Biżuteria

Przedmiotem aukcji są wyroby jubilerskie wykonane z cennych kruszców. Znajdziesz tu zarówno pierścionki z brylantami, diamentami, szafirami, jak i broszki oraz akcesoria pochodzące z przełomu XVIII i XIX wieku. Każda nasza aukcja biżuterii to niepowtarzalna szansa, aby wejść w posiadanie unikalnych i precyzyjnie wykonanych wyrobów wybitnych złotników z polski oraz zagranicy.

Zapisz się do newslettera i nie przeocz aktualnych licytacji. Zarejestruj się na stronie i weź udział w aukcji biżuterii bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujesz.

Następna kategoria

Statystyki działu Biżuteria

W ostatnich 12 miesiącach w dziale Biżuteria na aukcjach oferowanych było 2 399 pozycji, z czego sprzedanych zostało 730, co stanowi 30.43%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 795 089 EUR przy średniej cenie 1 089 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Biżuteria
  • 39 558 EUR, Kolczyki z brylantami, współczesne
  • 20 915 EUR, Komplet biżuterii: kolczyki i wisior, Włochy, poł. XIX w.
  • 18 399 EUR, Brosza art-deco
  • 16 994 EUR, Wisiorek z łańcuszkiem, l. 20.-30. XX w., art déco
  • 16 994 EUR, Pierścionek, XXI w.
  • 16 911 EUR, Brylant ze spersonalizowanym projektem oprawy, XX w.
  • 15 629 EUR, Pierścionek, współczesny
  • 14 457 EUR, Kolczyki, II poł. XX w.
  • 13 009 EUR, Pierścionek, I. 20.-30. XX w., art déco
  • 11 879 EUR, Sygnet, art déco, 1920-1930

  • keyboard_arrow_up
    +