Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane
Noty monet, medali i banknotów
Stan zachowania
Etykiety BETA info
Tagi

Biżuteria - Aukcje internetowe Licytacje online

Przedmiotem aukcji biżuterii są wyroby jubilerskie wykonane z cennych kruszców. Znajdziesz na platformie aukcyjnej OneBid zarówno pierścionki z brylantami, diamentami, szafirami, jak i broszki oraz akcesoria pochodzące z przełomu XVIII i XIX wieku. Każda nasza aukcja biżuterii to niepowtarzalna szansa, aby wejść w posiadanie unikalnych i precyzyjnie wykonanych wyrobów wybitnych złotników z polski oraz zagranicy. W naszym serwisie znajdziesz aukcje biżuterii, o które warto powiększyć swoją kolekcję jubilerskich wyrobów. Dołącz do nas już dziś i zacznij licytować. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi aukcjami biżuterii.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
Czekaj...
Następna kategoria
keyboard_arrow_right

Aukcja biżuterii - unikatowe przedmioty online

Ozdabianie ciała to potrzeba, która od zarania dziejów towarzyszy człowiekowi. Jednym z elementów, który idealnie odpowiada na to pragnienie jest właśnie biżuteria. Biżuteria to z definicji drobny, choć raczej nie skromny, przedmiot złotniczy i jubilerski wykonany z metali oraz kamieni szlachetnych i ozdobnych. Unikatowymi elementami, które możesz wylicytować na naszych aukcjach biżuterii, można ozdobić zarówno ciało, jak i strój. Biżuteria nade wszystko wyróżnia się wykonaniem artystycznym, a jego formy najczęściej były zależne od ogólnych trendów danej mody. Unikatowa biżuteria z aukcji biżuterii OneBid nie tylko jest odpowiedzią na potrzeby kolekcjonerów i inwestorów, którzy pragną powiększyć swoje zbiory lub ulokować swój kapitał, ale również kobiet, które chcą posiadać oryginalną biżuterię, niemal niemożliwą do uzyskania w sieciowych sklepach. Sprawdzone aukcje biżuterii czekają na Ciebie w serwisie aukcyjnym OneBid.

Internetowe aukcje biżuterii współczesnej, kolekcjonerskiej i nie tylko

Wśród aukcji biżuterii na internetowej platformie aukcyjnej OneBid znajdziesz zarówno piękne naszyjniki, pierścionki jak i zawieszki, które mogą stanowić doskonałą oś dowolnej stylizacji, jak i piękne broszki, które będą ozdobą stroju. Staramy się, by nasza oferta była zróżnicowana i różnorodna, dlatego też na naszych aukcjach biżuterii prezentowana jest zarówno biżuteria kolekcjonerska o unikatowych walorach estetycznych, jak i biżuteria współczesna, która charakteryzuje się wyjątkowym wzornictwem oraz zdobieniem szlachetnymi kamieniami. Proponujemy aukcje biżuterii zarówno w bardzo wysokiej półce cenowej m.in. biżuterię z I i II poł. XX wieku, w tym także z okresu art deco, jak i dostępnej dla szerszego grona kolekcjonerów. Każda aukcja biżuterii posiada własną kartę, na której oprócz opisu znajdują się także zdjęcia prezentujące cały przedmiot oraz detale. Biżuteria kolekcjonerska przez wiele lat nie traci na wartości, a wręcz jedynie zyskuje, więc do nie dziwi nas, że coraz większa liczba inwestorów zaczyna interesować się alternatywnymi lokatami kapitału jak np. biżuterią. W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami! Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

OneBid - Twoje aukcje biżuterii online

OneBid to nowoczesna platforma aukcyjna założona w 2014 roku. Od początku istnienia umożliwia na udział na żywo przez internet w licytacjach nie tylko aukcji biżuterii, ale również dzieł sztuki, rzemiosła artystycznego, map, czy zabytków techniki. W naszym serwisie internetowym znajdziesz aukcje m.in. z następujących dziedzin: militaria, banknoty, medale, grafika i rysunek, ceramika i szkło oraz wiele więcej. Jakość oferowanych usług oraz funkcjonalność naszego serwisu nie ustępuje innym zagranicznym serwisom tego typu, co sprawia, że OneBid plasuje się w światowej czołówce branży.

Jeżeli interesuje Cię unikatowa biżuteria - obojętnie, czy ze względu na walory inwestycyjne, czy estetyczne - to serdecznie zapraszamy do skorzystania z serwisu aukcyjnego Onebid. Weź udział w aukcji internetowej, która odbywa się w czasie rzeczywistym. Zapisz się do newslettera i nie przeocz aktualnych licytacji. Zarejestruj się na stronie i weź udział w aukcji biżuterii bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujesz. Skorzystaj z naszych aukcji biżuterii już dziś!

Statystyki działu Biżuteria


W ostatnich 12 miesiącach w dziale Biżuteria na aukcjach oferowanych było 5 770 pozycji, z czego sprzedanych zostało 1 390, co stanowi 24.09%.

Całkowita sprzedaż w trakcie licytacji wyniosła 1 680 626 EUR przy średniej cenie 1 209 EUR na jedną pozycję.

Top 10 Biżuteria
 • 159 785 EUR, Pierścionek, XXI w.
 • 60 228 EUR, Pierścionek z diamentami, współczesny
 • 53 185 EUR, Pierścionek, XXI w.
 • 44 321 EUR, Kolia diamentowa, Francja, XIX/XX w.
 • 44 040 EUR, Naszyjnik, II poł. XX w.
 • 43 341 EUR, Pierścionek, XXI w.
 • 32 924 EUR, Pierścionek, Polska, Kraków, II poł. XX w.
 • 30 693 EUR, Pierścionek, koniec XX w.
 • 23 567 EUR, Kolczyki z brylantami, XIX/XX w.
 • 18 287 EUR, Kolczyki z diamentami

 • keyboard_arrow_up
  +