Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Aukcje zaplanowane

NFT - Aukcje internetowe Licytacje online

Cyfrowy świat wszedł szturmem w każdą dziedzinę naszego życia. Choć wielu buntuje się z jego założeniami i rzadko kiedy kojarzyć się on może z antykami i kupowanymi na nich dziełami sztuki, to właśnie dzięki NFT (Non Fungible Token) część znanych dzieł może przetrwać do dziś i do kolejnych czasów. Aukcje NFT prowadzone na naszym portalu to gwarancja pewnej i bezpiecznej transakcji. Sprawdź, czy znajdziesz tutaj coś do swojej kolekcji.

Sortuj:
Pokaż:
Zakres cen: 1 - refresh
search

Niestety nie znaleziono takich pozycji w aktualnej ofercie

Aukcje NFT — nowy sposób zarabiania i inwestowania w sztukę

Czym jest token NFT? Jeśli decydujesz się na zakup aktywów w formie cyfrowej, otrzymujesz token NFT, który jest w pewien sposób potwierdzeniem, certyfikatem autentyczności kupionego dobra. Jakie dzieła sztuki lub dobra kupowane są przy okazji tego typu transakcji? Aukcji podlegają w takim przypadku wszelkiego rodzaju pliki, a nawet gify lub tweety. Jak widać, aukcje weszły na nowy poziom, a rozwój technologiczny ma tutaj również swój udział. Nie wszystkie domy aukcyjne posiadają już możliwość zakupu NFT.

Strona, na której właśnie się znajdujesz, oferuje zarówno tokeny NFT, jak i aukcje produktów fizycznych. To od Ciebie zależy, jaki rodzaj produktu wybierzesz. Czy inwestycja w NFT jest podobnie opłacalna, jak zakup dzieł sztuki, historycznych książek i dóbr? Niektórzy twierdzą, że to ryzykowny krok. Inni zaś widzą w tym inwestycje przyszłości. Na zakup tokenów NFT inwestorzy już teraz wydają setki tysięcy dolarów, co może tylko potwierdzać, jak wyglądać może przyszłość aukcji. Szansę upatruje się w cyfrowym odtwarzaniu znanych dzieł sztuki, które uległy zniszczeniu.

Strona z NFT — szukaj u pewnych źródeł

Podobnie, jak w przypadku fizycznych antyków i dzieł sztuki, strony z NFT muszą być sprawdzone, zanim przystąpisz do aukcji czy zakupu. Korzystając z usług naszego portalu, możesz mieć pewność, że stajesz się posiadaczem oryginalnych produktów, niezależnie od tego, w jakiej formie je kupujesz. NFT, podobnie jak inny wartościowy przedmiot, można ponownie odsprzedać, a dzięki zaszyfrowanemu certyfikatowi wiadomo, kto jest właścicielem danego aktywa cyfrowego.

Co kupujesz, inwestując w NFT?

Skoro technologia idzie do przodu, tak naprawdę ciężko ograniczyć możliwości, jakie wynikają z zastosowania tokenów NFT. Poza wspomnianymi gifami i tweetami, aukcje NFT pozwalają na zakup dzieł sztuki, gier, muzyki oraz kart. Rozwój, ale i zainteresowanie odbiorców wskazują na to, że niedaleka przyszłość może wytyczyć nowe tory, zgodnie z którymi większość dzieł sztuki będzie sprzedawana w formie tokenów NFT. Trend ten może być jeszcze lepiej przyjęty ze względu na trudność w podrobieniu sprzedawanych w ten sposób dzieł oraz niemal brak możliwości sprzedawania fałszywych i podrabianych dóbr.

Inwestuj w NFT

Internetowe domy aukcyjne zyskują na popularności. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i naszych klientów. Jesteśmy pewną platformą, prowadzącą tylko prawdziwe aukcje, na których zdobyć możesz faktycznie oryginalne produkty. Specjalizujemy się w aukcjach malarstwa, rzeźby, antyków, książek, monet czy fotografii. Przekrój produktów jest duży i istnieje również duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz tu wiele dzieł, których nie ma nigdzie indziej. Zdobędziesz unikatowe dobra do swojej kolekcji, znajdziesz brakujące elementy lub wystawisz na sprzedaż swoje aktywa. Sprawdź naszą ofertę i postaw na pewne inwestycje i aukcje poparte certyfikatami autentyczności. Kompletuj swoje kolekcje i wymieniaj je na produkty, których brakuje w Twoim zestawieniu.

keyboard_arrow_up