Wyszukiwanie zaawansowane Wyszukiwanie zaawansowane

Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek - Aukcje

Aurelia Sikiewicz – Wojtaszek ukończyła Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Dyplom otrzymała w roku 2003 roku, uprawnienia do projektowania zdobyła kilka lat później. Pochodzi z rodziny artystycznej, od najmłodszych lat wzrastała w bliskim kontakcie ze sztuką, kształtując w sobie wrażliwość i uwielbienie dla niej.

Techniki, w których najczęściej pracuje to akryl, nakładany za pomocą szpachli, poza tym oleje, szkice ołówkiem oraz suche pastele. W swojej twórczości zwraca uwagę na różnicowanie natężenia światła i eksponowanie jego kontrastów. Malarstwo jest dla niej formą ekspresji.

Joanna Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek używa pseudonimu artystycznego J. Aurelia Sing. Wystawiała swoje obrazy na wielu aukcjach charytatywnych również Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie znalazły swoich nabywców. Jej obrazy znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą (w Anglii, Niemczech, Szwajcarii i Chicago).

 

J. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Misterium Zeusa, 2023

event 2023/12/15
Cena końcowa
3 496 EUR
 
 
 

J. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Ulotność, 2021

event 2021/12/17
Cena końcowa
658 EUR
 

J. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Pęd rumaków, 2021

event 2021/10/05
Cena końcowa
258 EUR
 

J. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Moc galaktyki, 2021

event 2021/07/10
Cena końcowa
1 583 EUR
 

Sikiewicz-Wojtaszek Joanna Aurelia, PASJA TAŃCA, 2020

event 2020/12/17
Cena końcowa
263 EUR
 
 
 

J. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Kolory tęczy, 2020

event 2020/10/16
Cena końcowa
790 EUR
 

J.Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Pragnienie, 2020

event 2020/08/08
Cena końcowa
264 EUR
 

J. Aurelia Sikiewicz-Wojtaszek, Arkadia, 2019

event 2020/02/07
Cena końcowa
279 EUR

Wybrane wystawy:

  • 2020 r. Wystawa Indywidualna Abstrakcja, a realizm, Galeria Miejskiego Domu Kultury Mikołów, (Poland)
  • 2020 r. Woman’s Essence Show 2020”, Center for UNESCO Palazzo Torfanini – Bologna (Italy)
  • 2020 r. Wystawa Indywidualna” – Galeria Malarstwa Biblioteki Publicznej, Mikołów (Poland)
  • 2020 r. Wystawa Indywidualna” – Galerii Art Chimera, Galeria Sztuki Współczesnej Katowice (Poland)
  • 2020 r. Wystawa Indywidualna” – Galeria Sztuki Współczesnej, Mannheim (Germany)
  • 2021 r. World Wide Art Show New York City – Flyer Art Gallery (United States of America)

