Biżuteria

Następna kategoria

Statystyki działu Biżuteria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Biżuteria na aukcjach oferowanych było 1 568 pozycji, z czego sprzedanych zostało 334, co stanowi 21.30%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 583 652 EUR przy średniej cenie 1 747 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Biżuteria
  • 31 892 EUR, Kolczyki, współczesne
  • 24 982 EUR, Kolczyki, 2 poł. XX w.
  • 22 641 EUR, KOLCZYKI NA SZTYFTACH, XIX/XX w.
  • 18 399 EUR, Brosza art-deco
  • 16 911 EUR, Brylant ze spersonalizowanym projektem oprawy, XX w.
  • 15 946 EUR, Kolia, współczesna
  • 15 629 EUR, Pierścionek, współczesny
  • 13 009 EUR, Pierścionek, I. 20.-30. XX w., art déco
  • 11 986 EUR, BRANSOLETA Z SZAFIREM, Rosja, kon. XIX w.
  • 11 879 EUR, Sygnet, art déco, 1920-1930

  • keyboard_arrow_up