Forycka- Putiatycka, Posyłam kwiaty

event 2020/05/17
111 EUR

Anna Forycka Putiatycka, Wyspa powrotów

event 2020/02/18
niesprzedana
236 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Ostatni omnibus

event 2019/10/27
115 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Brzozy

event 2019/10/20
Cena końcowa
135 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Chorwacja impresja

event 2019/09/21
Cena końcowa
82 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Upadek Anioła

event 2019/07/23
118 EUR

Anna Forycka-Putiatycka, Apparitions

event 2019/07/23
118 EUR