Zobacz także

Albin Maria 53 Aleszkiewicz Paweł 92 Andrychowski Andrzej 143 Bąk Karol 94 Baranowski Bartłomiej 278 Barglik Aneta 3 Beksiński Zdzisław 1214 Bembenista Jan 77 Biały Miro 102 Biliński Łukasz 49 Biskupska Katarzyna 56 Bogusławski Wit 127 Bojara Adam 99 Borkowski Artur 61 Borowicz Monika 38 Bożek Kacper 298 Brewka Wojciech 176 Bubak Piotr 155 Buczek Agata 24 Buffet Bernard 58 Bujko Olga 25 Burnat Wiesława 76 Caban Sylwia 97 Cempa Anita 25 Chmielewska Milena 61 Choma Alina 5 Czechowski Grzegorz 33 Czejgis Michał 114 Dali Salvador 729 Dałek Monika 286 Dominik Tadeusz 331 Dorochowicz Karolina 16 Drabarek Mariusz 269 Dubrowin Jan 147 Dworzyński Leszek 10 Dwurnik Edward 2120 Dydo Mariusz 192 Fałat Julian 314 Figurska Agnieszka 49 Filipowicz Andrzej 46 Fiodorowicz Borys 76 Flair Lix 28 Foryś Ilona 207 Fronczak Andrzej 347 Gaudin Raphaël 7 Gaudy Beata 54 Gawroński Michał 14 Godziszewski Jakub 133 Golińska Dorota 34 Góralczyk Lucyna 20 Górski Jakub 41 Goś Emil 72 Grabowska Ewelina 26 Grajek Dariusz 161 Grucela Artur 5 Gruza Maria 41 Gurzhiyants Yulia 46 Haba Marek 20 Halarewicz Anna 57 Hamada Konrad 178 Herc Ilona 112 Hinc Zbigniew 34 Hofman Wlastimil 1018 Horhol Olena 148 Horodyński Piotr 44 Jadczak Robert 68 Jakubczak Piotr 94 Jankiewicz łukasz 237 Jarecka Kamila 51 Jaromski Marek 13 Jaśnikowski Grzegorz 29 Jaśnikowski Jarosław 923 Jaźwińska Karina 21 Jeżak Grażyna 46 Kałdowska Katarzyna 30 Kamieniarz Piotr 88 Kania Katarzyna 23 Kappa Alicja 343 Karłowicz Magdalena 98 Kępka Magdalena 113 Kielar Andrzej 172 Kilanowicz-barecka Grażyna 42 Kilanowicz Grazyna 43 Kizlich Krzysztof 265 Klimek Grzegorz 118 Kołakowska Ewelina 158 Kołakowski Adam 104 Konrad Robert 17 Kopania Zbygniew 1 Kopeć Krzysztof 78 Korus Mikołaj 37 Korzeniowska Angelika 62 Kosior Paweł 101 Kossak Jerzy 682 Kostecki Tomasz 84 Kovelinas Andrejus 87 Kowalik Kamila 27 Kowalski Rafał 40 Krajnik Iwona 21 Król Wiesław 23 Kruszyńska-Mikulska Patrycja 286 Krzosek Klaudia 29 Krzymińska-Śluborska Monika 39 Kucia-albin Maria 51 Kulik Iwan 96 Kulska Joanna 41 Kurowska Justyna 1 Kwiatkowski Krzysztof 26 Laskowska Magdalena 53 Laskowski Henryk 53 Lautrec-Toulouse Henri de 58 Lavrii Oleh 42 Ledzion Paulina 109 Legierska Teresa 24 Lichtenstein Roy 49 Lipka Weronika 45 Lis Laura 68 Lisowski Michał 31 Litvinenko Oleg 19 Los-Pławszewska Luiza 234 Ludwin Krzysztof 130 Łakomska Monika 76 Łoziński Filip 431 Machaj Marzena 22 Mączka Martyna 21 Madejski Dariusz 4 Majewska Tatiana 19 Malanij Oksana 53 Malczewska Magdalena 35 Malesza Mikołaj 217 Maliborski Mateusz 25 Malinowski Jacek 158 Malysz Siergiej 15 Marciniak Anna 17 Markovych Anastazja 61 Marszałek Waldemar 61 Masianis Andrzej 52 Masionek Tomasz 77 Masiulaniec Rafał 13 Maślankiewicz Lech 36 Maślankiewicz Lech (pseud. Make It Simple) 36 Matsehora Olena 12 Mazur Alicja 6 Mazurczyk Alicja 4 Mężyński Arkadiusz 45 Micek Sławomir 239 Michalewicz Marcin 54 Michalik Borys 140 Michalska-Bąk Justyna 60 Michalska Justyna 60 Michalska Sylwia 59 Michalski Leszek 88 Mieszko Joanna 90 Mikołajczyk Joanna 80 Mikulska Patrycja 291 Miliński Dariusz 135 Mirak Natasza 67 Misztal Joanna 217 Mitoraj Igor 724 Młodożeniec Stanisław 253 Mroczka Michał 72 Mura Beata 136 Murawska Beata 79 Musiał-Tomaszewska Beata 29 Najbor Wiktor 10 Najdenow Ewa 252 Niedźwiecka Iwona 20 Niewdana Jakub 213 Niewęgłowski Marcin 24 Nocoń Cyprian 70 Nogaj Piotr 141 Novak-Zempliński Maksymilian 82 Nowiński Mirosław 79 Ochonko Eugeniusz 108 Olbiński Rafał 2072 Olech Agnieszka 56 Olek Łukasz 10 Oleszkiewicz Anna 66 Olszewski Zbigniew 76 Opała Jacek 134 Orzechowski Janusz 74 Ostaficzuk-Olbrychska Ewa 51 Ostrowska-łysak Elżbieta 15 Ostrowski Jan 184 Ostrowski Jan Bonawentura 172 Pabis Małgorzata 148 Pachecki Piotr 37 Padol Agata 86 Pala Martina 14 Panchuk Igor 13 Pastushek Henadzi 16 Patelczyk łukasz 53 Pawlak Włodzimierz 260 Pęksyk Edyta 14 Pelc Wojciech 96 Pelipas Olga 95 Perczak Sylwia 84 Piasecki Robert 105 Picasso Pablo 407 Piechnik Eliza 67 Piekarski Wojciech 326 Pielucha Daniel 74 Pietruszka Mirosław 2 Pilcicki Lesław 18 Piórko Marta 156 Piórko Marta Julia 148 Piotrowiak Anna 174 Plewa Katarzyna 112 Plotnikov Konstantin 7 Plucha Jerzy (jurp) 5 Płocica Agata 4 Płóciennik Henryk 618 Płotnikow Konstantyn 127 Pohl Klaudiusz 7 Polic-Patkowska Katarzyna 75 Popiel Andrzej 25 Porada Paweł 250 Przewłocki Stanisław 140 Ptak Grzegorz 25 Ptaszyński Ryszard Tadeusz 7 Radecki Tomasz 16 Radziewicz Grzegorz 85 Rauch Maciej 29 Reiter Julia 100 Rejs Mikołaj 42 Rembieliński Piotr 94 Renata Magda 118 Robotycka Paulina 70 Romanowski Czesław 28 Rosiński Ryszard 25 Róż-Pasek Krystyna 237 Różyc Dariusz 121 Różyc Dariusz Franciszek 116 Różyc Franciszek 119 Rubaszewski Paweł 68 Rychter Paulina 51 Rzepka Allan 21 Sajewski Andrzej 148 Sak Izabela 39 Sam Pola 18 Sandecka-Ląkocy Anna 89 Sarapata Joanna 198 Schab Dawid 71 Schiele Egon 56 Sętowski Mikołaj 30 Sętowski Tomasz 1257 Seweryn Zbigniew 28 Sikora Jacek 153 Siuda Anita 87 Siwiec Marcelina 85 Skrzypek Grzegorz 144 Śleszyńska Marlena 2 Ślósarczyk Monika 71 Ślusarski Dariusz 96 Ślusarsky Dariusz 6 Smolik Dominik 478 Śniadkowska Magdalena 7 Sporski Alex 54 Śramkiewicz Andrzej 5 Środowska Katarzyna 133 Stachura Iwona 43 Stańczak Kamil 65 Stokfisz-Delarue Jan 565 Stokfisz Jan 586 Sugintas Stanisław 12 Świderski Paweł 35 Świgulska Mariola 838 Świgulska Vanessa 198 Swoboda Adam 134 Syta Mariusz 8 Szczepaniak Paulina 12 Szczepkowski Jan 92 Szczur Piotr 34 Szewczyk Izabela 51 Szwabe Magda 28 Szydłowska Katarzyna 35 Szymkiewicz Stanisław 5 Szymonik Natalia 1 Szynkarczuk Jacek 33 Tajak Anna 26 Tarasewicz Leon 132 Toulouse-Lautrec Henri 58 Trojan Henryk 98 Trzepizur Cezary 45 Tyczyński Jacek 40 Tymińska Marta 128 Uchman Magdalena 50 Voitekhovitch Vadim 41 Walter Grzegorz 16 Wasilewska Ewelina 94 Wątor Adam 144 Wieczorek Krzysztof 41 Wierzbicki Maciej 77 Wójcik Rozalia 45 Wojewoda Iwona 14 Woroniec Piotr 206 Wroński Andrzej 201 Yakacik Pervin 83 Yasin Aleksander 98 Zaborowska Janina 23 Zalewska Magdalena 92 Zalewska Paulina 162 Zapart Włodzimierz 8 Zawadowicz Joanna 55 Zawadowicz-Mikołajczyk Joanna 52 Zawadzki Dariusz 13 Zawadzki Dariusz (yogoro) 12 Zawadzki Piotr 73 Zdybał Mariusz 101 Żegalski Leszek 73 Żurański Andrzej 69 Żyngiel Krzysztof 354
keyboard_arrow_up